София-ж.к Бъкстон,Борово,Красно село,Павлово- Тема 4

  • 118 382
  • 1 046
  •   1
Отговори
# 600
  • София
  • Мнения: 9 920
Пазарчето в Борово, там един "безистен" има кинкалерия.
Безистен?!
ПП: Както и да е - в новата сграда до задния вход на Лили се намира кинкалерията и си купих точно какъвто ми трябва ластик на метър Bowtie

Последна редакция: вт, 28 апр 2020, 18:58 от Starrydream

# 601
  • Мнения: 8 939

Ето я кинкалерията. Точно до Лили.

# 602
  • Мнения: 1 050
Къде се продават гоблени?

# 603
  • София
  • Мнения: 700
Здравейте!
В детския фризьорски салон "Пъзел" в Борово водех детето си за подстригване при Кремена.
За съжаление вчера ми казаха от там, че е напуснала.
Някой да има инфомация къде се е преместила? Свикнали сме с нея и не искам да търся друга фризьорка засега.

# 604
  • Мнения: 587
Здравейте,аз имам същия проблем с любимата ми фризьорка в същия салон-Светла.Имате ли представа къде работи сега?

# 605
  • Sofia
  • Мнения: 310
Здравейте!
В детския фризьорски салон "Пъзел" в Борово водех детето си за подстригване при Кремена.
За съжаление вчера ми казаха от там, че е напуснала.
Някой да има инфомация къде се е преместила? Свикнали сме с нея и не искам да търся друга фризьорка засега.
И моята дъщеря водих при Кремена - следя

# 606
  • София
  • Мнения: 9 920
Има ли вероятност в Борово/ Гоце Делчев Лидл - да е останало нещо (мисля че имаше промо наскоро, но ако има опашки по-добре да хвана трамвая до Македония , но не помня точно как беше и името на арт магазина, за да проверя дали и до колко работи)
Търся най-близкия магазин където има четки за рисуване?
В молът се предлагаха, но сега...

Последна редакция: сб, 02 май 2020, 11:51 от Starrydream

# 607
  • Мнения: 8 939
Миналата седмица купих четки за рисуване от Лидл Борово. Купих също и от книжарницата на Вихрен и реката, до Аванти, от Елфите и от другата книжарницата на Вихрен.

# 608
  • София
  • Мнения: 700
Здравейте!
В детския фризьорски салон "Пъзел" в Борово водех детето си за подстригване при Кремена.
За съжаление вчера ми казаха от там, че е напуснала.
Някой да има инфомация къде се е преместила? Свикнали сме с нея и не искам да търся друга фризьорка засега.
И моята дъщеря водих при Кремена - следя

Кремена отваря свой салон в "Бели брези" на ул. "Смърч" 26.
Ще го отвори след 8 май

# 609
  • Мнения: 172
Моля да ми препоръчате добър зъболекар в района, който да работи със Здравна каса. Мерси. Simple Smile

# 610
  • София
  • Мнения: 6 141
Моля да ми препоръчате добър зъболекар в района, който да работи със Здравна каса. Мерси. Simple Smile

Д-р Люба Байнова, 0888 56 22 67, кабинетът е на ул. "Кюстендил", бл. 142А.

# 611
  • София
  • Мнения: 9 548
Аз препоръчвам д-р Манчева. Кабинетът е в кв Хиподрума, бл 15. Тел. 0889 549 331

# 612
  • Мнения: 42
Здравейте, имате ли престава колко струва смяната на зимни с летни гуми нощем в автоцентър "Вианор" в Павлово на Пушкин и околовръстното? Дали работят на друга тарифа през нощта?

# 613
  • София-Младост
  • Мнения: 23 353
Звъниш и питаш

ул Пушкин 45
1618 София (Покажи маршрут)

Тел.+359 897 897 833
Имейл:sofia.pavlovo@vianor.bg

# 614
  • София
  • Мнения: 88
Здравейте! Тъй като имаме минимален шанс за прием в държавна ясла, бихте ли ми препоръчали частни ясли в района?
Много ви благодаря! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт