На пазар в Лозенград и Одрин - 13

  • 148 918
  • 735
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 1 522
Днес ми споменаха, че Бизим в Одрин го нямало - ремонтирали сградата. Инфото е от последните дни на миналата година. Дали вече работи или са го затворили напълно?

# 526
  • Мнения: 5 128
Относно праховете - аз по принцип си ползвам Персил Сензитив, и като цяло такива, които са за чувствителна кожа, заради детето. Има ли такива подходящи, да ме ориентирате като имена как са и като цени?
Да повторя питанката си, с надежда все пак някой да ми отговори Wink
Ще пътувам утре

# 527
  • София
  • Мнения: 13 261
Утре евентуално ще ходим до Одрин, но понеже не е сигурно, не ми се обменя валута. Дали не е вариант, ако все пак отидем, да изтегля 400 лири от банкомат и да плащам с карта, където може? Дали ще ми се оскъпи много така?

И другото, малко се притеснявам, че може да се наложи дълго чакане на границата, та питането ми е към хората с по-голям стаж, дали не е по-удачно да идем в понеделник? Целта ни е да се поразходим, да минем през Карфур, Кипа, Марги, да хапнем по един джигер, да намерим магазин на Поларис и да си купим обувки. Пазарите не са лоши, но много народ на едно място Flushed

Зависи от условията на твоята банка. На мен би ми струвало 2 евро + 1,5 процента от изтеглената сума. Иначе като гледам програмата ти, май само за джигера ще ти трябва кеш. На останалите места ще плащаш с карта.

# 528
  • Мнения: 27
Относно праховете - аз по принцип си ползвам Персил Сензитив, и като цяло такива, които са за чувствителна кожа, заради детето. Има ли такива подходящи, да ме ориентирате като имена как са и като цени?
Да повторя питанката си, с надежда все пак някой да ми отговори Wink
Ще пътувам утре

И мен също това ме интересува.Ще следя.Мислех и ние утре да отскочим но го отлагаме за следващата седмица да има кой да гледа бебо а аз спокойно да си обиколя.

# 529
  • Където морето целува небето...
  • Мнения: 2 654
Относно праховете - аз по принцип си ползвам Персил Сензитив, и като цяло такива, които са за чувствителна кожа, заради детето. Има ли такива подходящи, да ме ориентирате като имена как са и като цени?
Да повторя питанката си, с надежда все пак някой да ми отговори Wink
Ще пътувам утре

Има Ариел за чувствителна кожа с бебеnce на тубата. Имаше за 27 пранета (1,75 л.) и по-голяма разфасовка. Има го и за бяло и за цветно. Върти ми се нещо от рода на 28-28 лири за малката туба, която взех. По принцип не помня цени. Това на борсата в Одрин преди седмица.

# 530
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Днес ми споменаха, че Бизим в Одрин го нямало - ремонтирали сградата. Инфото е от последните дни на миналата година. Дали вече работи или са го затворили напълно?
[/quote На 6 април т.г. пазарувахме в Биз им. Работи си магазинът. Намира се непосредствено преди Кипа.

# 531
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Утре евентуално ще ходим до Одрин, но понеже не е сигурно, не ми се обменя валута. Дали не е вариант, ако все пак отидем, да изтегля 400 лири от банкомат и да плащам с карта, където може? Дали ще ми се оскъпи много така?

И другото, малко се притеснявам, че може да се наложи дълго чакане на границата, та питането ми е към хората с по-голям стаж, дали не е по-удачно да идем в понеделник? Целта ни е да се поразходим, да минем през Карфур, Кипа, Марги, да хапнем по един джигер, да намерим магазин на Поларис и да си купим обувки. Пазарите не са лоши, но много народ на едно място Flushed
Според мен отидете понеделник. Ние преди седмица ходихме тогава и по магазините беше много спокойно. Само по главната беше истински фраш. Набелязали сте си доста обекти за посещение и може да не ви стигне времето за всички магазини. И при положение, че ще ходите по големите магазини, за какво ти е кеш? Навсякъде приемат карти и курса по тях е най-изгоден. Най-много да си вземете пари за заведенията, в които ще се храните.
Хубав индирим пожелавам 😁

# 532
  • Мнения: 27
Здравейте.Искам да попитам къде в Одрин продават техники?

# 533
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Здравейте.Искам да попитам къде в Одрин продават техники?

Не знам какво ти трябва. Предполагам нещо дребно, защото не искаш да рискуваш да плащаш мита на границата. В Кипата има сектор за техника

# 534
  • Мнения: 27
Здравейте.Искам да попитам къде в Одрин продават техники?

Не знам какво ти трябва. Предполагам нещо дребно, защото не искаш да рискуваш да плащаш мита на границата. В Кипата има сектор за техника

Примерно за детето PlayStation ще намеря ли

# 535
  • Мнения: 4 275
Благодаря, момичета! Проверих и тарифите на банката. Взимат 4-5 лв + 1.5% от сумата, която се тегли. Та, не е болка за умиране.

Иначе пътуването отпада засега Sad Приятен алъш-вериш на останалите, които ще пътуват

# 536
  • Мнения: 327
Здравейте, момичета!
На 06.04 бяхме в Одрин през Лесово! По 5 часа на отиване и на връщане се забавлявахме на митницата.Това са цени на праховете от един скалд на Борсата някъде може и да са по-ниски като се пазариш.
https://scontent.fsof3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/30698207_962 … c&oe=5B27BB36
 Цените на лекарствата са завишени, при следващо ходене ще се опитам да направя списък с актуални цени.
Благодаря на всички, които споделят информация.Чета ви с интерес и много ми помогнахте при първото ми ходене в Одрин!

Последна редакция: сб, 14 апр 2018, 11:47 от irkata7

# 537
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Здравейте.Искам да попитам къде в Одрин продават техники?

Не знам какво ти трябва. Предполагам нещо дребно, защото не искаш да рискуваш да плащаш мита на границата. В Кипата има сектор за техника

Примерно за детето PlayStation ще намеря ли

Скъпи са.  Имат мито за стока извън ЕС и няма кирия за голяма техника в Турция. 
Някой сушоарче само

# 538
  • Пловдив
  • Мнения: 641
Благодаря, момичета! Проверих и тарифите на банката. Взимат 4-5 лв + 1.5% от сумата, която се тегли. Та, не е болка за умиране.
Вариант за внезапно тръгване
На последната бензиностанция към КА -Шел- има чейнч
В Одрин на входа на закрития базар до лалетата - има чейнч
И на двете места курса е изгоден. Само докато излезеш от Б-я трябва да си намериш банкомат.
Плащай винаги с карта където може- по изгодно е от кеш.
Цените на лекарствата са завишени, при следващо ходене ще се опитам да направя списък с актуални цени.
Благодаря на всички, които споделят информация.Чета ви с интерес и много ми помогнахте при първото ми ходене в Одрин!
Не си правете труда - всички актуални цени могат да се видят в търсачката от 1-ва страница.

# 539
  • Мнения: 25
Здравейте, знае ли някой къде в Одрин мога да намеря ветеринарна аптека? Благодаря ви предварително Simple Smile

Хубав ден и успешна нова седмица!
 

Общи условия

Активация на акаунт