NEXTDIRECT.COM - 13

  • 72 090
  • 778
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 6 932
Т.е. моят опит е, че са леко умалени спрямо българската номерация.
И аз по-скоро така, бих заложила на по-голям номер. Нося 37 или 38 и имам едни ботуши от тях 37, които са ми леко малки.

# 571
  • Popovo
  • Мнения: 1 633
Попаднах на реклама от Емаг-намаление с 40% на всички детски дрехи с код kids40.
Има и на Next.Някой може да се възползва.
https://www.emag.bg/label/moda/brand/next/%D0%94%D0%B5%D1%82%D1% … eftbar_6416_29294


На тези неща, които аз харесах и смятайки намалението излизат колкото в некстдирект. Може да има нещо, което реално да е намалено, но общо взето е заблуда за мен.

Да може и да има заблуда, но всъщност се намират и изгодни неща.На дъщеря ми взимам само бельо от Некст, просто и е удобно, тъй като има еластан.
Ето тези бикини например са 7 броя за 30 лв, с намалението стават 18 или по 2,57 за чифт.Мисля, че е ок за бельо на Некст.
https://www.emag.bg/next-komplekt-bikini-s-raznorodni-sharki-7-c … &provider=rec

# 572
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 764
Благодаря! Това ме ориентира до някъде. Аз всъщност за сандали питах, просто използвах "обувки" като по-общо.

# 573
  • INFJ
  • Мнения: 9 501
Да, за сандалите по БГ номерация нося 37 (24см стелка), по тази на Next 38. Само един път съм нацелвала сандали 38 да си отговарят и ми бяха големи.

# 574
  • Мнения: X
Аз нося 37 номер и от там 37 са ми супер също. Даже вчера ми дойдоха едни сандали от Некст.

# 575
  • Мнения: 909
Здравейте, някой има ли бебешка номерация на сандалетите , които отговарят на стелка 14см дължина?

# 576
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Здравейте, извинявам се ако е дискутирано наскоро, но можете ли да ме светнете как става връщането на дреха до некст, от години пазарувам редовно от сайта, но напоследък с дамските дрехи доста се излагат и ме разочароваха за пореден път с една рокля?!

# 577
  • Мнения: 6
Здравейте. Днес направих поръчка от NEXT България, получих обратен имейл, че са я получили. Това което ме притеснява е, че нямам номер на пратката. Обаждах се на оператор и господинът ми каза, че все още няма генериран такъв. Щяло да стане до края на деня. Вече е полунощ, а номер нямам. Не мога да проследя пратката. За първи път поръчвам от този сайт. Това случвало ли се е на друг? И в какъв срок идва пратката?

# 578
  • INFJ
  • Мнения: 9 501
До 3-4 работни дни, имайте малко търпение, не е само вашата поръчка. Проследяващ номер излиза когато я изпратят, а това рядко става в същият ден.

# 579
  • Berlin
  • Мнения: 11 325
Аз по бих се притеснила, ако нямам номер на поръчката. 😄 На пратката е нормално да няма, те също го нямат преди да я изпратят.

# 580
  • Мнения: 454
Здравейте! Имам въпрос относно размерите на мъжките дънки, както и различните дължини - отговарят ли на другите марки? Всяко мнение по въпроса ще ми е от полза.

# 581
  • Мнения: 807
Как определяте кой размер панталон / дънки сте?

Гледам тук
https://www.nextdirect.com/bg/bg/help/en/BG/Section.aspx?ItemId=15097
но изобщо не се оправям.
Пише да се премери в талията и в най-широката част, но после какво ги правя тези изчисления ... ? Има само размери UK, EUR,..., но няма в сантиметри / инчове ...

# 582
  • Мнения: 5 017
Здравейте,
поръчах едни маратонки Найк от Некстдирект. Сега получавам този СМС, не съм получавала от DHL досега, трябва ли да правя нещо, какъв е този подпис, че трябва да подпиша документа за доставка предполагам?

DHL EXPRESS от NEXT е планирана за доставка на 18.04.2019, при успешно освобождаване от митницата, ако е приложимо. Необходим е подпис.

# 583
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Стандартно съобщение. Те ще Ви се обадят, просто се подписвате в електронното им устройство. Това е, не се притеснявайте. Няма нищо за освободжаване от митница.

# 584
  • Мнения: 5 017
Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт