17 юни - среща в София. Цветно/етно парти

  • 14 935
  • 505
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 6 743
Много ме кефи идеята ви, но лично аз не знам дали ще успея да се вместя.Освен да си яхна метлата и пак с нея да дойда  hahaha

Що метлата? newsm78
Нещо пак ли съм изпуснала. hahaha
Ее, на карнавала бях баба Яга и дойдох с метлата  hahaha Joy Ей ме на  Hug

# 331
  • Мнения: 2 792
  Леле пак изтрещяхме и заформяме поредната сбирка тип сватба  Whistling Mr. Green
 Аз диджей не щЪ, миналия път ми продъни главата и се крих през цялото време в малкия салон. Туй защото питате, не че ако има няма да дойда  Crazy

 
 
 
 

# 332
  • Мнения: 5 140
Много ме кефи идеята ви, но лично аз не знам дали ще успея да се вместя.Освен да си яхна метлата и пак с нея да дойда  hahaha

Що метлата? newsm78
Нещо пак ли съм изпуснала. hahaha
Ее, на карнавала бях баба Яга и дойдох с метлата  hahaha Joy Ей ме на  Hug

А да, да това го помня, мислех да не е някаква друга клюка и аз да не знам. Mr. Green

# 333
  • Мнения: 3 861
Лили, остави се, ами сигурно и на кухнята сме се засичали Wink Hug ако ходите, де Rolling Eyes
ами ако сме в една и съща...ние сме в тази на самия пазар Красно село, на ул. Дебър

Дамаянти , с метла, без метла...важното да дойдеш

 BubetoTheCool ами зад самия пазар съм, а ти къде си в Бели Брези?

май на чат го обърнахме, Мамма ще ни бие Embarassed , май по добре да минем на лични

# 334
  • out of space
  • Мнения: 8 574
  Леле пак изтрещяхме и заформяме поредната сбирка тип сватба  Whistling Mr. Green
 Аз диджей не щЪ, миналия път ми продъни главата и се крих през цялото време в малкия салон. Туй защото питате, не че ако има няма да дойда  Crazy


 
 

Не че има значение, но да подкрепя.
И сега какво...цветя...ще си туря едни подправки на главата като Гай Юлий Цезар, та и аз да се вписвам в пейзажа...  Grinning

# 335
  • Мнения: 1 006

Не че има значение, но да подкрепя.


Чеки и аз да се впиша в пейзажа - китка зад ухото или перо на едно място  Laughing Laughing

Абе я да се държим прилично в темата поне  Naughty!

# 336
  • Мнения: 4 371
На кое масто, бе Сакри? И там не се ли слага листо Laughing

# 337
  • Мнения: 6 315
А къде е тази градина, някъде зад заведението ли?  newsm78

Честно казано и аз не съм била в градината - намирала се зад заведението.

Градината им не е много голяма Simple Smile. Аз да си кажа де. За цветя и етно не знам, може и да не мога да се издокарам така, ама пак ще се донеса. Стига дечко да оздравее до тогава.

Сладка Хапке, искам да се запознаем! Да знайш! И следващия път като ми пращаш снимка не забравяй да я прикачиш  Joy. То аз забравих да ти кажа де, ама карай!  Wink

# 338
  • Мнения: 1 006

На кое масто, бе Сакри? И там не се ли слага листо Laughing


Само ти ме разбираш и то накриво. Wink Аз имах предвид едно по-задно място. smile3505

# 339
  • Мнения: 328
И аз идвам от района на Борово,Бъкстон и околности.
Който има нужда от превоз, да заповяда!

# 340
  • Мнения: 5 877
Много ме кефи идеята ви, но лично аз не знам дали ще успея да се вместя.Освен да си яхна метлата и пак с нея да дойда  hahaha
Дамаянти, мила, как... с твоя ник... и твоя аватар...

# 341
  • Мнения: 295
да взема и аз да се включа с предложенията за превоз (въпреки, че никой не спомена моя гаден квартал досега) - ако има някой от Люлин да си каже - ще го закараме Simple Smile

# 342
  • Мнения: 333
На мен ми е малко късно. Ако беше в ранния следобяд можех да дойда. Cry

# 343
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Аз ще дойда ако успея и разбира се с детето (и гърнето, че вече без него не можем).

# 344
  • Мнения: 5 468
  Леле пак изтрещяхме и заформяме поредната сбирка тип сватба  Whistling Mr. Green
........ а никой не женим...
Предлагам този път да оженим Луминоза и Гейминг Grinning Peace.

Общи условия

Активация на акаунт