На пазар в Лозенград и Одрин - 13

  • 148 924
  • 735
  •   1
Отговори
# 405
  • у нас
  • Мнения: 5 736
Здравейте,а къде се намира магазин Ендер?(ако има и снимка някой)
Магазин Ендер е на главната улица в Одрин, от ляво като се идва от петъчния пазар. За снимки може да потърсиш в гугъл мапс.
П.С. Пише го и в първия пост. Има и сайт на магазина, има и адрес.

# 406
  • Istanbul
  • Мнения: 168
Влязох в един златарски магазин да видя как върви златото - казаха ми 170 лири/грама. В един друг пак ми казаха почти толкова. Явно вече не е на далавера да се купува злато от Турция.
Най-после някой да каже цена на златото. На два-три пъти имаше питания по-назад в темите.
Печикамъков
Скрит текст:
Католиците не са ли християни и те? Simple Smile


http://www.altinpiyasa.com/ , https://altin.doviz.com/gram-altin   -> злато  In Live TR.

https://www.doviz.com/ - Valuta In Live..

# 407
  • Мнения: 3 559
Влязох в един златарски магазин да видя как върви златото - казаха ми 170 лири/грама. В един друг пак ми казаха почти толкова. Явно вече не е на далавера да се купува злато от Турция.
Най-после някой да каже цена на златото. На два-три пъти имаше питания по-назад в темите.
Печикамъков
Скрит текст:
Католиците не са ли християни и те? Simple Smile


http://www.altinpiyasa.com/   -> злато  In Live TR.

Това не са ли борсови цени, ако са, инвестиционното злато няма нищо общо с това, което се продава на бижута.

# 408
  • Istanbul
  • Мнения: 168
Влязох в един златарски магазин да видя как върви златото - казаха ми 170 лири/грама. В един друг пак ми казаха почти толкова. Явно вече не е на далавера да се купува злато от Турция.
Най-после някой да каже цена на златото. На два-три пъти имаше питания по-назад в темите.
Печикамъков
Скрит текст:
Католиците не са ли християни и те? Simple Smile


http://www.altinpiyasa.com/   -> злато  In Live TR.

Това не са ли борсови цени, ако са, инвестиционното злато няма нищо общо с това, което се продава на бижута.

куюмдьията глета от подобни саитове зa златото и му слага по няколко стотинки от горе..
ако клиента е турист или няма хабер от нищо  слага ститинките пове4е.. Simple Smile

(а ина4е в саита пише 14 20 22 аяр. (22 Ayar Altın Fiyatı, 14 Ayar Altın Fiyatı) тoва е качеството на златото в бижутата.. )

внимаваите..

# 409
  • Мнения: 4
Колко време преди да ми изтече паспорта мога да ходя в Турция

# 410
  • Мнения: 1 346
Колко време преди да ми изтече паспорта мога да ходя в Турция
Пътувахме по 8-мартенските празници. На мъжа ми паспорта изтича м. април. И на влизане и на излизане от Турската граница, митничарите само най-учтиво ни "отбелязаха" че паспорта трябва да се подновява скоро. Нямахме никакви проблеми.
Докато ако е пътуване с група/туроператорът има изискване паспорта да е с оставаща валидност повече от 3 месеца.

# 411
  • Мнения: 4
Понеже ми казаха ,че не можело 6 мес преди да изтече а моят изтича на 22.10

# 412
  • Мнения: 1 346
Понеже ми казаха ,че не можело 6 мес преди да изтече а моят изтича на 22.10
Ходи си без притеснения!

# 413
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Понеже ми казаха ,че не можело 6 мес преди да изтече а моят изтича на 22.10

Ако ходите с ваш транспорт - ваша си приятелска компания тръгнете за Одрин - няма никакъв проблем до последния ден преди изтичане да тръгнете.

През туроператор някои имат дебилно изискване за поне 6 месеца валидноcт - други 3 месеца.  

Само те си знаят защо им е това изискване -

- особено дебилно е за еднодневните 16-18 часови шопинг турове Одрин - Варна - Бургас.  
Тотална безсмислица за такава екскурзия - НО факт!

Последна редакция: ср, 04 апр 2018, 13:10 от Печикамъков

# 414
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 869
До изтичане на паспорта няма проблеми. Е, ако отидеш на 21.10 може и да не те пуснат Simple Smile. Но поне до средата на октомври ще си пътуваш безпроблемно.
Имат такова изискване, защото са връщали хора с изтекли паспорти на границата. Някой не е проверил и хайде на обратно. Та да си спестят главоболията, слагат такива срокове.

# 415
  • Istanbul
  • Мнения: 168
бая сме обеднели за една година
пък нашия Башбакан свири на кларнет Simple Smile
хах..
като гледате от дгугата страна на границата как, забавно ли е? Simple Smile

# 416
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Ивче, какъв голям магазин, а да не съм го видяла. Да се чудиш къде съм бляла 😁 Бях хвърлила око на един комплект със сапуни макарони, но нямаше. Май никъде го няма. Имаше само единично опаковани за 4 лири бройката. Искахме и чаршафи да си купим, но нямаше никакъв избор. Въобще всичко в магазина /този в Кипата/ беше с главата надолу

Ендер е в самия край на главната улица ако се спускаш от горния край  /от Селимие надолу/.

# 417
  • Мнения: 3 284
Ивче, какъв голям магазин, а да не съм го видяла. Да се чудиш къде съм бляла 😁 Бях хвърлила око на един комплект със сапуни макарони, но нямаше. Май никъде го няма. Имаше само единично опаковани за 4 лири бройката. Искахме и чаршафи да си купим, но нямаше никакъв избор. Въобще всичко в магазина /този в Кипата/ беше с главата надолу

Ендер е в самия край на главната улица ако се спускаш от горния край  /от Селимие надолу/.
Аз писах за чаршафи че имаше много добро намаление в Ераста.И от двата магазина си купихме.Почти един до друг са на 1 етаж но не запомних имена.Имаше и много голям асортимент .Мноого добро качество.

# 418
  • у нас
  • Мнения: 5 736
Ивче, какъв голям магазин, а да не съм го видяла. Да се чудиш къде съм бляла 😁 Бях хвърлила око на един комплект със сапуни макарони, но нямаше. Май никъде го няма. Имаше само единично опаковани за 4 лири бройката. Искахме и чаршафи да си купим, но нямаше никакъв избор. Въобще всичко в магазина /този в Кипата/ беше с главата надолу

Ендер е в самия край на главната улица ако се спускаш от горния край  /от Селимие надолу/.
Аз писах за чаршафи че имаше много добро намаление в Ераста.И от двата магазина си купихме.Почти един до друг са на 1 етаж но не запомних имена.Имаше и много голям асортимент .Мноого добро качество.
По колко взехте комлектите и за какъв размер?

# 419
  • Мнения: 3 284
Sinara За голяяма спалня 99лири а за персон и половина 77лири.Отделно купихме 4 бр калъфки за 16лири.Много добро впечатление ми направи луксозната чанта в която ни ги сложиха. Но в бързината не съм погледнала размера /а и не мислех че ще са различен/в къщи като го отворих са почти двойни.

Общи условия

Активация на акаунт