Евровизия 2018 - EQUINOX - Bones (Тема 23)

  • 63 764
  • 878
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 423
Уникални бяха нашите, много ми харесаха. Най-после чух Жана, страхотно се представи. От сценографията ми хареса как накрая ги даваха един след друг в съответствие с пулса. Само нашата песен, Австрия и Гърция харесвам, всички други песни са ми много скучни.

И тъй като пак се пита за народното пеене и макар, че вече се отговори, аз пак да кажа, защото се дразня като някой напише, че е запис. НЕ Е ЗАПИС! Мария Димова го пее ? Няма запис!

И какъв им е проблема на шведите ? Те никога не харесват нашата песен и я плюят по форумите. Какво против нас имат ? Жалки същества!
Напиши им - да, има българи в групата, цели четирима от общо 6 човека.

Последна редакция: вт, 08 май 2018, 23:46 от Paige

# 766
  • Мнения: 711
Нашата, Гърция, Австрия е моето подреждане - дори пуснах смс-и за двете

# 767
  • Мнения: 19 733
Опитвам да пратя смс и ми фейлва. Защо newsm78

# 768
  • Мнения: 4 275
На мен гръцката песен ми хареса. Пуснах два sms-a Grin За първи път гласувам на Евровизия Bowtie

# 769
  • Мнения: 9 288
Тази година няма ли директни финалисти, освен Португалия?
Има.Голямата 5-ца - Германия,Франция,Испания,Италия и Великобритания.

Харесвам я португалската песен от миналата година.

# 770
  • Мнения: 721
Уникални бяха нашите, много ми харесаха. Най-после чух Жана, страхотно се представи. От сценографията ми хареса как накрая ги даваха един след друг в съответствие с пулса. Само нашата песен, Австрия и Гърция харесвам, всички други песни са ми много скучни.

И тъй като пак се пита за народното пеене и макар, че вече се отговори, аз пак да кажа, защото се дразня като някой напише, че е запис. НЕ Е ЗАПИС! Мария Димова го пее ? Няма запис!

И какъв им е проблема на шведите ? Те никога не харесват нашата песен и я плюят по форумите. Какво против нас имат ? Жалки същества!
Напиши им - да, има българи в групата, цели четерима от общо 6 човека.

В коя група? Шведите ни мразят по някакви си техни причини. Свини.

# 771
  • Вестерос
  • Мнения: 38 383
Водещата в костюма е актриса, играе в американски сериали, не знаех, че е португалка Grinning https://www.imdb.com/name/nm2079733/?ref_=tt_cl_t2

# 772
  • SF
  • Мнения: 21 564
България, Белгия, Азербайджан и Австрия!!!

# 773
  • Мнения: 9 288
Водещата в костюма е актриса, играе в американски сериали, не знаех, че е португалка Grinning
Тъкмо си мислех колко е красива и от къде ми е позната.

# 774
  • Мнения: 19 733
Сериозно, защо не успявам да пратя смс??? Пробвах с текст, без текст, с номера на Австрия като текст и не става!!!

# 775
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 896
Водещата в костюма е актриса, играе в американски сериали, не знаех, че е португалка Grinning
Тъкмо си мислех колко е красива и от къде ми е позната.

Играе в сиесай нейви сийл. Тя е много специфична, има две различни очи

# 776
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Аз днес не мога да гласувам.
В четвъртък.

# 777
  • Пловдив
  • Мнения: 2 422
гласувах за Австрия

# 778
  • Вестерос
  • Мнения: 38 383
Водещата в костюма е актриса, играе в американски сериали, не знаех, че е португалка Grinning
Тъкмо си мислех колко е красива и от къде ми е позната.
Пуснах и линк, играе главната във военни престъпления Лос Анджелис

# 779
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Тази година няма ли директни финалисти, освен Португалия?

 „Голямата четворка“ (Великобритания, Германия, Испания и Франция)

Общи условия

Активация на акаунт