Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - тема 67

  • 71 253
  • 711
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 659
Почти всички имам . Ето ги

Не са ти толкова лоши. TSH ти е малко високо. Регулира се за 45 дни. Моето АМН беще по-лошо и имах стимулации. Персенска ти е казала да действате, нормално. Цветната снимка ти е само един пропуснат месец, може и в този.

# 61
  • Мнения: 1 033
Не го разбрах като да действаме. По скоро останах с усещане, че ще правим опити, само защото аз искам. Не е моя лекар. Просто се чудех дали и други търпят такова отношение

# 62
  • Мнения: 2 144
Саш, не знам..така мога ли да ти казвам? При мен прегледът при Персенска преди години протече долу горе по същия начин и много съм и благодарна, че така се отнесе за да избягам от нея и да отида при Стаменов. "Много лоши яйчници, може да се наложи донорска..." В момента дъщеря ми е на 1год и 5месеца. Това не беше моя лекар. Няма да забравя как ме срина тогава.. Знаеш какво да направиш. Ти сама си го почувствала. Успех!

# 63
  • тук-там
  • Мнения: 5 712
И аз съм голяма фенка на д-р Стаменов! Отдаден, ангажиран, човечен, стратег ... щастлива съм, че мога да се докосна до неговия свят и чудото, което създава! За Персенска нямам мнение.

# 64
  • Мнения: 1 033
Може Саш Simple Smile да срина е най-точната дума. Не знам даже как тръгнах от там. Насочих се вече към друг. За съжаление за др. Стаменов има часове за след година. Не мога да си позволя да чакам толкова

# 65
  • Мнения: 2 144
Саш, сега видях резултатите ти. Моите бяха в пъти по-зле. АМХ, ФСХ и ТСХ бяха мнооого по-зле. Хич не и се впрягай. Запиши си час за всеки случай при Стаменов. Нека си чака във времето. Аз също бях на 39...Успех!

# 66
  • Мнения: 1 033
То не може да си запишеш час за него. Записваш се и като дойде време те разпределят на някой. Може да се паднеш при него, а може и да не се

# 67
  • Мнения: 2 144
Аз това го знам. Но ти каза, че за него имало час за след година, та си помислих, че има някакъв вариант. А то нямало..

# 68
  • Мнения: 1 033
Ама всъщност като се замисля това го чух там, говореха едни момичета. Ще взема да питам

# 69
  • Мнения: 19 690
Кейла, съжалявам Disappointed

# 70
  • Мнения: 4 097
Кейла, съжалявам!

# 71
  • Мнения: 1 416
Благодаря Ви.Ще преживея и това.
Не се предавам!!!!

# 72
  • Мнения: 1 659
Ама всъщност като се замисля това го чух там, говореха едни момичета. Ще взема да питам

Познавам доста момичета забременипи при Персенска на възраст под 40г. Щом не са те разпределили за Стаменов, значи не те определят за краен случай. Ако имаш поне един опит при Персенска по-лесно ще те преместят, като ще чакаш под 6м. При нея ще получаваш часове веднага, при него ще си в графата "по-млади" и може да е по-трудно.
Ако останеш при нея си направи генетични, пълен пакет имунология и искай биопсия.
Тя ги назначава след първи неуспех.

# 73
  • София
  • Мнения: 2 630
Sash00, странно ми е само по хормоналните изследвания да отсече, че сте за донорска. Моят AMH е доста по-зле, Inhbin B ми е много добре, FSH също играе, но никога не ми е казвала, че нямаме шанс с моите яйцеклетки. Даже в момента се мъчим за второ по естествен път. Успяхме за кратко. Не ме е обезкуражила до този момент, макар че последно ми каза, че яйчниците ми не са добре, но не са и толкова зле. Каквото и да значи това. Мъжът ми е с лоша морфология. Вероятно ехографския образ не и е харесал много и затова е била толкова директна. Щеше да е по-добре за пациентите да е малко по-оптимистично настроена. Имаме нужда от надежда, а тя е прекалено директна и може би, ако ви е нужно повече надъхване, не е вашия лекар. При Стаменов обаче май доста се чака, а след него Персенска е с най-много опит. Сложно е. Каквото и да решите- успех, но не губете време.

Последна редакция: пн, 19 мар 2018, 08:38 от BettyBoop

# 74
  • Кърджали
  • Мнения: 136
Може Саш Simple Smile да срина е най-точната дума. Не знам даже как тръгнах от там. Насочих се вече към друг. За съжаление за др. Стаменов има часове за след година. Не мога да си позволя да чакам толкова

Здравей, аз също съм при Персенска, когато отидох за първи път при нея и мен ме " шамароса" с донорка яйцеклетка. Но тя е доктор който все пак уважава мнението на пациентите си . Убедих я да пробваме веднъж с мои но уви ...... Оказа се права. При доста силната стимулация нищо не се получи. Тя е много прям и открит човек. Ако решиш да си при нея я питай за всичко ще ти обясни. За мен и съпругът ми това е доктора за нас защото не те манипулира с неща който не са истина. Подадохме документи за донорска яйцеклетки и сега опитваме. Да кажа че си мислих че ще стане от първия път. Е в момента това ми е четвърти опит, но не съжалявам за това че съм при нея, защото с течение на времето и аз и те се отпуснахме и си говорим.

Общи условия

Активация на акаунт