NEXTDIRECT.COM - 13

  • 71 963
  • 778
  •   1
Отговори
# 135
  • NE
  • Мнения: 10 999
Редактирам се.

# 136
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
0405  БД над 50 лв.
Втори артикул на 50% от бейсик.

Това не е ли за HM, а не за Next?

# 137
  • NE
  • Мнения: 10 999
Моя грешка.
Кодове в директа няма.

# 138
  • INFJ
  • Мнения: 9 359
Отварям сайта и половината неща, които си харесах са unavailable to order, а са налични в английската версия...

# 139
  • Мнения: 403
Интересно и аз онзи ден маркирам едни детски панталонки, дава ми ги неналични чак, когато са вече в кошницата... защо така?... Neutral Face

# 140
  • INFJ
  • Мнения: 9 359
Това редовно се случва също. Изобщо сайта им е с много проблеми. Понякога докато качат новите неща в Бг сайта, те вече са се разпродали...

# 141
  • Мнения: 4 734
И аз това, което харесах вече не е налично, а в петък беше. В англ. сайт ги има. Много неприятно. Нарочно ли го правят?

# 142
  • Варна
  • Мнения: 4 924
Вече поръчвам, когато харесам.
Много бързо се изчерпват нещата, а зарежданията за сайтовете са различни и наличностите в двата не са обвързани.

# 143
  • Мнения: 886
Здравейте

Некст ми е сред най-любимата марка за обличане на малкия, но за пръв път ми се налага да върна стока.

Става дума за тези сандали Кроксчета http://www.nextdirect.com/bg/bg/g762952s5#759207 р-р UK9 EU 26.5 , уникални са, но на малкия са му тъс-тамън , та ако някой проявява интерес може да ми пише

# 144
  • Мнения: 906
Линка не се отваря.

# 145
  • Мнения: 100
Здравейте, случвало ли ви се да получите продукт без оригинална кутия от сайта?
Преди няколко дена поръчах едни обувки на Nike и днес пристигнаха в обикновена картонена кутия без oригиналната опаковка на обувките.

# 146
  • София
  • Мнения: 331
Здравейте,
Много пъти съм получавала поръчки от NEXT и винаги всичко е било ОК, но при днешната се оказа, че са  объркали размера на един от продуктите, а именно http://www.nextdirect.com/bg/en/g762182s1#194649
. Вместо искания от мен размер 80В, са ми изпратили 80С. Ако някой от вас проявява интерес, бих предпочела да ги продам, вместо да се занимавам с връщане до сайта. Цената на комплекта от двата сутиена е 39,00 лв. В София съм.

# 147
  • INFJ
  • Мнения: 9 359
При грешка от тяхна страна обикновено ми изпращат куриер на ДХЛ да вземе пратката за тяхна сметка. Можеш да им звъннеш.

# 148
  • София
  • Мнения: 331
При грешка от тяхна страна обикновено ми изпращат куриер на ДХЛ да вземе пратката за тяхна сметка. Можеш да им звъннеш.

Не знаех.
Благодаря!

# 149
  • INFJ
  • Мнения: 9 359
За нищо! Най-малкото ще ти предложат да платят пощеските, ако ти сама трябва да връщаш пратката. В това отношение винаги са били коректни.

Общи условия

Активация на акаунт