София-ж.к Бъкстон,Борово,Красно село,Павлово- Тема 4

  • 118 671
  • 1 046
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 6 547
Скрит текст:
Здравейте, бременна съм в 5 месец и почвам да се оглеждам за педиатър в района за бъдещото бебче. Някой може ли да препоръча читав такъв, на когото може да се разчита и да не изписва антибиотици за щяло и нещяло?

Благодаря, предварително.
Нашата не предписва аб за щяло и не щяло и дава шанс на организма да се справи и без него. В 29ДКЦ е обаче. На Костенски водопад. Д-р. Дамянова.

# 571
  • Мнения: 145
Скрит текст:
Здравейте, бременна съм в 5 месец и почвам да се оглеждам за педиатър в района за бъдещото бебче. Някой може ли да препоръча читав такъв, на когото може да се разчита и да не изписва антибиотици за щяло и нещяло?

Благодаря, предварително.
Нашата не предписва аб за щяло и не щяло и дава шанс на организма да се справи и без него. В 29ДКЦ е обаче. На Костенски водопад. Д-р. Дамянова.

Много благодаря, не ми е много далече, знаете ли дали все още записва пациенти?

# 572
  • Мнения: 6 547
Ние се преместихме при нея сравнително скоро, декември, защото нашата спря да практикува. Тогава приемаше, може да пробвате.
Д-р Дамянова – ОПЛ, Педиатър, кабинет 102, нечетни дати 08:30 – 13:30, четни дати 14:30 – 19:30

# 573
  • Мнения: 145
Ние се преместихме при нея сравнително скоро, декември, защото нашата спря да практикува. Тогава приемаше, може да пробвате.
Д-р Дамянова – ОПЛ, Педиатър, кабинет 102, нечетни дати 08:30 – 13:30, четни дати 14:30 – 19:30

Хиляди благодарности за полезната информация, прочетох доста полезна информация за дамата и мисля да я посетя Simple Smile

# 574
  • София
  • Мнения: 3 031
Ние се преместихме при нея сравнително скоро, декември, защото нашата спря да практикува. Тогава приемаше, може да пробвате.
Д-р Дамянова – ОПЛ, Педиатър, кабинет 102, нечетни дати 08:30 – 13:30, четни дати 14:30 – 19:30

 Благодаря и аз за информацията! А има ли голяма опашка от чакащи деца при д-р Дамянова?

# 575
  • Мнения: 6 547
В групата епидемия нямаше. Иначе има, педиатрите са малко, уви.

# 576
  • София
  • Мнения: 9 563
Не знам дали изобщо е възможно да няма опашка пред педиатър, работещ по НЗОК. А за д-р Дамянова съм чувала добри отзиви. За жалост на мен ми е неудобно като локация, но съм доволна и от нашата педиатърка, макар доста от майките в този форум да не я харесват (затова и спрях да я препоръчвам когато някой иска препоръки за педиатър).

# 577
  • София
  • Мнения: 160
Аз НЕ препоръчвам д-р Даниела Иванова, за втори път предписа за 6 месечното ми бебе лекарство, което отказват да дадат в аптеката, защото е силно за дете на такава възраст.
Да не говорим, че въобще не се вглежда в детайли от развитието на детето освен ръст, килограми, обиколки - все неща, които са от старите таблици. Два месеца ме мотае с разни кремчета за лицето на детето ми, докато най-накрая сама не си поисках направление за дерматолог, за да разбера, че бебето има атопичен дерматит.
Категорично с мъжа ми сме решили да я сменяме през юни.

# 578
  • София
  • Мнения: 2 666
Аз НЕ препоръчвам д-р Даниела Иванова, за втори път предписа за 6 месечното ми бебе лекарство, което отказват да дадат в аптеката, защото е силно за дете на такава възраст.
Да не говорим, че въобще не се вглежда в детайли от развитието на детето освен ръст, килограми, обиколки - все неща, които са от старите таблици. Два месеца ме мотае с разни кремчета за лицето на детето ми, докато най-накрая сама не си поисках направление за дерматолог, за да разбера, че бебето има атопичен дерматит.
Категорично с мъжа ми сме решили да я сменяме през юни.

Може и сега да я смените. Подавате молба в РЗОК някъде в района на ул. Балша се намира.

# 579
  • Мнения: 1 050
Сменям темата - къде в района правят маникюр с апарат? Искам да не ползват ацетон ори сваляне на стар лак.

# 580
  • Мнения: 711
Търся да наема двустаен апартамент в района на Лагера и Красно село (към пазара). Ще съм благодарна, ако някой се включи с информация.

# 581
  • София
  • Мнения: 1 227
Сменям темата - къде в района правят маникюр с апарат? Искам да не ползват ацетон ори сваляне на стар лак.
Cherynca Nails на Красно село, ул.Хубча 8.

# 582
  • Мнения: 60
Здравейте. По въпроса за маникюра - салон Backstage са с електрическа пила. На ул Пирин е.

Имам питане за педиатър. С кабинета на др Кънчева в Павлово как да мога да се свържа. Ако можете да препоръчате и друг педиатър по ЗК в Бъкстон или Павлово. Звънях и на др Солева, но ми се струва далеч.

Благодаря 🤗

# 583
  • Мнения: 42
Здравейте. По въпроса за маникюра - салон Backstage са с електрическа пила. На ул Пирин е.

Имам питане за педиатър. С кабинета на др Кънчева в Павлово как да мога да се свържа. Ако можете да препоръчате и друг педиатър по ЗК в Бъкстон или Павлово. Звънях и на др Солева, но ми се струва далеч.

Благодаря 🤗

Служебният номер на д-р Кънчева е 0884038146. Ние сме много доволни от нея.

# 584
  • Мнения: 789
При д-р Солева прегледа е мисия невъзможна! Доскоро бяхме при нея и се отказахме именно заради много дългото чакане сред множество хора в тясната стаичка пред кабинета! Друг голям минус според мен е факта, че едновременно преглежда няколко пациента вътре, което за мен е некоректно откъдето и да го погледнеш! Иначе като специалист и диагностик е добра!

Общи условия

Активация на акаунт