Лека замаяност

  • 3 915
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
телефона,зяпам ги по 5,6 часа на ден,може и повече.

ако го зяпаш с наведена надолу глава и може от това да са ти проблемите.
така много се натоварват вратните мускули.

# 16
  • Мнения: 1 610
Аз пък бих предложила да се изследва вестибуларния апарат.

# 17
  • Мнения: 5 820
   Всъщност това замайване, виене на свят, главоболие, повдигане и липса на апетит се получават, когато прекаля със стоенето пред компютъра /лаптопа/ и изгубя представа за времето колко време съм стояла!!! Също започват непрекъснато да ми сълзят очите, да ме дразнят, като че ли имам нещо вътре в тях и ги търкам почти постоянно, също и носът ми тече!!! Също започвам да залитам, като че ли съм пияна!!! Същото става и със зяпането във телефона си с главата надолу твърде много. Имам навика като стана от компютъра, веднага да забия глава в телефона си!!! Тогава разбирам, че трябва да си дам почивка от компютъра!!! Дори вече като седна пред компютъра, засичам точно кога съм седнала. И максимум 3 часа да съм на него и изключвам компютъра. Старая се изобщо вече да не прекалявам с компютъра, иначе ставам като болна и не мога да върша ежедневните си неща, тъй като ми е доста зле!!! А да не говоря, когато изляза навън и съм стояла доста пред компютъра. Не мога да видя. Очите ми се затварят, ако не сложа тъмните си слънчеви очила, в противен случай съм като сляпа!!! Заради това дълго стоене пред екрана на компютъра, бях диагностицирана с Астигматизъм и трябва да нося очила с диоптър!!! Намаля ме зрението и не мога да видя надалеч вече!!!

   Прочетох коментар, че като си навън, ставаш по-добре и нямаш такива симптоми. Същото и при мене е. Когато съм далече от компютър, лаптоп и телефон, се чувствам прекрасно и заредена с енергия. Имам чувството, че тези технологии ме изсмукват от енергията, но и без тях вече не можем!!!

Последна редакция: нд, 11 мар 2018, 13:07 от Jennifer_w

# 18
  • Мнения: 10
Дано да е от това.Утре все пак ще посетя личния лекар,защото все се притеснявам да не е нещо опасно.

# 19
  • Мнения: 19
kucheto123

Само доктор може да определи. Вертигохил може да ти помогне. Хомеопатичен безвреден при замаяност и световъртеж от различен произход.

# 20
  • Мнения: 292
Здравейте какво се случи с вашето замайване,че и аз от месец съм така?

Общи условия

Активация на акаунт