Kayıp с Аслъ Енвер и Мете Хорозоолу - нови проекти, колеги, екип #15

  • 92 515
  • 738
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 4 572
Песента от втория фрагман е  Heart Eyes

# 151
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Втори фрагман на Невестата

https://vk.com/video-141466025_456239696

От сета в Сапанджа



Мерси за всичко около Невестата Hug bouquet
Както и за превода на сериите! bouquet

Есма още към края на първи сезон даваше признаци на оправяне, вече даже ми е симпатична Peace
До сега не си спомням за 41 серии да ми е станало досадно да го гледам този сериал.
Невероятно успешен е според мен, дано да го излъчват по нашите тв.

Асль са я разхубавили, много добре я гримират. Красива е.
Всичка са ми на място, играят идеално.
Не намирам някой за по-водещ от друг, поделени са главните роли, а не както беше модерно при правенето на тр сериали преди години - цялата вселена да се върти около главния красавец.
Очаквам нещата да приключат във този втори сезон, въпреки, че ако има трети няма да се дърпам. Ще гледам. Единствено ми идва в повече появата на онзи бандит, дано да го разкарат по някаква причина него точно.Не искам и аз, като Ели криминален завой на сериала.
Това от мен.
Чакам с нетърпения следващата серия Hug

# 152
  • Мнения: 12 818
Хъши  Hug Hug

Аслъ  този сезон като стайлинг ми хресва, Peace а Есма все повече я разбирам.




Мурат/ Джан със семейството си, я каква сладурана има



ХелънчеHugМузиката в Невестата у много хубава

Последна редакция: чт, 22 мар 2018, 18:11 от eliNIM

# 153
  • Мнения: 8 416
Добър вечер  wavey wavey wavey
Ели HugХъши Hug споделям напълно мнението ви за Невестата  smile3521Мдааа хубаво си ни е сериалчето ,действието върви логично , всеки един от актъорите играе перфектно , музиката е чудесна и ако има и 3 сезон и него ще гледаме няма начин ,нооооо все пак ще е по-добре да приключат с втори  ,за да няма разводняване което неминуемо би настъпило при нов сезон . smile3521
Ели мерси за фрагмана  bouquetОф,оф ,оф лошо става за Осман  smile3518
Хелънче Hug мерси за музиката  bouquet
Ванинка Hug с удоволствие изчетох мнението ти за "Личност"  Hug  smile3521





# 154
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Момичета - мерси за всичко споделено  Hug Hug Hug Hug Hug
   Нощес се надявам на среща с трети епизод на Личност, а утре вечер ще съм раздвоена между Невестата и световното по фигурно пързаляне  Joy hahaha Joy hahaha
   Но е добре, че както разбрах - Адем е жив, а лошо, че Фарук като първосигнален ревнивец се нахвърля на брат си заради "евентуалната му скрита любов към Сю" Thinking
   Нещо не ми върви към финал това дизи newsm78 Почвам да си мисля, че ще правят усуквания разни, та да стане и трети сезон. Но това не ми се нрави като перспектива. Не помня някога трети сезон да ми е харесал повече от първите два. Освен едно изключение с едно дизи преди доста години, където последните десетина епизода бяха по смислени и изиграни по-перфектно от всички други преди това. Мисля, че такива неща се срещат много рядко, и ще съм доволна ако ме опровергаете smile3521
Независимо от всичко - сватбите си се случват Laughing Laughing Laughing


https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=w0UG_mZhYcE
Лека нощ Hug Hug Hug Дано да сте на топличко Hug Hug Hug

# 155
  • Мнения: 12 818
Eни, Ванина   Hug

Изгледах епизода на Невестата с превод. Чудесен превод,благодаря още веднъж на екипа.
Свежа нотка в епизода е вечерта на къната. Писах ,че не ми харесва не самото посещение от Есма на мероприятието , а присмеха от случващото се с Есма с хихиканията от празнуващите, възклицанията, погледа на жена изненадана от случващото се. Както и да е това си е мое усещане от сцената.

Как мислите прав ли е Адем обвинявайки майка си за живота който е изживял? newsm78 newsm78
Рейхан не я харесвам още от първия миг след като се появи на екрана.  Предпазлива, меланхолична и несигурна жена,  и  гневна . Преживяла е труден живот. Едно единствено хубаво нещо което е имала е детето ,извънбрачно. И коя майка би допуснала някой да и отнеме детето.Трудно бих си представила, че една жена ще се раздели със сина си, а да не говорим,че ще го остави на съпругата на мъжа който я е изоставил. Едва ли е искала един ден Адем да я обвинява. Ако беше го припознал Февзи има вероятност поотрасналия Адем да обвинява майка си, че не го е отгледала тя, а семейството на баща му, едва ли не изоставен от родната майка. Изведнъж  разбира,че е имал възможността да живее друг живот - братя, баща, а не побой и мизерия,че да стане убиец. И прав ли беше Адем сега да  обвинява  Рейхан, която го обожава, и която е искала единствено да бъде майка на детето си. Да тя не е направила нищо когато е пребиван,защото едва ли би го предотвратила пред силата на мъжката ръка . Най-много и нея да я ступат ,както се е случвало всъщност. Не е имала смелост да избяга с детето и дали изобщо сама жена с дете / извън брака/ в общество с определени общ. ценности има  шанса да преживява. И в двата случая винаги потърпевшата ще е Рейхан. И за съжаление едно пораснало измъчено момче.
От страни гледайки епизода е лесно да се направят изводи и дават съвети, но е трудно да се  преживява подобен житейски казус.
Рейхан като нищо може и да я доведат до финал от мъка и безизходица.
На  Адем му предстои друг етап от труден период с  вероятен изход Дилара, ако изобщо има такъв .

Последна редакция: пт, 23 мар 2018, 00:31 от eliNIM

# 156
  • Мнения: 9 541
Добро утро Hug  kaffeetrmker_2

Изчетох ви, знам всичко за Невестата Joy Joy Joy Joy Joy Започнах да наваксвам с моите дизита - преди всичко ЧБЛ Peace
Утре е последната серия на Гюлизар, фраг няма, то защо ли и трябва, но мога да кажа, че ми беше приятно да изгледам тази музикална приказка на Чаан Ърмак Peace



Същият  е режисьор и на филма Децата са поверени на теб, на премиерата на който екипът на Гюлизар е присъствал.



А вие гледахте ли вече "Първата целувка" с Мурат Й.?

Хубав ден от мен!

# 157
  • Мнения: 12 818
Довечера сме на сватба Heart Eyes







Пролет в Амстердам, а  при нас сняг

# 158
  • Мнения: 9 541
Eли Hug, прекрасна снимка от пролетта Peace

Да споделя, че утре все пак ще се излъчи финалната серия на Гюлизар Peace
То сега, с новите собственици на канал Д нищо вече не се знае newsm78

https://vk.com/video-158568666_456239110
Фарах пее





Част от актьорите на Гюлизар: Peace

Последна редакция: пт, 23 мар 2018, 18:13 от lia-martin

# 159
  • Мнения: 9 541
Добро да ни е зимното утро Hug


Да се наслаждаваме на снега, че след седмица +30 градуса ooooh!

Последното фрагче от Гюлизар Heart Eyes Stop


https://www.youtube.com/watch?v=2FD1NloMrxE

МУ още  не съм гледала ooooh!, защо денонощието не е 30 часа? Joy Joy Joy Joy

Хубав съботен ден Heart Eyes

# 160
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Добро утро Hug
Лия и всички в темата Hug

Ели, по повод разсъжденията ти за Адем да кажа, че съм съгласна с написаното от теб.
И да добавя, че се търси евентуално очерняне на Рейхан, така, че да я премахнат от пътя на Адем. Един вид да му разчистят напълно пътя от тъмното минало и да заживее нов, прероден с Дилара.
По принцип и аз не съм съгласна, че нейното скриване на писмото с желанието на Февзи е като за реакцията на Адем, ама кой ни пита...Пресиленко е малко. От друга страна аз лично я обвинявам Рейхан /а, дано да е това и идеята на сценаристите/ в това, че през годините е подхранвала омразата на Адем към братята му. Вместо да го възпита по друг начин, да смекчи буйния му нрав, да му обясни че живота е такъв, че те са щастливи посовему, че се обичат и тн.т. и тн.т., да го откъсне от желанието му за фамилията Боран със всичките привилегии, които би му донесла.Да го научи да обича и да му даде обич, която не е задушаваща, като нейната. Разбирам, че това е трудно и човек каквото и да направи за децата си винаги ще бъде недооценен...
Ето, пак за пример ще дам Бегюм, която харесвах, като образ. Как тя е съумяла да отгледа сина си, като не му е обяснявала кой е, какъв е, на кой е син, чия силна фамилия стои зад гърба му и тн .т. Не казвам, че е права, че го е държала в тайна от баща му, но напълно я подкрепям за решението й да го отгледа, като независим млад мъж. За разлика от една Рейхан, която не е успяла да откъсне мислете на сина си от ревността, която той е изпитвал. Че, не е един от синовете, които могат с гордост да кажат "татко" на Февзи. Вярно, при двете ситуацията е различна, но все пак си е до родител. За мен всичко тръгва от родителите, и после, на по-късна възраст детето проявява своя истински характер. И, ако е възпитано в ценности, то би бил стойностен човек. Тук, при Рейхан липсва най-вече достойнство, което тя е предала на сина си неминуемо.
Друг въпрос се беше открил преди доста време при мен, но не го повдигах. Смятах, че не е интересно. Та, питах се аз как така е възможно един Февзи, който обича и  е добър баща на 4 сина, да бъде лош за петия си. Да го бие и не само него, а и майка му пред очите му!? Това ме озадачава, как едните не са бити, а са станали едва ли не идеалните мъже, и другия - Адем пълна тяхна противоположност.

# 161
  • Мнения: 9 541
Хъши Hug

Аз да сложа инфо за МУ



📝 Озет на 22 серия:

Мерве на краю пропасти!

Сармашык сейчас намного опаснее и ядовитее, чем когда-либо. Ложь витает в воздухе, а истина закапывается всё глубже. Неужели те, кто делают ставку на страх, одержат победу? Настал день развода Мерве и Серхана. Семья Аксак распадается. Только Мерве решила, что связав все события воедино, она застраховала себя, как события развиваются неожиданным образом и Мерве и Пелин внезапно оказываются в глухом лесу лицом к лицу с Тунчем...

#UfakTefekCinayetler #МаленькиеПреступления
#TURKSTAR


# 162
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
 wavey wavey wavey wavey
Привет, привет Hug Hug Hug Hug
Аз на бърза ръка да отговоря на въпроса на Хъши. Разбира се ако съм права Thinking
Хъши Hug, аз доколкото разбрах, не Февзи е биел и тормозил Адем, а втория му баща, който той дори е убил (явно при самоотбрана). Негативното отношение на  Адем към Февзи не е на основата на побоища, а на това, че той не е напуснал Боранови, не е признал Адем за син, и не се е оженил за майка му. Затова майка му се е оженила за друг, явно побойник и пияница. Което пък е направило от Адем убиец... Thinking

Ей лошо време настана...да се оплача, че трябва да пътувам... ooooh!
Така че - до нови виртуални срещи Hug Hug Hug
Бъдете здрави  Heart Eyes Peace Hug

# 163
  • Мнения: 12 818
Хъши +1


............. От друга страна аз лично я обвинявам Рейхан /а, дано да е това и идеята на сценаристите/ в това, че през годините е подхранвала омразата на Адем към братята му.

Подход  който е отговор на омразата породена от изоставянето и от Февзи. Само,че отмъщението и гнева на майката не води към добро Адем. Агресията и омразата се засилват от мъжа с който е живяла Рейхан.
Ванина е права, побоят е бил точно от този мъж.
 Рейхан и Бегум имат съдбата на неомъжена жена с дете. При комшиите отношението към подобни жени е крайно негативно. Припознаването от евентуалния баща означава отнемането на детето от майката. За това Бегум е заминала в Англия и записва детето на друг мъж, за да не го отнеме Фарук или Есма. Припознаването на Адем от Февзи е вероятно отнемането му от Рейхан. За това казвам,че реакцията на Адем за него е смазваща, но как би реагирал ако е отгледан в конака от Есма,отделен от родната майка  и узнае за Рейхан.
И Бегум и Рейхан са майки, различни като статус, възпитание, отгледали деца в различно време и различни условия. Двете обичат децата си и правят всичко възможно както  смятат те за добре да ги запазят при себе си от законите прилагащи се в обществото.
Не ми допада идеята Адем да  обърне гръб на майка си ,за да е щастлив с Дилара.
Фарук обича безкрайно много Сурейя без да изоставя майка си. Никоя майка не заслужава неуважението от децата си.  

Ванина, лек път Hug


Да е жива и здрава! Днес е рожденичка!

İpek Bilgin(Есма султан)




------------------------------------------------
Лиа, благодаря за озета на МУ и снимките
Ето и фрагмана


Ufak Tefek Cinayetler 22. Bölüm Fragman




https://www.youtube.com/watch?v=KFZJO9bKXPY


-------------------------------------------

От Илкер
Все повече ми прилича на продължение на Пойраз Grinning


https://www.instagram.com/p/BgtlqaDh2TP/?taken-by=ilkerkaleli


Последна редакция: сб, 24 мар 2018, 19:02 от eliNIM

# 164
  • Мнения: 9 541
Добър вечер!

Ванинка Hug, приятен път Peace Времето ще започне да се оправя, пролет е, все пак!
Ели Hug, за фрага на МУ Heart Eyes

Сложила си и 2 фраг на DIP, ето го на руски:

https://vk.com/video-86691381_456240745

Ели, Ени, Ванина, пак да повторя въпроса си: Вие гледахте ли вече "Първата целувка" с Мурат Й.?

Последна редакция: сб, 24 мар 2018, 19:55 от lia-martin

Общи условия

Активация на акаунт