Евровизия 2018 - EQUINOX - Bones (Тема 23)

  • 62 731
  • 878
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 423
Уникални бяха нашите, много ми харесаха. Най-после чух Жана, страхотно се представи. От сценографията ми хареса как накрая ги даваха един след друг в съответствие с пулса. Само нашата песен, Австрия и Гърция харесвам, всички други песни са ми много скучни.

И тъй като пак се пита за народното пеене и макар, че вече се отговори, аз пак да кажа, защото се дразня като някой напише, че е запис. НЕ Е ЗАПИС! Мария Димова го пее ? Няма запис!

И какъв им е проблема на шведите ? Те никога не харесват нашата песен и я плюят по форумите. Какво против нас имат ? Жалки същества!
Напиши им - да, има българи в групата, цели четерима от общо 6 човека.

В коя група? Шведите ни мразят по някакви си техни причини. Свини.
Ами нали един потребител тук написа, че шведите писали дали има и един българин от изпълнителите ни. Нещо такова беше. Затова казвам да им напише, че са четирима. Много са гадни тези шведи.

# 781
  • Вестерос
  • Мнения: 38 347
Австралия утре ли са?

# 782
  • Мнения: 19 706
Уф, успях най-накрая!

# 783
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 918
Водещата в костюма е актриса, играе в американски сериали, не знаех, че е португалка Grinning
Тъкмо си мислех колко е красива и от къде ми е позната.

Играе в сиесай нейви сийл. Тя е много специфична, има две различни очи

Моят веднага я разкри Simple Smile

Хайде давайте резултатите.

Докато две от водещите приказваха зад нея един български представител вяло, но с постоянство развяваше флага ни.

# 784
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Тук коментират, че на изпълненията на  Израел, Чехия и Австрия залата буквално избухнала.
И циганчетата Кипър, за тяхно не съм доволна ааааа

# 785
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Пратихме 60 СМС-а и всички получиха веднага потвърждение.

# 786
  • Мнения: 9 250
Водещата в костюма е актриса, играе в американски сериали, не знаех, че е португалка Grinning
Тъкмо си мислех колко е красива и от къде ми е позната.
Пуснах и линк, играе главната във военни престъпления Лос Анджелис
Там съм я гледала.Сетих се.

Да дават резултатите вече и да ни обявят първи,че да не се стресирам.

# 787
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 810
Аз между другото веднага я разпознах и се зачудих какво прави там, а после разбрах, че е португалка. Много я харесвам аз Simple Smile

# 788
  • SF
  • Мнения: 21 418
лелееее, браво, smileys!

# 789
  • Мнения: 7 001
Пратих аз 7-8 смса, ама всъщност май повечето песни, които харесвах, са в другия полуфинал.

# 790
  • SF
  • Мнения: 21 418
Кипърката яко сгря сърцата на мъжката част от Европа. Песента им е на първо място по прогнози.

# 791
  • Пловдив
  • Мнения: 2 420
Пратихме 60 СМС-а и всички получиха веднага потвърждение.
Респект!

# 792
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 810
А с български номер може ли да се гласува?

# 793
  • София
  • Мнения: 1 123
Не, не може да се гласува с български номер.

# 794
  • Мнения: 9 250
При мен казаха,че не може с номер издаден от страната за която гласувап и не съм пробвала с бг номер.

Общи условия

Активация на акаунт