Лунна диета

  • 67 870
  • 752
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 7 746
има, има, тук сме Simple Smile

# 301
  • Мнения: 1 008
Степчика, уби! Точно го описа усещането хахахах

# 302
  • Мнения: X
Alisa16 Hug
След обилната вечеря днес, обмислям смелия план, петъчното пълнолуние да го разширя от четвъртък до неделя вкл. Дните преди и след фазата-варени зеленчуци: тиквички и цвекло, (защото стомаха ми не се разбира с големи количества плодове). Самото пълнолуние - вода и чай.
Така, че утре стартирам Nature Full Moon With Face
Само ме е яд, че кантара ми изчезна мистериозно при един ремонт, преди години. Много ми харесва да чета вашите минусови грамове, че и килограми и ми се щеше и аз да се самовпечатля с някоя цифра. Колкото и да не е фокуса тук върху килограмите, стимул си е все пак, като мръднат надолу Blush

# 303
  • София
  • Мнения: 3 483
Още от днес подкарах на диня и вода (и си "живях" в тоалетната цял ден). Вечерта хапнах салати и сирене. Утре пак диня и вода. Ако устискам и в събота ще е супер.
Пак изпреварвам събитията ,😆

# 304
  • Мнения: 25
А по принцип да попитам,че не съм на "ти" с лунуването,от петък ли започва фазата на луната за диета или как стоят нещата?Моля да ми кажете,че до сега не съм опитвала

# 305
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 766
Да, от петък, 23:21.

# 306
  • Мнения: 25
И се спазва или 24ч или 72ч,така ли?

# 307
  • При децата ми
  • Мнения: 6 074
24 часа е фазата на Луната, да. Аз не бях поглеждала, че Пълнолунието настъпва късно вечерта. Сега си мисля утре да си постя, както всеки петък и цялата събота да съм на вода, диня и чай.

Още от днес подкарах на диня и вода (и си "живях" в тоалетната цял ден). Вечерта хапнах салати и сирене. Утре пак диня и вода. Ако устискам и в събота ще е супер.
Пак изпреварвам събитията ,😆

Е, те това не мога да си го причиня!

# 308
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 533
Утре и аз тук! Heart Eyes

# 309
  • Мнения: 2 114

И аз, ама хич си нямам доверие:rage:

# 310
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 533

И аз, ама хич си нямам доверие:rage:

Бой!?

# 311
  • Мнения: 25
А има ли мацки,ппи които е имало ефект и какъв е той?Или по-скоро е за пречистване и разтоварване? Rolling Eyes

# 312
  • Мнения: 7 746
Ох, тая Сиска Laughing
за петък съм аз, в събота съм на селски сбор, свеки ще ми резне скалпа, ако спомена ‘диета’ Simple Smile

Последна редакция: чт, 26 юли 2018, 20:48 от Herzen

# 313
  • Мнения: 2 114
Ох, тая Сиска Laughing
за петък съм аз, в събота съм на селски сбор, свеки ще ми резне скалпа, ако спомена ‘диета’ Simple Smile

Ти не споменавай, а само с две ръце издигай шарен плакат с надпис: "ДИЕТА:)"

Laughing

Сиска,

 Слу-шам !
Simple Smile

# 314
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 533
Хайде всички с измити зъби към леглата Mr. Green
Утре ще си позволя и айрян, освен вода като за първи път от доста време Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт