Избор на сушилня - Тема 10

  • 95 749
  • 757
  •   1
Отговори
# 195
  • София
  • Мнения: 142
Аз съм с АЕГ от няколко месеца и до сега нямам нищо свито. Пускам я на сухо за гардероб, най-често на програмата за памук. Единствено дънки и анцузи излизат леко влажни на колана,но е поносимо. Може дрехите да се свиват,ако съдържат изкуствена нишка. Поне така си мисля.

# 196
  • София
  • Мнения: 12 006
Здравейте,
Преди някой дни си взехме AEG T8DEE48S. Направи ни впечатление, че няма опция за избор на градуси на сушене.  Имам само 4 опции - леко влажни за гладене, сухи (тази е по подразбиране), екстра сухи и сухи плюс (или нещо подобно).
Само един път сме я пускали за сега на програма за памук и сухи. Доста от нещата излезнаха смалени (особенно тениските на мъжа ми).
Моля ви, тези който ползват сушилни на AEG да си кажат коя програма и съответно кое ниво на сушене ползват. Да не би ние да правим нещо грешно ?
Aз съм с аег, но друг модел /по-стар/. Важно е да делите дрехите по материи и да сушите на програма съответстваща на материята. Ако не ги делите - на  програма микс. След като не сте свикнали с уреда слагайте най-ниското ниво - мин. Програмата за памук е с най-високи градуси, вероятно сте сложили по-фини материи или изкуствени и затова са се смалили. Сушилните градуси нямат. Прочетете си упътването там е обяснено подробно.

# 197
  • Мнения: 13 201
Само един съвет : пералнята  преди  това на колко оборота  да е пускам, за да излезнат  после дрехите  от сушилнята  по-ненамачкани?
Моята е Бош и самата сушилня се наглася на оборотите, с които е центрофугирано прането.
При центрофугиране на високи обороти се намалява времето за сушене, защото остатъчната влага е по-малко.
За намачкването - трябва да избирате правилната програма за сушене - да не се пресушават и да се вадят веднага след края на програмата.

# 198
  • Мнения: 252
Здравейте, търся си сушилня. Моля ви за мнение. Прочетох темата дотук, но малко се обърках. За бюджет от 1000-1200лв. каква марка бихте ми препоръчали.
И тук не виждам някой да е коментирал уреди с транспортни дефекти. Какво Ви е мнението за тези магазини. Цените не са ниски, но уж били с по добро качество. Ще бъда благодарна за мнение на някой направил такава покупка дали е доволен. Благодаря предварително на отзовалите се.

# 199
  • София
  • Мнения: 12 006
Здравейте, търся си сушилня. Моля ви за мнение. Прочетох темата дотук, но малко се обърках. За бюджет от 1000-1200лв. каква марка бихте ми препоръчали.
И тук не виждам някой да е коментирал уреди с транспортни дефекти. Какво Ви е мнението за тези магазини. Цените не са ниски, но уж били с по добро качество. Ще бъда благодарна за мнение на някой направил такава покупка дали е доволен. Благодаря предварително на отзовалите се.
Aeg и samsung.

# 200
  • Мнения: 252
Здравейте, вчера бяхме в технополис и един консултант ми препоръча някаква сушилня Горене.  Стар модел, на добра цена, с добри параметри, каза че била читава. Може ли някой да сподели мнение за марката и още по добре за самият модел ако я има. https://techmart.bg/%D0%A1%D1%83%D1%88%D0%B8%D0%BB%D0%BD%D1%8F%20Gorenje%20D8665N

# 201
  • Мнения: 568
Здравейте, търся си сушилня. Моля ви за мнение. Прочетох темата дотук, но малко се обърках. За бюджет от 1000-1200лв. каква марка бихте ми препоръчали.

Електролукс.

Колкото до Горение...аз лично, съм много резервирана към марката, защото имам впечатления  за проблеми с уреди в гаранция (не един, само)  и  супер бавно сервизно обслужване.  Семейството, на който се случиха всичките тези неволи вече им вика "ИзГорение".  Близки мои приятели...

# 202
  • Мнения: 3 072
Здравейте! Насочила съм се към тази сушилня AEG T8DEC68S
Може ли вашите мнения? Благодаря!

# 203
  • Мнения: 252
Здравейте, търся си сушилня. Моля ви за мнение. Прочетох темата дотук, но малко се обърках. За бюджет от 1000-1200лв. каква марка бихте ми препоръчали.

Електролукс.

Колкото до Горение...аз лично, съм много резервирана към марката, защото имам впечатления  за проблеми с уреди в гаранция (не един, само)  и  супер бавно сервизно обслужване.  Семейството, на който се случиха всичките тези неволи вече им вика "ИзГорение".  Близки мои приятели...
Благодаря за мнението. Полезно ми беше.

# 204
  • Мнения: 599
Здравейте, вчера бяхме в технополис и един консултант ми препоръча някаква сушилня Горене.  Стар модел, на добра цена, с добри параметри, каза че била читава. Може ли някой да сподели мнение за марката и още по добре за самият модел ако я има. https://techmart.bg/%D0%A1%D1%83%D1%88%D0%B8%D0%BB%D0%BD%D1%8F%20Gorenje%20D8665N
Познати имат такава и са много доволни, ползват я активно вече почти две години. Аз лично предпочитам сушилня със стъклена вратичка, че да гледам какво става вътре.

# 205
  • София
  • Мнения: 12 006
Скрит текст:
Здравейте, търся си сушилня. Моля ви за мнение. Прочетох темата дотук, но малко се обърках. За бюджет от 1000-1200лв. каква марка бихте ми препоръчали.

Електролукс.

Колкото до Горение...аз лично, съм много резервирана към марката, защото имам впечатления  за проблеми с уреди в гаранция (не един, само)  и  супер бавно сервизно обслужване.  Семейството, на който се случиха всичките тези неволи вече им вика "ИзГорение".  Близки мои приятели...
И аз съм на това мнение.

# 206
  • Мнения: 4 708
Относно марката Горение имам печка на 11 години на марката и досега не е ходила на ремонт, така че всичко е до късмет.

# 207
  • Мнения: 449
a.l.e.n.a.  , а дрехите като ги извадиш миришат ли на омекотител после .

# 208
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
Не ползвам омекотител от изв. време. И имам подозрение, че от него ми се беше образувал някакъв налеп в пералнята с гадна миризма. Много трудно успях да го почистя.

Не съм фен на силни аромати в прането, от сушилнята излизат приятно топли, хубаво ми е да ги докосвам Simple Smile Децата обичат да гушнат извадена топла хавлия, като ласка е. Силна миризма на прах няма, едва доловимо, дискретно.

# 209
  • Мнения: 140
Здравейте, вчера бяхме в технополис и един консултант ми препоръча някаква сушилня Горене.  Стар модел, на добра цена, с добри параметри, каза че била читава. Може ли някой да сподели мнение за марката и още по добре за самият модел ако я има. https://techmart.bg/%D0%A1%D1%83%D1%88%D0%B8%D0%BB%D0%BD%D1%8F%20Gorenje%20D8665N

Избягвай вратичките с натиск на Горение

Общи условия

Активация на акаунт