💛Новите ни козметични похождения - 81

  • 136 966
  • 726
  •   1
Отговори
# 555
# 556
  • София
  • Мнения: 22 908
От днес:




Флуидът е много добър! До 31. 5.2018г. всички продукти от тази серия са намалени + допълнителна отстъпка от цената 20 % в аптеки Фармастор.

# 557
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
N 21

# 558
  • Мнения: 206
Миоки чакам с нетърпение мнение за покупките ти. Особено интересна ми е слънцезащитната пудра

# 559
# 560
# 561
  • София
  • Мнения: 5 569
Взех си цвят 03 Neutral

Цвят 04 Dark Bronze, много е хубав, но не го намирам в нета точно него.

Цветът е леко екстравагантен и въпрос на вкус, но лакът се държи повече от добре като трайност.

Още не съм го изпробвала, тъй като имам друг продукт за къдрици отворен в момента, но ми е любопитен и му възлагам надежди на този спрей.

Много ми допада този хайлайтер.

Трайност 3,5 - 4 часа, иска подновяване и върви бързо, но носи настроение и си струва.

Последна редакция: ср, 30 май 2018, 11:57 от .♥.Петя.♥.

# 562
  • София
  • Мнения: 4 332
Петя, дали може да сравниш кремообразните сенки Кико с тези на Мейбълин от същия тип?
На мейбълинските съм фен, но много малко цветове се внасят в България, а доставката от сайтове ги оскъпява ненужно.

# 563
  • София
  • Мнения: 5 569
Harpalike, не съм си купувала кремообразни на Мейбълин, но имам ето тези на Катрис: металически сенки за очи C01 Soleil d'été (от лимитираната колекция) и според мен на Кико сенките се държат една идея по-добре. Изкарват ми до края на работния ден. Докато на Катрис, някъде към 4 следобед вече са се изтрили от клепача и са се напластили по гънките, та трябва да ги подновявам. Към 7 вече и на Кико сенките са по гънките. Wink

# 564
  • Sofia
  • Мнения: 2 497
Петя, дали може да сравниш кремообразните сенки Кико с тези на Мейбълин от същия тип?
На мейбълинските съм фен, но много малко цветове се внасят в България, а доставката от сайтове ги оскъпява ненужно.

Препоръчвам с 6 ръце сенките в бурканче на H&M - страшно много цветове, текстури и много издържливи. В  сравнение със сенките на Мейбълин са доста по-приятни и меки за нанасяне.  Peace

# 565
  • Мнения: 1 110
Петя страхотни покупки, влюбих се в хайлатера Purple Heart
взех това

НО мирише отвратително, предполагам, че не са го съхранявали правилно и се е развалило, защото е в срок....

# 566
# 567
# 568
# 569

Общи условия

Активация на акаунт