1 АЕГ - тема 2

  • 87 014
  • 724
  •   1
Отговори
# 345
  • София
  • Мнения: 203
Търся учебникът и Учебна тетрадка FOCUS for Bulgaria A1 - Pearson Longman  да си купя , ако може на половин цена ,от по- големите ученици . Благодаря !

# 346
  • София
  • Мнения: 584
Успешна нова учебна година на учениците, учителите и родителите! Здраве, късмет и много нови знания!

# 347
  • Мнения: 56
Аз пък да попитам дали госпожата по философия иска и учебната тетрадка към учебника? Загледах се, че има такава в store.bg..
Иска учебна тетрадка.В края на годината ще ги събира и оценява.Това спомена на родителската среща.

# 348
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
Търся учебникът и Учебна тетрадка FOCUS for Bulgaria A1 - Pearson Longman  да си купя , ако може на половин цена ,от по- големите ученици . Благодаря !
Е нали пишат в учебните тетрадки, а класният спомена, че и в учебниците може да се пише. Как ще ги използвате от предходната година? Особено тетрадките.

# 349
  • София
  • Мнения: 1 329
Къде ли изчезна продължението на програмата - по предмети  newsm78

Попътен вятър и успех!

# 350
  • София
  • Мнения: 2 846
Имате ли информация кои ще са учебниците по философия и изобразително изкуство за 8 клас?

# 351
  • София
  • Мнения: 584
ИИ - Издателство "Просвета". За ИТ информация нямам.

# 352
  • София
  • Мнения: 203
Честита нова учебна година !
Медицински картон купува ли се или  лекарят може да го принтира ?

# 353
  • София-Младост
  • Мнения: 23 359
Здравно-профилактична карта...ако за дебелия картон питате, купува се.

# 354
  • София
  • Мнения: 203
Интересува ме какво им трябва в училището и трябва ли да се купува от книжарница .

# 355
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
Нашият личен лекар разпечатва Лична здравно- профилактична карта след профишактичен преглед за училище. Друго ли трябва да носим? Класният изрично каза, че това не е личният картон с всякко утре и прегледите, който има всяко дете..

# 356
  • София
  • Мнения: 2 846
Дъщеря ми предаде вчера точно такъв разпечатан лист от личния лекар и класната го е приела.

# 357
  • Мнения: 15
Доволни ли сте от първия учебен ден? Добри ли са впечатленията на подрастващите от училището, класните?

# 358
  • 1st floor
  • Мнения: 9 117
Моят се върна доволен. След откриването в училище са кръстосвали центъра с група деца. Прибра се в 19,30! Crazy Crazy Crazy Ще видим днес. Започват ударно с четири часа английски. Laughing Иначе харесал на първо четене училището, класната и класа.

# 359
  • София
  • Мнения: 2 333
Може и да съм доста крайна за някои, но на мен голяма част от осмокласниците не ми направиха добро впечатление. Очаквах малко по-интелигентни на вид и одухотворени деца, облечени с повече вкус, a те по-скоро бяха малцинство.
Младежи с дълги стърчащи или завити на лимби перчеми, но отстрани обръснати до кожа( като футболисти), други с коси, прибрани на кокчета, трети с вталени тесни ризки с щампи на гърба. Девойки с грим, боядисани коси, къси рокли и обувки на платформа и висок ток, други с крайно разпрани дънки или пък къси дънкови панталони, боти с вградена платформа и т.н и т.н.
Няма да продължавам, но всичкото това ми се видя както като цяло неуважително към учителите и институцията, така и в пълно несъответствие с празника, особено в т.нар. елитна гимназия. Ако това го бях видяла в някое квартално училище по периферията на София, или в някоя дискотека в Китен, бих го преглътнала, но такъв бъдещ “елит”....Според мен някакви елементарни норми трябва да се спазват. Дано през следващите пет години някои от новите възпитаници на гимназията да успеят да се “култивират”.
Учителите и класните ръководители ми направиха добро впечатление. Само мога да им пожелая здрави нерви, силен дух и да намерят подходящ подход към учениците, за да вървят нещата гладко и ползотворно за всички!
Адмирации за духовия оркестър на гимназията!

Общи условия

Активация на акаунт