Раждане Стара Загора

  • 50 169
  • 579
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 150
Родих планирано секцио в Тракия на 29.04. Като лекари - Иванова и Василев, като се следих при Иванова. Не мога да се оплача, дори обратно. Грижата за бебоците е на ниво. Секцио 900лв.,нормално 500лв. Телефонът на рецепцията на болницата е 042 98 89 89 и 042 98 89 88, може предварително да попитате и там каквото ви интересува. Ако мога с нещо друго да помогна, пишете на лични. Успех! 🍀

# 466
  • Мнения: 100
Родих планирано секцио в Тракия на 29.04. Като лекари - Иванова и Василев, като се следих при Иванова. Не мога да се оплача, дори обратно. Грижата за бебоците е на ниво. Секцио 900лв.,нормално 500лв. Телефонът на рецепцията на болницата е 042 98 89 89 и 042 98 89 88, може предварително да попитате и там каквото ви интересува. Ако мога с нещо друго да помогна, пишете на лични. Успех! 🍀
Секциото лепено ли ти е че чивам за лепено секцио и си мисля че е нещо ново

# 467
  • Мнения: 150
Ще ми махат конците днес, но и лепило има.

Родих планирано секцио в Тракия на 29.04. Като лекари - Иванова и Василев, като се следих при Иванова. Не мога да се оплача, дори обратно. Грижата за бебоците е на ниво. Секцио 900лв.,нормално 500лв. Телефонът на рецепцията на болницата е 042 98 89 89 и 042 98 89 88, може предварително да попитате и там каквото ви интересува. Ако мога с нещо друго да помогна, пишете на лични. Успех! 🍀
Секциото лепено ли ти е че чивам за лепено секцио и си мисля че е нещо ново

# 468
  • Мнения: 47
Здравейте Simple Smile Някой знае ли дали има ден на отворените врати в АГ-то? Къде да видя списък с необходими неща? Знаете ли дали осигуряват дрешки за бебетат, докато да в болницата или се носят от майките?

# 469
  • Мнения: 2 352
Няма ден на отворените врати. Списък може да поискате на място или ако имате уговорка с някой лекар. Мога ако искаш на лични да ти пиша аз какво носих.  За бебето ти трябват само един пакет мокри кърпи, памперси и дрешки за изписването. Можеш ако искаш ти да си го обличаш в твои дрехи, но по принцип там имат.

# 470
  • Мнения: 1
Родих планирано секцио в Тракия на 29.04. Като лекари - Иванова и Василев, като се следих при Иванова. Не мога да се оплача, дори обратно. Грижата за бебоците е на ниво. Секцио 900лв.,нормално 500лв. Телефонът на рецепцията на болницата е 042 98 89 89 и 042 98 89 88, може предварително да попитате и там каквото ви интересува. Ако мога с нещо друго да помогна, пишете на лични. Успех! 🍀


Здравейте,а дали имат Вип стая в болницата,мисля че ще съм по-спокойна ако съм сама в стаята. Предстои ми раждане скоро и затова питам. Благодаря предварително.

# 471
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 437
Аз също бях в Тракия, не съм се интересувала от ВИП стая, но при мен се случи само аз да съм родилка и си бях сама.

# 472
  • Мнения: 150
Честит празник на всички!!
Не съм питала за ВИП стая, исках и аз да съм сама, добре че не настоях! Приятелките ми казаха, че по-добре да има някои при теб, така е. Стаите са общо 5 за родилки. Едната е с 4 легла, другата с 3 легла, другите са с по 2. Едните стаи се ползват за проблемни бременности, други за раждали секцио, други за нормално родили жени. Гледат да те съчетаят с някоя родилка като теб(нормално, секцио, за задържане). Аз родих секцио, бях с още една жена секцио, настаниха ни в стаята с 4 легла само двете бяхме там петте дни. Както е писала по-нагоре жената, може да се паднете и сама, не се знае. Акушерките казаха, че е динамично положението в родилното 😃Покрай Ковид доста неща са променили. Позвънете на телефоните на болницата, дават най-точна информация!

Родих планирано секцио в Тракия на 29.04. Като лекари - Иванова и Василев, като се следих при Иванова. Не мога да се оплача, дори обратно. Грижата за бебоците е на ниво. Секцио 900лв.,нормално 500лв. Телефонът на рецепцията на болницата е 042 98 89 89 и 042 98 89 88, може предварително да попитате и там каквото ви интересува. Ако мога с нещо друго да помогна, пишете на лични. Успех! 🍀


Здравейте,а дали имат Вип стая в болницата,мисля че ще съм по-спокойна ако съм сама в стаята. Предстои ми раждане скоро и затова питам. Благодаря предварително.

# 473
  • Мнения: 2 352
И аз исках да съм сама в стаята, обаче добре че не бях! Особено в България обгрижването не е, както в други държави. Много полезни съвети ми дадоха жените в стаята, когато родих първия път.

# 474
  • Bulgaria
  • Мнения: 46
Здравейте , предстои ми раждане и съм се насочила към болница Тракия. Някой може ли да ми някаква информация за др.Тотев,тъй като др.Иванов към който се бях насочила вече не изражда.Ще съм планово секцио.

# 475
  • Мнения: 150
За Тотев не знам, изглежда загрижен и способен. С две ръце бих препоръчала Василев, но и той ще напуска аг отделението. Идете до болницата, ще ви обяснят всичко на рецепцията. Успех! 🍀

Здравейте , предстои ми раждане и съм се насочила към болница Тракия. Някой може ли да ми някаква информация за др.Тотев,тъй като др.Иванов към който се бях насочила вече не изражда.Ще съм планово секцио.

# 476
  • Мнения: 45
Здравейте
Някой има ли информация за Антоанета Дянкова за 4д и бхс.
Какви са цените и дали сте доволни?

# 477
  • Мнения: 331
Здравейте момичета , след седмица влизам в девети месец от бременността. Следя се при лекар, който практикува в Тракия , но искам да раждам в държавното АГ.
Как стоят нещата , ако някоя от вас в била така, ако може да ми каже как се процедира Simple Smile

# 478
  • Мнения: 275
Здравейте момичета , след седмица влизам в девети месец от бременността. Следя се при лекар, който практикува в Тракия , но искам да раждам в държавното АГ.
Как стоят нещата , ако някоя от вас в била така, ако може да ми каже как се процедира Simple Smile
След като влезете в 9-тия месец, трябва да си вземете досието от АГ-то, защото за раждането са Ви нужни документа за кръвната група и това за Васерман, в досието е описано на кратко какво се е случвало през бременността, то мисля, че остава за Вас, но Васерман и документа за кръвната група ги искат в АГ-то + лична карта.
Ако ще раждате нормално, без избор на екип в АГ-то, като настъпи момента, отивате с багажа и документите, раждането е напълно безплатно и Ви изражда, който е на смяна.
Леко раждане!😊

# 479
  • Мнения: 100
Здравейте момичета , след седмица влизам в девети месец от бременността. Следя се при лекар, който практикува в Тракия , но искам да раждам в държавното АГ.
Как стоят нещата , ако някоя от вас в била така, ако може да ми каже как се процедира Simple Smile
Аз се следя при Цонева тя работи в държавното аг предпологам че като отидеш в частния и кабинет и там си правиш уговорка за другите лекари нямам представа миналата година ми прави операция пак бях при нея имаше някъкъв Тодоров младши Анестиева или нещо от сорта Янев доста бяха нямам наблюдения за тях. Надявам се да съм ти била полезна много хвалят Бузалов но не съм ходила при него.

Общи условия

Активация на акаунт