На пазар в Лозенград и Одрин - 13

  • 149 091
  • 735
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 352
Някой купувал ли е Имазапир от Турция? Ако да откъде и на каква цена?

Ако мога да съм полезна. Ето къде има агро аптеки в Одрин.
http://www.altinbasaktohum.com.tr
Влез в Google карти и напиши в търсачката
tohumculuk tarim edirne
Ще излезнат адреси с агро аптеки.

Последна редакция: ср, 11 апр 2018, 11:38 от zlatunka80

# 496
  • Мнения: 599
Има ли Карфур в Одрин или Лозенград?
В Одрин има.
Къде се намира?

# 497
# 498
  • у нас
  • Мнения: 5 741
Има ли Карфур в Одрин или Лозенград?
В Одрин има.
Къде се намира?
По пътя за Кипа, от същата страна, на кръгово се пада. Преди МОЛа.

# 499
  • Мнения: 599
Благодаря! Hug

# 500
  • ...живея на последния етаж...
  • Мнения: 719
В Одрин Карфура няма нищо общо с магазин на тази марка. Не си струва да се ходи там, направо в Кипа. По Коледа ходихме и информацията ми е от тогава, по-лошо и от квартален магазин. Мое мнение все пак, който иска, нека види.

# 501
  • Димитровград
  • Мнения: 813
Преди няколко години посетих Карфура в Одрин, като очаквах да е като европейските или поне българските от същата верига. Озовах се в нещо като прашен склад, абсолютно нищо не хвана окото ми. Оттогава не си и помислям да си губя времето там. Може да са се променили нещата. Ако някой е влизал да сподели.

# 502
  • Мнения: 1 537
Преди няколко години посетих Карфура в Одрин, като очаквах да е като европейските или поне българските от същата верига. Озовах се в нещо като прашен склад, абсолютно нищо не хвана окото ми. Оттогава не си и помислям да си губя времето там. Може да са се променили нещата. Ако някой е влизал да сподели.
Нали Карфур бяха купили Kiler-ите. Фалираха веднага след това. А аз ги харесвах.

# 503
  • Мнения: 352
В Карфур е скъпо и затова всичко е прашно и застояло. Жалко, че вече няма Килер. Имаха супеп цени и супер стоки.

# 504
  • Мнения: 11
Да, за последно ходихме в Одрин на 16.03.2018г. и посетихме Карфур, положението беше отчайващо, не си губете времето. Спомням си, че предишни години бяха по-добре нещата. Кажете ми кои са актуалните брошури за магазините в Одрин. Аз гледам от тези на първа страница, но не всички промоции ги има в Кипа, а в Карфура нямаше почти нищо от тези по брошурата. Сигурно тези промоции са за Истанбул или не знам за къде. Ходили ли сте в Бизим, споделете впечатления. 

# 505
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Да, за последно ходихме в Одрин на 16.03.2018г. и посетихме Карфур, положението беше отчайващо, не си губете времето. Спомням си, че предишни години бяха по-добре нещата. Кажете ми кои са актуалните брошури за магазините в Одрин. Аз гледам от тези на първа страница, но не всички промоции ги има в Кипа, а в Карфура нямаше почти нищо от тези по брошурата. Сигурно тези промоции са за Истанбул или не знам за къде. Ходили ли сте в Бизим, споделете впечатления. 

   Да, ние ходихме в Бизим на 6 април. Прилича на Метро, само че е по-малък магазинът. Определено цените са добри, дори за закупуване на повече бройки си има обявена на етикета по-ниска цена. Ние си купихме от там булгур и оранжева леща, сладко от рошков, разни сладорийки за децата. Оризът, перилните препарати, подправките и т.н са на по-добри цени от складовете.
      А пък ако засечете магазин А-101 - не го пропускайте. Цените и в него са ниски, а качеството - отлично. Вече за втори път от там си купувам голям буркан тахан за 7 лири, докато на складовете е 12 за същото количество. Халвата е много вкусна също. От там си купувам готови чий кюфтета със сосчето за няма и 2 лири.   

# 506
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Къде се намира този магазин А-101?

# 507
  • София
  • Мнения: 717
По мои спомени А - 101 беше някъде срещу Карфур  .

# 508
  • Мнения: 25
Здравейте, момичета! Предстои ми Одрински пазар след седмица и искам да ви помоля за актуални цени по складовете: прахове, тоал. хартия , баклава, зехтин и  т.н. също от Синия пазар и конкретно от сергията на която продават сиренето и впечатления от магазините за дрехи има ли вече по- летни стоки ? Благодаря ви предварително за информацията и хубав следобед Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 509
  • Мнения: 1 537
И ние възнамеряваме да ходим евентуално следващата седмица към Одрин - уж само на разходка, без да пазаруваме, защото ще сме и с бебето. Ще търся единствено кадаиф, от сиренето за кюнефе и от сиренето на конци. Помни ли някой дали в сряда синия пазар имаше нещо отворено? В краен случай ще минем през пазара в Лозенград, но не ми се иска да се бутаме с количката там. Иначе и съдчета за кюнефе ще търся, но се надявам из тунелите под джамията да има.

Общи условия

Активация на акаунт