София-ж.к Бъкстон,Борово,Красно село,Павлово- Тема 4

  • 120 645
  • 1 046
  •   2
Отговори
# 930
  • Мнения: 5 826
Слагай контакта за маникюр в темата в скрит текст.

# 931
  • Мнения: 795
Бихте ли споделили каква цена плащате за маникюр с гел лак в Борово и наоколо? Вчера обиколих и ми цитираха 35-39 лева, което ми се струва адски много. Аз ходя в друг квартал на доста по-ниска цена и започнах да се оглеждам за нещо в района.
20 лв плащам и съм супер доволна. Маникюристката ми е близо до Кауфланд.
Може ли координати? Благодаря предварително! 😘

# 932
  • Мнения: 10 214
Сигурна съм, че всички жени се интересуваме от контакт за тази светла личност. 😃 А даже и някои мъже...за да не плащат скъп маникюр за жените им. 😜

# 933
  • София
  • Мнения: 1 984
Здравейте, да попитам ако някой може да съдейства мои познати младо семейство на по 25г. за хората фармацевти светсни хора, нямат деца, търсят да наемат апартамент в района на Борово, може и Бъкстон или Манастирски ливади...Първо опитваме да намерим нещо директно от собственика ако някой от ва отдава или има някого предвид ще съм благодарна да пише.
Ако ли не може и да ми препоръчате някоя читава агенция работеща в района?

# 934
  • София
  • Мнения: 6 010
Здравейте, да попитам ако някой може да съдейства мои познати младо семейство на по 25г. за хората фармацевти светсни хора, нямат деца, търсят да наемат апартамент в района на Борово, може и Бъкстон или Манастирски ливади...Първо опитваме да намерим нещо директно от собственика ако някой от ва отдава или има някого предвид ще съм благодарна да пише.
Ако ли не може и да ми препоръчате някоя читава агенция работеща в района?

Здравейте, бързат ли с апартамента? Имам нещо предвид, но предстои ремонт.

# 935
  • Мнения: 1 608
Здрасти добри хора,

Знаете ли, дали ЧДГ Маргаритка в Бъкстон работи?

Пийс!🍸

# 936
  • София
  • Мнения: 1 984
Здравейте, да попитам ако някой може да съдейства мои познати младо семейство на по 25г. за хората фармацевти светсни хора, нямат деца, търсят да наемат апартамент в района на Борово, може и Бъкстон или Манастирски ливади...Първо опитваме да намерим нещо директно от собственика ако някой от ва отдава или има някого предвид ще съм благодарна да пише.
Ако ли не може и да ми препоръчате някоя читава агенция работеща в района?

Здравейте, бързат ли с апартамента? Имам нещо предвид, но предстои ремонт.
Много ви благодаря, оказа се, че било едва ли не от днес за вчера, т. е. много спешно и в йрайна сметка намерили нещо де, което е добре.

# 937
  • София
  • Мнения: 9 977
Има ли магазини с повече избор на кафе (и дози за кафемашина) в района?

# 938
  • Мнения: 9 023
Много добро кафе пекат в пекарната Томас бейкъри.
Иначе магазин за кафе има на Вихрен.
А капсули в лидл й кауфланд.

# 939
  • Мнения: 5 826
Може ли да ми препоръчате добра кабелна телевизия, без Интернет, само телевизия.
Скай нет не ме устройва.
И още: някакви курсове за забавна, занимателна математика за 6 годишни, предучилищна възраст.

# 940
  • Мнения: 2 021
Някоя майка, която се е справила с купуването на ваучери за кухнята от новата система? Видях, че има плащане през ипей, изипей и банков превод. Но при опит за банков превод ми излиза, че не мога да наредя такъв превод към бюджета. Това значи ли, че само другите варианти са възможни или аз някъде бъркам, някой успя ли да го направи?

Последна редакция: пн, 07 мар 2022, 15:31 от Малечка90

# 941
  • Sofia
  • Мнения: 26 686
Може ли да ми препоръчате магазин/и  за качествени бебешки дрехи и играчки,да не са на безумно надути цени?

# 942
  • Мнения: 46
Здравейте, може ли някой да ми даде контакти на д-р Марио Томов? А д-р Тотева предполагам не практикува вече, защото не я видях в страницата на НЗОК?

# 943
  • Мнения: 2 283
Все още търся учител по математика за 5 клас. Тук имаше едно предложение, но не ми отговориха. За Лазарови чували ли сте нещо? Излязоха ми при търсене онлайн в квартала, но нищо повече не знам. Сайтът е прилично направен, но не става ясно дали имат някъде физически офис или школа.

# 944
  • София
  • Мнения: 9 826
Аз пристигам с малко по-прозаичен въпрос. От къде може да си купя истинска метла, не пластмасова?
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт