Стани богат от 1 април 2018 г. по БНТ 1 с водещ Джаро - Михаил Билалов!!!

  • 205 024
  • 3 086
  •   1
Отговори
# 930
  • Мнения: 19 285
Тази е доста зле. Вчера не можах да гледам, обещавам си да наваксам с пропуснатите епизоди, като спрат предаването за Световното.

# 931
  • DE
  • Мнения: 9 068
Не разбирам как на 21 може да е завършила образование  newsm78

# 932
  • Мнения: 19 285
Не разбирам как на 21 може да е завършила образование  newsm78

Средно е завършила.

Бащата е сръчен в гугъл, макар че госпойцата пропусна да каже, че е в Майсен и не е чувала за майсенски порцелан.

# 933
  • Мнения: 4 770
Аз пък не разбирам как изобщо не е чувала за световноизвестния майсенски порцелан.

# 934
  • Мнения: 36 882
Не беше добра участничка, но прояви разум и си взе парите.
И аз като баща й мислех, че е порцелан - знам, че е изобретен от алхимик - спомням си документален филм за това, само не помнех името на човека...

# 935
  • Мнения: 14
От този сезон на Стани богат разбрах, че колкото е по-тъп човек, толкова по-голям късмет има. Последен пример диетоложката лондончанка.

# 936
  • Мнения: 14 979
Аз сега се включвам- девойката с кривещата се уста колко парички взе ?
После ще върна да я гледам.

# 937
  • Мнения: 19 285
Ами, отказа се на сигурната сума от 2000 лева. Предишният въпрос за 1500 лева ли е?

# 938
  • DE
  • Мнения: 9 068
Каква е пък тази диетоложка със средно newsm78

# 939
  • Мнения: 19 285
Каква е пък тази диетоложка със средно newsm78

Ами, тя учи нещо в Лондон, като гледам е 3-годишен курс. Поне според информацията в нета не ми изглежда да го е завършила, а все още го учи. Ама се е кръстила диетоложка и имала клиенти.

# 940
  • Мнения: 14 979
Каква е пък тази диетоложка със средно newsm78
Учила висше в Англия- две години медицина и две диетология. Само в Б-я не и се признавало това висше .Joy
Та щяла да практикува в чужбина. На 21 е.
Да , сега завършва , Кукумицинка ме е изпреварила. За 4 г. медицина хаха.
Скрит текст:
Колкото ливанката е на под 20 години и т.н, диетолог и т.н , толкова и тази.
Това момче със сини лещи ли е ?

# 941
  • Мнения: 19 285
Иначе многостранно надарена - и модел, и фотограф била, освен диетолог.

Момчето не трябваше толкова рисково да играе.

# 942
  • Мнения: 4 770
Не беше добра участничка, но прояви разум и си взе парите.
И аз като баща й мислех, че е порцелан - знам, че е изобретен от алхимик - спомням си документален филм за това, само не помнех името на човека...

Като види човек Майсен и алхимия друго не му трябва според мен, дори и да не е запознат със самата история.

bambi50, явно Господ компенсира тъпотата с късмет, за да не се затрият съвсем. Но това води до въпроса останалите защо се напъваме толкова. Joy

# 943
  • Мнения: 36 882
Наистина е така, но аз се бях съсредоточила върху отговорите - дори не прочетох въпроса, като чух да коментират "алхимия" и времевия период, порцеланът беше първата ми асоциация ))

# 944
  • Мнения: 4 770
По-голямата част от отговора е във въпроса, а не във възможните отговори, чиято цел е предимно да разсейват, за да тръгнеш по грешен мисловен път. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт