Какво да приготвим за гости от предния ден?

  • 5 419
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 29
Здравейте,
Напоследък времето ми става все по-кът, а наближава първия рожден ден на малката ми дъщеричка.
И понеже като имам гости често гледам да имам някоя салата/гарнитура, която да може да се приготви от предния ден и така да си улесня подготовката на самия ден, този път ми се иска почти всичко така да направя.
Примерни неща са млечна салата, мариновани зеленчуци (патладжан, тиквички), правила съм медовика от една тема тук във форума. Засега съм си харесала едно руло от тиквички, което майка ми прави. По-вкусно е като отлежи малко. Иска ми се някакви зеленчукови кюфтенца да направя, но нямам никакъв опит с такива, та ще се радвам на всякакви предложения, включително и за нещо основно/месно.


Зеленчукови кюфтенца се правят или от тиквички или от картофи. Минаваш ги през ренде +яйце+бръшно+сол, пипер и Воала!

# 16
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
За деца ако има, бих помислила за някакъв вид занимание за тях, за д аможете възрастните да се видите и да си чуете приказката. Simple Smile То може да се направи от предния ден.

Примерно да се отпечатат на 5 листа шаблони от нета, едно лепило и ножичка да се осигурят и децата да сглобят къщичка или нещо подобно... Или да направят лесни великденски декорации... Със сигурност в Крокотак пак ще имат хубави великденски идеи за майсторене от деца на обща стойност до 2 лв. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт