Нямам доверие на гаджето си.

  • 19 951
  • 228
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: X
На този етап това е невъзможно
От любопитство, защо го считаш невъзможно?

# 196
  • Мнения: 1 770
На този етап това е невъзможно
От любопитство, защо го считаш невъзможно?

Според мен е невъзможно да се излекува психически и да намери себе си, докато първо не се освободи от зависимостта от бившия. Това е дълъг и мъчителен процес. Казвам го от опит. Но първата стъпка е да поискаш да се освободиш! 👍

# 197
  • Мнения: X
Но първата стъпка е да поискаш да се освободиш! 👍
Именно.
Нека обаче не бъркаме зависимост с удобство.

# 198
  • Мнения: 1 770
Но първата стъпка е да поискаш да се освободиш! 👍
Именно.
Нека обаче не бъркаме зависимост с удобство.

Да, трудно е излизането от зоната на комфорта, но по-добре късно, отколкото по-късно..

# 199
  • Мнения: 32 273
Авторката, както 99% от авторите в тоя форум, си хареса една група мнения  - тази, дето ѝ казва, че за нищо не е виновна и че пустата любов не прощава на жертвите си. Тъй като тази група мнения е малцинство, тя просто реши да изчезне Wink Да идва следващата.

Хората трудно признават, че имат проблем. Вината все е в другите, не в нас.
А това, че любовта уж не прощавала са извинения.

# 200
  • Мнения: 3 615
Има ли развитие по темата ,днес май не е писала авторката.По спомен днес трябваше остатъка от багажа да  бъде взет и точка!

# 201
  • Мнения: 2 695
Тя вика и по-добре и било без мъже, ама живее на бившия си МЪЖ в апартамента Simple Smile  По-добре било трънки Wink

# 202
  • Мнения: X
Реално си е търсил нова мама да го гледа.Това според мен не може да се каже,че е мъж,ако наистина процедира така!Бившия ти мъж с право може да го изхвърли.Според мен този е с теб буквално само да те ползва за да му е лесно.Сетих се сега в предаването "смени жената" имаше един,дето пази Боже моля те от такъв....Не искаше да си хваща работа щото живота не бил само пари и нищо не е само материално и добре,че беше жена му да гледа децата,да работи,да оправя,а той спеше по цял ден и май нещо киното го интересуваше,даже с невероятната си наглост се държеше сякаш жена му е длъжна да го хрантути,да му готви и т.н. гнусотия,мисля,че и тя го съжаляваше,незнам!Дано оцелиш вярното решение!-Според мен то е-ЧАО,но ти ще си решиш!

# 203
  • Мнения: 58
От няколко дни не идва вкъщи. Но багажа му стои още в мазето ми, щеше да си го взема, питах го на няколко пъти кога най накрая ще дойде да си го вземе. Всеки път щеше да е на другия ден и така все и не идва. Мисля да го изчакам още ден два и да му обясня че или да си го взема или го изнасям на улицата. Обяснява ми че все още не е намерил пари за квартира да си наеме, и в момента живее в негови приятели те  са двойка гаджета и според мен и там няма да го изтърпят още дълго.  В къщи съм му обяснила че е абсурд да се върне, така че да се оправя.Също така съм му казала причините поради които нямаме абсолютно никакво бъдеще заедно и че не можем да продължим. За всичко си е виновен само и единствено той. Аз бях достатъчно търпелива и толерантна към него. Многократно му дадох шанс, всичко което съм можела съм правила за връзката ни, но той не положи никакви усилия. Сега ако трябва да съм честна ми липсват някои моменти с него, но ще ми мине. Жалко че е такъв човек неамбициозен и не иска да работи. Жалко че не иска сам да си помогне, а можеше нещата да бъдат по добре. Но....... всичко е вече минало и разбрах, че той така ще си живее ден за ден и няма да се промени. Опитах се да го тегля нагоре, но той сам се дърпаше надолу....

# 204
  • Мнения: 18 866
Klarins, жена с дете няма наистина никакъв шанс с мъж, който е мързелив и безотговорен! Много се радвам, че ти идва акъла и дано никога повече не попадаш на такъв навлек!

# 205
  • Мнения: 58
Дано наистина не попадам повече на такъв човек. Просто ще съм по наблюдателна. В момента имам нови амбиции за обучение и нова работа в бъдеще. Детето ми е на първо място, благодарна съм на майка ми, че винаги е до мен и ми помага много. Искам да се обвържа, но с човек  амбициозен, работещ, здраво стъпил на земята и най вече реалист. Всичко с времето си

# 206
  • Мнения: 5 273
Права си Бианка. Аз обаче напоследък забелязвам все повече жени с деца да се хващат с такива мързеливци и готованковци . На какво се дължи това ? Една позната живее с разведен с дете, тя също разведена . Гледа и нейното и неговото ( то живее при тях). Той последно работеше миналата година юли и август .Преди това 2015 декември .Тя ги издържа, тя им слугува и буквално носи всички на гърба си . "Мъжа" не е болен, млад е ( 36г), децата са на 12 и 14 и се гледат сами и няма причина поради която да не работи. Не мога да си го обясня това .

# 207
  • Мнения: 18 866
И аз не мога...

# 208
  • Мнения: 20 169
Цитат
Аз обаче напоследък забелязвам все повече жени с деца да се хващат с такива мързеливци и готованковци . На какво се дължи това ?
На ниската им самооценка. Смятат, че не са достатъчно ценни (с качества), за да искат нещо повече и често неглижират недостатъците в избора на партньор.
Кларинс, хубаво е, че се е изнесъл. Ти наричаш вашето връзка. Не се залъгвай, подобни хора не са в състояние да създават връзки, освен разбира се, да се "връзват" за някого и да му смучат енергията и средствата. Мисли в перспектива и занапред. Wink

# 209
  • Мнения: 18 866
Не знам, от друга страна млади и накипрени девойки пък са склонни да се хващат с брутално прости мъже... пък уж са убедени в качествата си. До човек си е.

Общи условия

Активация на акаунт