Всичко за всички марки гел лакове 17

  • 66 696
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Радомир
  • Мнения: 627
Със страхотни маникюри започна новата тема, все такива красоти да има.
Относно печатите - писано е много пъти, но и аз да кажа. Силиконов печат се търкаля по шаблона леко без натиск, с картата се минава веднъж без да се повтаря и отново без натиск, дори да ви се струва, че не е почистен добре лака печата ще улови само картинката.
Силиконов печат се чисти с тиксо без течности, шаблона се почиства с ацетон (лакочистител) непосредствено преди да се сложи лака, дори не се чака да изсъхне от почистването.
Нещо от мен за новата тема


Прихвана ме нещо и от любител на къс маникюр взех, че ги изградих с гел. Първо изграждане, за първи път такова чудо на моите нокти. До сега само на клипчета съм гледала как става, на живо не. Мисля, че като за първи опит стана добре 😊

# 46
  • Мнения: 2 179
Деси ,добре е ама пусто не си отиват цветовете .😳😳(лично мнение )

# 47
  • Мнения: 16
Хубаво се е получило изграждането. Аз си поръчах комплект акрил и мисля да опитам с него. До сега съм изграждала два пъти на мои приятелки с гел, много искам да пробвам и с акрил. Когато се навия и се поосвободя ще пробвам на себе си и ще кача снимки.

# 48
  • Мнения: 18 442
Втори опит да прикача - успешен. Grinning Лакът всъщност е сиво-син, но на снимката нищо синьо няма май.

Мен, още има бъг с прикачането. Ще опитам да я оправя по-късно.

Последна редакция: пн, 19 мар 2018, 09:55 от wild poppy

# 49
  • Радомир
  • Мнения: 627
Деси ,добре е ама пусто не си отиват цветовете .😳😳(лично мнение )

Нали 😄  и аз така си казах като видях такава комбинация за пръв път, но напоследък толкова често я срещам, че взе, че ми хареса. Не съм вярвала, че така ще комбинирам, до последно имах идея за черно, бяло, сиво и в последния момент реших така 😊

Wild poppy  не се вижда целия, но това което виждам ми харесва.
Лентичките не падат ли бързо?

# 50
  • Мнения: 3 191
Деси - добре изглеждат изградените нокти и поне на снимката няма видимо кривини. С какви форми изгражда?

Камалия - от сряда до сега не са мръднали, а аз не пазя. Изградени са на два слоя - първия е с билдъра на Кани, вторият е с полигела на Веналиса - 1804 май беше. Отгоре има още един тънък слой от билдъра на Кани, който да запечата от към кутикулите, заради пиления ръб от формите. И двата изграждащи слоя са правени с формите и според мен няма шанс за чупене, освен ако не е някакво страшно засрещане. Формите събират достатъчно количество гел за да е стабилна стрес зоната. Като ги понося още пак ще дам отзиви.

# 51
  • Мнения: 5 892
Благодаря  bouquet

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 2 057
А нужна ли е някаква специална база под изграждащия гел или стъпките са като при гел лака - обезмаслител и гел база?
 По принцип имам хубави и здрави нокти, но ми е интересно да пробвам някой път като ми се счупи нокът... та поръчах вече форми и гел Simple Smile))

# 53
  • Мнения: 5 892
Аз на всичко тряскам база Коди

# 54
  • Радомир
  • Мнения: 627
Деси - добре изглеждат изградените нокти и поне на снимката няма видимо кривини. С какви форми изгражда?


Благодаря 😊 
Формите са ми най-обикновени от Джъмбо, златисто-черни. И в Али съм ги засичала. Ще потърся линк и ще споделя.

# 55
  • Мнения: 3 191
Съни - аз не ползвам база. Минавам със спирт и киселинния обезмаслител писалка на Блускай.

Деси - знам за кои говориш. Браво, супер са !

# 56
  • Мнения: 5 892
Деси, ако някой ден видиш, че съм направила декорация с печат да знаеш, че е благодарение на теб  Hug
Мъчи ме един пъпрос- рускините правят лак като онова от едно време дето капехме обикновен лак във вода, само че те го правят с гел лакове. newsm78 Нито един клип не намерих  newsm78

# 57
  • Радомир
  • Мнения: 627
😊😄😁 Кам, следя те да знаеш 😎
Ще се радвам ако провокирам у теб страст към пачатите 😘

# 58
  • Мнения: 3 191
Кам - би трябвало да е на същият принцип, само после да се изпече....

Едит: не е, ето това намерих

https://m.youtube.com/watch?t=77s&v=qhkDpYjI5Hk

# 59
  • Мнения: 5 892
намерих снимка, на която цветовете се капят на алуминиево фолио. За повече инфо искат 1500 рубли. Утре ще пробвам

Общи условия

Активация на акаунт