30 бурканчета на Ганчев!!!!

  • 1 407
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 391

[/quote]
ти да не би да ходиш на кухнята на ХАн Аспарух 60 hahaha
Питам, понеже ми се случи до запетайката същичкото нещо....ама аз бях толкова зле него ден, че хич не ми се занимаваше. Обяснението беше приемливо-при изваряване и най-малкото петънце ставало черно.....
[/quote]
 Laughing м дааааааааааааа, как позна Joy

# 16
  • Мнения: 5 370
Туй с бурканчетата май само в София го има  newsm78 .. и много глупаво ми се струва  Rolling Eyes
В Пловдив каквото си занесеш в това ти сипват..
Хубаво де-а не ги ли стерилизират тези бурканчета? И не се ли похабяват?

Ами ти си ги носиш - и ти си ги миеш вкъщи.. можеш да си ги правиш каквото искаш  Wink
Тц не-има изискване от ХЕИ. Иначе всеки би си носил каквото му попадне. И аз питах това онзи ден. отговорът беше, че нямат право да разсипват в каквато и да била твоя съдинка. Иначе е суперлесно. И са прави, защото може ти да не си си дохигиенизирал както трябва съдовете, а да обвиниш тях за някое разстройство на детето.

# 17
  • Мнения: 5 370
ти да не би да ходиш на кухнята на ХАн Аспарух 60 hahaha
Питам, понеже ми се случи до запетайката същичкото нещо....ама аз бях толкова зле него ден, че хич не ми се занимаваше. Обяснението беше приемливо-при изваряване и най-малкото петънце ставало черно.....
[/quote]
 Laughing м дааааааааааааа, как позна Joy
[/quote]
Ами виж сега, той стилът е тоооолкова типичен, чеееее.....няма 5-6.
Ако решиш-обади се на ЛС, може заедно да ходим.  bouquet

# 18
  • Мнения: 733
Това е лудост с тези бурканчета и на мен ми го казаха когатоп отидох да питам за малчо от кога да подам молбаза ДК. Вие от кой месец подадохте молба за ДК на детето?

# 19
  • Мнения: 5 370
Това е лудост с тези бурканчета и на мен ми го казаха когатоп отидох да питам за малчо от кога да подам молбаза ДК. Вие от кой месец подадохте молба за ДК на детето?
Зависи в кой район на Сф си.
Аз съм в центъра...и се записах от петък за понеделник буквално.

# 20
  • Мнения: 8 242
Тц не-има изискване от ХЕИ. Иначе всеки би си носил каквото му попадне. И аз питах това онзи ден. отговорът беше, че нямат право да разсипват в каквато и да била твоя съдинка. Иначе е суперлесно. И са прави, защото може ти да не си си дохигиенизирал както трябва съдовете, а да обвиниш тях за някое разстройство на детето.

Хм, наистина само за София съм чувала тоз номер с бурканите   Shocked  Другаде ХЕИто не важи ли   newsm78

Както и да е  ooooh! .. сигурно е на общинско ниво? А би трябвало навсякъде в детските кухни да е една и съща политиката  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт