17 юни - среща в София. Цветно/етно парти

  • 14 985
  • 505
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 515
За съжаление пак няма да мога да дойда. То май изобщо не биваше да гласувам, още повече че не съм от София, пък и не съм била на форумска среща досега. Ама хайде - пускам го този постинг, че напоследък съм от типа "пиша-бриша"и не поствам.  Tired


 Йоана е с 2-ри антибиотик, аз с бронхит, а майка ми е в "командировка" при сестра ми, че племенника ми е болен и трябва да пазят малкото бебче.


Иначе партито от сега обещава да е уникално. Имам една молба обаче - нека някой се заеме сериозно със задачата да снима, за да ви видим после какви сте щури, красиви и весели мами. Весело ви изкарване и наздраве.


# 436
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 935
Ау-у-у, идеята за постбулчинско парти е велика.  newsm10
Ако речете да правите такова нещо, аз съм твърдо насреща. Само дето незнам как точно ще успея да се напъхам в булчинската си рокля с настоящите си килограми.  Laughing

# 437
  • Sofia
  • Мнения: 4 602
Ама хайде уточнявайте като какви ще се явяваме - да не стане половината недоразбрали булки, другата половина недооценени шаферки...

# 438
  • София
  • Мнения: 2 880
 Laughing  идеята за булките наистина е готина, мен ме кефи

РЕНИ, бих се радвала да се запознаем

# 439
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 935
Аз поне така го разбрах: сега - етно-цветни, пък на следващото събиране - в бяла премяна (или каквато там е била). newsm51

# 440
  • виртуално
  • Мнения: 2 873
Поради липса на булчинска рокля ( беше под наем ) - аз ще съм кумата

# 441
  • Мнения: 7 474
Аз поне така го разбрах: сега - етно-цветни, пък на следващото събиране - в бяла премяна (или каквато там е била). newsm51
newsm10

# 442
  • Мнения: 2 792
  Аз нито съм се женила, нито съм била абитурентка newsm78 и кво значи не требва да идвам ли, на туй с булчинските рокли  Crossing Arms

# 443
  • Мнения: 1 080
този пЪт и аз се включвам...........никой май няма да познавам, ще гледам тъпо и неориентирано...

Последна редакция: пт, 16 юни 2006, 17:07 от MaDMamA

# 444
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Този път ще се престраша и аз  Embarassed Вербувах днес Стрелче да ми покаже пътя Mr. Green

# 445
  • Мнения: 5 877
  Аз нито съм се женила, нито съм била абитурентка newsm78 и кво значи не требва да идвам ли, на туй с булчинските рокли  Crossing Arms
Ми... таман повод да се нагласиш с някаква ексцентрична рокля...
много важно женила ли си се, не си ли. Маскирай се като булка или абитуриентка!  Laughing

# 446
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Я кажете последно какво ще е облеклото защото аз сватбената рокля я обличам само до циците и ако ще сме булки ще пропусна че не ми се шие нова рокля.

# 447
  • Мнения: 5 877
Цветно/етно!!!

Това за булките е за друг път, сега няма време за подготовка. Айде, спираме да го обсъждаме, да не се бъркат хората!

# 448
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
А какво точно ще рече цветно/етно? С носия ли ме искате или като дъга?

# 449
  • Мнения: 4 371
Цветно - с цветя Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт