Сватба 2018 - VII-ма част

  • 53 910
  • 736
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 6 362
Здравейте и от мен, честита нова тема Simple Smile))
По темата за кутиите, бях харесала доста красиви в разни сайтове, но след всеки разход и аз взех да се запитвам не е ли твърде много 60-70 лв....реших да направя опит сама да си направя, пък в краен случай да се купи готова.

Това се получи, направих си и изкуствен букет за хвърляне, само мисля да му добавя една панделка.
Всичко какво си направите сами е прекрасно! Освен това носи друг заряд, когато е собственоръчно изработено. Поздравления за всички!

# 76
  • София
  • Мнения: 117
Ако е са торта за 400-500 лв. няма проблем, но някак не мога да приема, че превоза на тортата ще е почти колкото самата торта.

Добре де това момиче, което прави тортите, до сега клиентите ѝ с какво са превозвали? Надали всички са давали сума колкото тортата за транспорт. Не може ли да ти предложи поне 2-3 варианта на различни превозвачи? Транспорта на една торта си изисква специален превоз и укрепване на тортата, не е шега работа. Аз не бих рискувала с кутии и т.н.

fatalina, линковете ги изкарва като спам.. не знам защо така. Може да прбваш да споделиш директно снимките. Simple Smile 

Аз за бижута съм си взела едни най-обикновени обеци и нищо повече. Роклята ми е с високо деколте и никакво колие няма да стои. Все пак имам едно колие плътно по врата, ще пробвам, но мисля, че ще е крайно излишно.

Aми всъщност тази оферта, която споделям ми я дадоха от "Двете Фукли"... за София е значително по-малка цената за доставка, но за извън София е по 0,80лв. на КМ. Ще сравна цените и като имам още информация ще споделя, но вярвайте ми... не съм спала 4 дни от притеснение.

# 77
  • Мнения: 6 362
Ето само снимки



# 78
  • Варна
  • Мнения: 1 203
Здравейте момичета!  И ние се налага да правим сами голяма част от украсата . Албена от Бижу се оказа заета на нашата дата и  питахме в няколко агенции , но цветовете на драперията и панделките се разминават като гама и не ни харесва това което предлагат. Други пък искат 2000лева за украса, а ние вече имаме флористка.
Молбата ми е,  тези които са поръчвали свещи/в чаша или за масите/ и са доволни да ми пратят на лични линкове. Също така прочетох че само етикетите за алкохола печатате някъде, та и  за там да ми помогнете с линк.
Аз се свързах с един магазин в Асеновград, НаВел се казва, от където могат да се купят много неща и са на много добра цена. Кутиите са на цена 15,50 облечени с тапет и 12,5 или 13 само от бял картон. Има и готови книги за пожелания, около 11лева, май бяха  Там има и много цветя, който търсеше.

ето такава кутия, само че кръгла ще купувам аз и е доста големичка 30 см. диаметър на 26 височина мисля че беше.

Последна редакция: вт, 20 мар 2018, 15:58 от Nell999

# 79
  • Мнения: 993
Днес взехме халките! Нямах търпение!

Скрит текст:


# 80
  • Мнения: 1 347
betamesh , за съжаление не знам, от къде е закупена. Открих в ОЛХ, ще изпратя линковете на ЛС. Само обърни внимание, дали размерите са ОК.

Последна редакция: вт, 20 мар 2018, 16:47 от 《Benedetta》

# 81
  • София, България
  • Мнения: 3 628
wastedsunset, честито! Много са нежни Purple Heart

betamesh, я се допитай и до управителят на мястото ви. Той може да има идея или познати във фирма, която би се съгласила срещу някаква отстъпка да ти я доставят. Не се приятеснявай, ще намерите транспорт! Kissing Face

fatalina, супер са нещата! Бижутата са страхотни!

Ние нищо не правим.. нещо взе да ме хваща страх с наближаване на момента. И не страх, че се омъжвам, ами фактът, че съм доста срамежлива и хич не обичам вперени погледи в мен и това направо ме побърква. Как всички тези гости ще гледат 15 часа в нас. Много се надявам да съм в еуфория и да не ми прави изобщо впечатление, ама знам, че няма да е така. Винаги съм супер притеснена когато съм център на внимание. Sad

# 82
  • Мнения: 156
Ние нищо не правим.. нещо взе да ме хваща страх с наближаване на момента. И не страх, че се омъжвам, ами фактът, че съм доста срамежлива и хич не обичам вперени погледи в мен и това направо ме побърква. Как всички тези гости ще гледат 15 часа в нас. Много се надявам да съм в еуфория и да не ми прави изобщо впечатление, ама знам, че няма да е така. Винаги съм супер притеснена когато съм център на внимание. Sad
И аз не обичам да съм в центъра на вниманието, но ако твоя мъж обича, той ще те спаси Simple Smile

# 83
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Ние нищо не правим.. нещо взе да ме хваща страх с наближаване на момента. И не страх, че се омъжвам, ами фактът, че съм доста срамежлива и хич не обичам вперени погледи в мен и това направо ме побърква. Как всички тези гости ще гледат 15 часа в нас. Много се надявам да съм в еуфория и да не ми прави изобщо впечатление, ама знам, че няма да е така. Винаги съм супер притеснена когато съм център на внимание. Sad

И ние с младоженеца сме такива. И уж искахме най-близките, пък пак станаха 50-60 човека. Почти никой не гледа младоженеца, но булката я обсъждат всички и това ме хвърля в ужас. Затова замислям някаква програма, изнесен ритуал, игри с гостите, та да не съм все аз в центъра на дансинга Satisfied

# 84
  • София, България
  • Мнения: 3 628
И аз не обичам да съм в центъра на вниманието, но ако твоя мъж обича, той ще те спаси Simple Smile

Ами и там е проблемът. И мъжът не обича... Tired Face
Аз знам той как ще се справи, ще удари едно уиски преди сватбата и ще се оправят нещата, ама аз няма да го направя Grin

А бе и булката и младоженеца все са в центъра... Приятелките са ми готини, ще направят всичко възможно да ми е добре и знаят, че ставам раздразнителна в такива моменти. Така че разчитам на тях да ме свалят на земята.

# 85
  • Мнения: 993
Благодаря ти, Пърпъл! Simple Smile И аз много ги харесвам, излязоха близо 9 грама, и то на добра цена. След толкова лутане отметнахме този важен елемент. Simple Smile

И аз съм срамежлива, даже понякога същински борсук. Grinning Също се плаша от мисълта, че ще съм център на внимание и наистина каквото и да си говорим, винаги булката с пищна бяла рокля е много по-следена от мъжа с костюм, a.k.a. младоженец. Grinning

# 86
  • Мнения: 319
Здравейте, дами!
Страхотни неща сте измайсторили и купили.

Аз се вклювам да се похваля, че си купих бежово безшевно бельо за пробите на булчински рокли, които ме чакат в четвъртък, петък и уикенда като цяло. Grinning

# 87
  • София
  • Мнения: 117
wastedsunset за мен това са перфектните, изчистени и класическо халки. Ние също искаме такива. Браво, много са хубави. Simple Smile

# 88
  • Мнения: 993
Аз се вклювам да се похваля, че си купих бежово безшевно бельо за пробите на булчински рокли, които ме чакат в четвъртък, петък и уикенда като цяло. Grinning
Стягащо ли имаш предвид? Simple Smile

betamesh, благодаря! И аз още от началото исках такива или един модел със сърце, но мъжът ми нещо се дръпна, че му били женствени. Та май направихме правилен избор с изчистени от бяло злато. Simple Smile

# 89
  • Мнения: 319
Аз се вклювам да се похваля, че си купих бежово безшевно бельо за пробите на булчински рокли, които ме чакат в четвъртък, петък и уикенда като цяло. Grinning
Стягащо ли имаш предвид? Simple Smile


Не са стягащи, съвсем обикновени бикини и сутиен. Но са бежови и бикините са безшевни.
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт