Проблеми с дамски превръзки

  • 9 422
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
И аз се обривах от превръзките, минах на такива от плат, а после и на чашка. С чашката ми е идеално, до степен, че забравям, че съм с цикъл. Няма запарване, чисто и комфортно ми е. Веднъж ми се наложи да изкарам цикъл с превръзки и пак се получи обрив.

# 16
  • Мнения: 448
И аз се обривах от превръзките, минах на такива от плат, а после и на чашка. С чашката ми е идеално, до степен, че забравям, че съм с цикъл. Няма запарване, чисто и комфортно ми е. Веднъж ми се наложи да изкарам цикъл с превръзки и пак се получи обрив.
А какво представлява тази чашка?

# 17
  • Мнения: 2 328
Силиконова чашка с малка дръжчица.Сгъва се като буквата С и се слага като тампон.Никога не ми е протичала,спя с нея по цяла нощ без да ставам.На всяко изпразване на чашката се измива с топла водичка и отново се слага.

# 18
  • Мнения: 448
За първи път чувам и всъщност никога до сега не съм срещала по магазините.Къде се продават?

# 19
  • Мнения: 2 328
В интернет.На размери са.Напиши менструална чашка и ти излизат.Има за нераждали и за раждали ,различни цветове и размери.Трябва да си избереш марка и да определиш кой размер ти трябва и поръчваш.

# 20
  • Мнения: 448
Благодаря! Simple Smile

# 21
  • Мнения: 3 732
Феъри, благодаря!

# 22
  • Мнения: 226
Аз имах същия проблем докато ползвах превръзки на Always. Цялата пламвах, а сменям превръзките много често. В момента ползвам основно Every Day и Libresse и нямам такъв проблем. Планирам да мина на чашка лятото.

# 23
  • Мнения: 448
Аз имах същия проблем докато ползвах превръзки на Always. Цялата пламвах, а сменям превръзките много често. В момента ползвам основно Every Day и Libresse и нямам такъв проблем. Планирам да мина на чашка лятото.
Аз съм ползвала всякакви от най-евтините,до най-скъпите,копринение,памучни и най-много от Аlways страдам.Мисля,че са леееко прехвалени.Само Libresse не съм ползвала,ще си ги взема този месец,та да видим.

# 24
  • Мнения: X
Ето какво точно има в превръзките и тампоните, ако се чудите:
http://jenite.bg/%D0%A8%D0%BE%D0%BA%D0%B8%D1%80%D0%B0%D1%89%D0%B … l.a_i.396846.html

# 25
  • Мнения: 4 808
За Олуйз и моето мнение е същото, абсолютно прехвалени. Либрес съм ползвала понякога, но нямам спомен дали бях доволна. От много време ползвам Паломита, копринени.

# 26
  • София
  • Мнения: 9 554
И аз се присъединявам към тези с проблемите. И от превръзки, и от тампони получавам сърбеж или поне дискомфорт. Решението, което намерих за себе си е лигнинът. Ползвам го вместо ежедневна превръзка, но за цикъл не ми е никак удобен с това разместване и се принудих да остана на превръзки, защото ме дразнят една идея по-малко от тампоните. Открих марка, която ми създава най-малко проблеми и ползвам само нея.

Въпрос към тези, които ползват чашки. По колко часа издържате с една чашка преди да я изпразните? Как стои въпросът с изпразването им по време на работа или изобщо когато сте извън дома? Мен това ме спира да ги пробвам. Работя по 12 часа. Тоалетната в службата е мръсна. В кабинката няма чешма.

# 27
  • Мнения: 3 732
Пандачина, коя точно е твоята марка превръзки?

# 28
  • Мнения: 1 961
И при мен беше така и също се появяваше топче. Последният път се възпали много и на гинеколог ми го срязоха и пих и мазах с АБ крем и мина. Спряха и сърбежа и зачервяването.

# 29
  • Морска приказка
  • Мнения: 465
От един месец ползвам чашка, до преди това обриването и запарването беше кошмар за мен. Сега наистина все едно нямам цикъл, страшно удобно нещо Simple Smile
.................
Въпрос към тези, които ползват чашки. По колко часа издържате с една чашка преди да я изпразните? Как стои въпросът с изпразването им по време на работа или изобщо когато сте извън дома? Мен това ме спира да ги пробвам. Работя по 12 часа. Тоалетната в службата е мръсна. В кабинката няма чешма.
Моя цикъл е обилен, първия и втория ден изпразвам на 6 часа, но въобще не е пълна. Останалите дни, може да изкараш и доста повече. Ако нямаш течаща вода, не е много комфортна смяната, но съм чела за момичета, които си носят шише с вода в тоалетната, което е вариант.

Общи условия

Активация на акаунт