Стани богат от 1 април 2018 г. по БНТ 1 с водещ Джаро - Михаил Билалов!!!

  • 204 844
  • 3 086
  •   1
Отговори
# 540
  • София
  • Мнения: 27 210
Този Мартин (дето се занимаваше активно с американски футбол) ми непълни душата. Браво на него.  bowuu Жалко, много жалко, че не се сети за въглищата, което с оглед цялостната картинка в КНДР бе най-логичния отговор. Лично за мен най-добрия участник в шоуто при Билалов. И май първия участник дошъл в шоуто с баба си, което още повече му вдига активите в моите очи.  Grinning

# 541
  • Мнения: 4 770
Невероятен беше, за първи път досега виждам толкова смела игра! Hands Clap И на мен ми направи добро впечатление това, че беше с баба си. Simple Smile

# 542
  • Мнения: 36 519
Да, но сгреши много, че не си взе парите - кой знае кога пак ще му се падне такъв късмет.

# 543
  • Мнения: 4 770
Незнам защо, но си мисля, че може да се участва само веднъж в рамките на една страна и затова някои гледат да играят до последно. Ако е така, човек трябва да се замисли и на какъв етап от живота си е добре да участва, ако дотогава не спрат предаването, разбира се.

# 544
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Култово участие на Слави Трифонов в Стани Богат  11 февруари 2008 год.  
-  има и втори брой продължение 12 февруари 2008 год.....

https://youtu.be/fVlxKwb9AC4

Последна редакция: пн, 14 май 2018, 13:58 от Печикамъков

# 545
  • Мнения: 19 059
Е, не мога да повярвам, че въпросът за изгревите и залезите е за по-малка сума от този за арманяка и сестрите Полгар, още по-малко пък мога да повярвам, че не знае какво е арманяк и кои са Полгар.

# 546
  • Мнения: 36 519
Илия има странно чувство за хумор?!..

# 547
  • Мнения: X
Жокер преди 500лв?

# 548
  • Мнения: 36 519
Да, явно не е била шега изцепката във въпроса за двойния стандарт при храните... Чудя се какъв знак му даде Билалов, за да го насочи - нещо с пръсти, с очи? Joy

# 549
  • Мнения: X
Какви са тия реклами през 5мин?!

# 550
  • Мнения: 19 059
Да, явно не е била шега изцепката във въпроса за двойния стандарт при храните... Чудя се какъв знак му даде Билалов, за да го насочи - нещо с пръсти, с очи? Joy
Добре поне, че е красавец, щото няма много сиво вещество там горе.

# 551
  • Мнения: X
И аз това щях да кажа,това момче е хубаво,но тъпо?!! Grinning

# 552
  • Мнения: 77
След един месец започва Световното първенство по футбол в Русия, което БНТ ще излъчва пряко.
Видях, че часовете на някои от мачовете(18:00 часа) в делничните дни се дублират със Стани Богат(по-конкретно второто им полувреме), отделно ще има и мачове от 17:00 часа, които ще са в дните 25-28 юни и ще свършват към 18:50 часа, но след това нали има коментари и анализи в студиото, които със сигурност няма да са 5-10 минути...
Как мислите, какво ще се случи?



# 553
  • Пловдив
  • Мнения: 14 449
Е, не мога да повярвам, че въпросът за изгревите и залезите е за по-малка сума от този за арманяка и сестрите Полгар, още по-малко пък мога да повярвам, че не знае какво е арманяк и кои са Полгар.
За изгревите и залезите поне два от отговорите бяха абсурдни - краищата на Вселената и другите ги забравих. Колкото до арманяка, мъжът ми например не знаеше какво е, то и аз не бях сигурна, но ми звучеше много френски (да, ама ако е от френскоговореща Швейцария? Wink).

# 554
  • Мнения: 7 848
Илия има странно чувство за хумор?!..
Да, така реагирах и аз в началото. Обаче се оказа, че не се шегува. Хубаво момче, но малко чело....

Общи условия

Активация на акаунт