Всичко за всички марки гел лакове 17

  • 66 802
  • 738
  •   1
Отговори
# 645
  • София
  • Мнения: 1 544
Майка Зайка,аз ползвам точно същия протокол като теб с тая разлика,че нанасям белещата база като карето на 1мм. от края на нокътя иначе не държи при мен. Обикновено се бели до там и тоя 1мм. го изпилявам. Свалям с киснене в топла вода или под душа като Над. Не знам колко месеца станаха вече,но съм супер доволна.

Хахаа... Принцеске, аз ползвам твоя протокол  bouquet Преди време си го бях снимала с телефона и сега го вкарах в действие. Ще ми трябва време да му хвана цаката и да очаквам заздравяване на ноктите и спиране на цепенето в следствие на киснененето с ацетон.

Ще се вслушам и в съветите на Над за накисването и на Невена за изтъняване на лака с цел по- лесно сваляне.  Hug

# 646
  • Враца
  • Мнения: 800
Здравейте момичета, от доста време искам да пробвам да си направя гел лак вкъщи и най-после си поръчах необходимите неща, но мисля, че изпускам нещо... Поръчала съм:
Лампа
Основа
Топ лак
Разтвор за мазни петна Cleanser(това ли е обезмаслител?)
Цветен лак
и разтвор за махане след това
лепкавия слой мога ли да махна с лакочистител?
Ще съм Ви благодарна, ако ми кажете какво още ми е нужно за първа проба и в каква последователност да използвам това което имам Simple Smile
Извинявам се, ако въпросите ми са глупави и ги пише, а не съм ги открила.
Клинсър е нещо като спирт и с него можеш да махаш лепкавия слой. Ако с него се матира блясъка опитай със спирт. Иначе обезмаслител е праймър (primer), ако е киселинен е acid, a ако не е киселинен е non-acid. Киселинния е по-агресивен и се ползва в случаи, когато има проблеми с издржъливостта на лака. Може за начало да почистиш и обезмаслиш с cleanser-a, но ако имаш проблеми с преждевременно отлепване на лака, трябва да помислиш за друг вид обезмаслител. Дано да съм го обяснила разбираемо. Wink Иначе "протокола" за лакиране е описан на първа страница някъде. Изпиляваш и оформяш, буташ кожички, почистваш с клинсъра, база - печеш, цвят-печеш, пак цвят-печеш (докато с насити, може и три слоя да са необходими), топ - печеш, бършеш лепкав слой на топа и готово.

Катеа, Ника Нейджъл ги чух наскоро, нямам впечатления. Една мацка в една група във фейса работи с тях, казвала е, че е много доволна. А те като цена как са? Не съм ги разглеждала.

Майка Зайка, Принцеске, съблазнявате ме да опитам пак пустата белеща база дето никак не ми държеше на мен. Само по вашия протокол не съм я пробвала, хахахах. Ноктите ми от доста време са в почивка, понеже имах отлепване на нокът от живеца и чаках да се оправят. Сега сякаш е ок този, който беше зле, но има пак една надлъжна пукнатина в свободния край, заради която не смея да сложа нищо, че да не проникнат химикалите от лаковете под нокътя и пак да се отлепи живеца (там се беше отлепил преди това).

# 647
  • София
  • Мнения: 923
Невена, може би заради голямата конкуренция която се появи на пазара... аз лично не съм срещала продукт като шилак, който да се сваля толкова лесно, точно обратното все по-трудно ги свалям. Това за клиенти, които са си слагали гел лак в друг салон и го свалят при мен. Последния път се мъчих с една клиентка 1 час, не знаеше каква марка има на ноктите.
CND са марка, която гледа клиентите, не конкуренцията, т.е. гледат клиентите какво търсят и правят нови технологии, за да задоволят клиентите. Това казаха на семинара. Ако успея тази година да стигна до арената на красотата в Интер Експо Център ще си оставя голи ноктите и ще питам на всеки щанд дали може да пробвам на един нокът, да се лакирам сама, само за проба. Дет се вика око да види ръка да пипне. Да ги сравня и да видя после кой колко лесно се сваля.

{Тони} прочети бележката в линка, може би ще си отговориш на някои въпроси цък

# 648
  • Мнения: 2 039
Привет на всички, много сте изписали и много красоти сте показали! Почвам наред......
тирити, прахоуловител, за у дома, всеки би ти вършил работа. Малък, за една ръка е достатъчен. Съседката ми си купи такъв от али, но с доставка от Германия. Пишеш nail dust collector, във филтъра избираш доставка от Германия и гледаш дали има налични. Нейният дойде за 3-4 дена с DHL и без мито. Шумен е, но се търпи. Докато избереш може да обръщаш широката приставка за под на прахосмукачката и да пилиш над нея. Не е неудобно. Аз така правех като пилех нокти. За кожа- пиля киснати крака с диамант. Мократа кожа е тежка и не прави прах.


Благодаря, Невена! Гледам, че тук се предлагат 2 вида - един с 1 вентилатор за 40 лв и 1 с 3 вентилатора - нов за 80 лв. Чудех се този с 1-я вентилатор дали ще е достатъчно мощен да изсмуква, иначе като цена ме устройва той повече Simple Smile Сега го правя с прахосмукачката, но понеже не съм от най-бързите и ме е страх да не я изгоря, затова мисля, че е време да си взема истински прахоуловител...

# 649
  • Варна
  • Мнения: 7 734
  ferriy   Hug нали знаеш,че моите прословути протоколи  Laughing са моя измишльотина от зор  Joy. Какво забелязвам обаче..... Последните няколко пъти все ми се чопваше нокът тук там....Не,че не се е случвало и без белещата база де и тогава е още по-дразнещо защото следва дълъг ремонт с досадното пилене и киснене. Сега просто измивам чиниите на ръка  Laughing и свалям грешника за секунди. Та...Последно като лакирах вместо микрогел сложих евелин 8в1 и..Вече седмица няма грижи  newsm78. Чудя се какво се случва.

 Днес ми дойде Микросел 2000 заедно с гел за кутикули,че са в читава промоция и мисля най-накрая да го пробвам да видим с него как ще е.

# 650
  • София
  • Мнения: 923
tiriti Виж този ако напишеш в бележката под поръчката на продавача да напише цена под 20$ няма да отиде на митница. Аз го получих за 4 седмици, супер доволна съм, мощен е и не раздухва прахта като останалите, които се предагат тук на пазара. Като цена също мисля, че ще те устройва

# 651
  • Мнения: 13 975
Кога е Арена на красотата?

# 652
  • София
  • Мнения: 1 544
  ferriy   Hug нали знаеш,че моите прословути протоколи  Laughing са моя измишльотина от зор  Joy. Какво забелязвам обаче..... Последните няколко пъти все ми се чопваше нокът тук там....Не,че не се е случвало и без белещата база де и тогава е още по-дразнещо защото следва дълъг ремонт с досадното пилене и киснене. Сега просто измивам чиниите на ръка  Laughing и свалям грешника за секунди. Та...Последно като лакирах вместо микрогел сложих евелин 8в1 и..Вече седмица няма грижи  newsm78. Чудя се какво се случва.

 Днес ми дойде Микросел 2000 заедно с гел за кутикули,че са в читава промоция и мисля най-накрая да го пробвам да видим с него как ще е.
Я дай промоциатя  Grinning

# 653
  • Варна
  • Мнения: 7 734
https://shop.makave.eu/produkt/%d0%ba%d0%be%d0%bc%d0%bf%d0%bb%d0 … 1%82%d1%8f%d0%b2/ ето я  Laughing. каня му се от много време и най-накрая се наканих.

# 654
  • София
  • Мнения: 10 355
Може и да си въобразявам, но последния път си взех Микросел от Германия и ноктите ми са по-здрави от всякога, от 2 месеца, на всяко лакиране използвам само него за лаково каре. Може пък и от премахването на ацетона да е  newsm78

Та ако някой пътува, препоръчвам да се вземе от Западна Европа, ето така изглежда.



# 655
  • София
  • Мнения: 195
Здравейте, това е моят първи опит с гел лак у дома. Ползвам системата Коди и печка  Sun5/mini/ от Алиекспрес Blush

# 656
  • Мнения: 2 039
tiriti Виж този ако напишеш в бележката под поръчката на продавача да напише цена под 20$ няма да отиде на митница. Аз го получих за 4 седмици, супер доволна съм, мощен е и не раздухва прахта като останалите, които се предагат тук на пазара. Като цена също мисля, че ще те устройва

Благодаря! Докато видя поста ти и писах на една жена от Фейсбук, която продава точно този с 3 вентилатора - ще го пробвам него и ако не ми хареса вече ще се ориентирам към поръчка от чужбина!

# 657
  • Мнения: 349
Много благодаря ferriy.
Когато получа нещата и направя първия си опит ще се похваля.

# 658
  • Мнения: 378
Фейри и аз като теб, се блазня по това каре, пусто някой ден пак ще го пробвам и без друго две седмици не изкарвям с лака, защото искам да съм с нов.
Еласмен, благодаря за отзивите относно прахоуловителя, че още на по-предна твоя публикация, съм го сложила в кошницата.
Да ви се похваля, дойде ми кутията за дезинфекция, имам си и стерилизатор(средна хубост). Сега остана и прахоуловителя и ще ми е чистичко, както съм си го представяла. И се надявам да е така. По-нататък искам хубав стерилизатор, а този ще ми остане когато стерилизирам инструментите за крака-евентуално. След това в хубавия за всеки случай. Grinning
 Над, ще го имаме предвид от къде го купуваме, благодаря.
Стаси, добре дошла, като за първи път, браво, справила си се чудесно!
Катеа, от теб чувам за тези лакове, издай нещо повече, от къде се купуват?

# 659

Общи условия

Активация на акаунт