Стани богат от 1 април 2018 г. по БНТ 1 с водещ Джаро - Михаил Билалов!!!

  • 204 849
  • 3 086
  •   1
Отговори
# 1 530
  • Мнения: 17 619
Само на мен ли ми се струва, че твърде много въпроси се задават за Япония? Трябва ли да познаваме обичаите и начина на живот на една толкова отдалечена страна, чието влияние у нас почти не се усеща?

викате щото нема американски постоянно а ахаххах тази съседна нам държава. азиатската култура съществува за разлика от американската тире холивуудската. участника мъхеста брада толкова умува че накрая се осра. много се смях с адамовата ябълка змиите и вечното лето ахаххауааа а умния му приятел дето цъкал историята и литературата гугълджия мазен хехе

Последна редакция: вт, 20 ное 2018, 09:41 от Holden

# 1 531
  • Мнения: 36 519
Няма разделение на полове, просто така се казват. Адамов плаж не съм чувала, но Евин - да. По-често, отколкото нудистки.

# 1 532
  • Мнения: 17 619
е по евино облекло ако не си чувал не знам....

# 1 533
  • Мнения: 13 770
Няма разделение на полове, просто така се казват. Адамов плаж не съм чувала, но Евин - да. По-често, отколкото нудистки.
Е как да няма! Евиният е за жени, адамовият - за мъже. Нудистките плажове се появяват по-късно, у нас не са били разрешени, докато евиният и адамовият - да. И не само у нас - в "Полицаят от Сан Тропе" нали точно около такъв плаж се върти интригата Simple Smile

# 1 534
  • Мнения: 36 519
Не знам, в контекста в който аз съм го чувала, просто ставаше дума за плаж за голи хора, независимо дали са мъже или жени. И му казват евин плаж. Може на места да има или да е имало такива плажове. И аз си спомням нещо от този епизод на Полицаят от Сен Тропе.

# 1 535
  • Мнения: 2 039
Потресена съм,че не само участника,но и половината от публиката,не знаеше че Турандот е жена!А за евин и адамов плаж е просто смешно то самото име си го казва,не случайно беше първи въпрос.

# 1 536
  • Мнения: 19 059
Ех, и тоя - "захароза има в медТа". Добре че се отказа.

# 1 537
  • гр. София
  • Мнения: 1 586
И тази участничка започва ,,добре,,. Напомня ми на една друга.

# 1 538
  • Мнения: 19 059
Сигурно ще стигне и до прилична сума, защото въпросите случайно ще са доста лесни. Вписва се в критериите - изглежда добре и има любопитни сламки в биографията.

# 1 539
  • гр. София
  • Мнения: 1 586
Хубаво е, че след тази участничка ще дойде друга, която изглежда ще се представи много добре Grinning

# 1 540
  • София
  • Мнения: 27 214
Нивото отново е потресаващо ниско от известно време насам. То не си струва да коментира човек.  Confused

# 1 541
  • Русе
  • Мнения: 562
Не съм забелязала Япония да е по-често споменавана от която и да е друга държава  newsm78
Аз съм Азия фен и тези неща биха ми направили впечатление.

О, имаше въпрос за някаква японска печка, също и защо японките си удължавали кучешките зъби и може би още някакви такива глупости.

# 1 542
  • Русе
  • Мнения: 562
Тя, операта да не е попфолк, че да знае. Това мога да го приема,  но да не знае кои плажове са  Адамови и Евини,  и то мъж на 21 години, това ми идва в повече. 

И на мен първо ми се стори невъзможно човек да не знае кои плажове са евини и адамови, но след това си дадох сметка, че момчето е родено след края на комунизма, когато и у нас се появиха нудистки плажове и да се показваш гол в смесено общество вече не се смята за противообществена проява и то не знае за предишните разделения на плажовете. Впрочем, има ли още евини и адамови плажове. Даже ми се струва, че и адамови плажове нямаше преди, поне аз не знам за такива, а на евин плаж съм ходила.

# 1 543
  • DE
  • Мнения: 9 068
Да знам, но има много въпроси за много други държави. Ако бяха повече за Япония щях да забележа Peace

# 1 544
  • Русе
  • Мнения: 562
Е, не е толкова трудно да се сети, че дон Карлос е мъж... И Риголето, и Набуко не звучат много женствено, освен ако не мисли, че е уловка.

Набуко си звучи точно като японско женско име според мен, така че човек би могъл да се заблуди (ако не познава оперите, разбира се).

Общи условия

Активация на акаунт