Сполучливи имитации на маркови парфюми - 22

  • 131 488
  • 723
  •   1
Отговори
# 300
  • Бургас
  • Мнения: 1 259
Заинтригувахте ме с тези новости,жалко че няма Парфен в нашият град. Иначе Рефана ще го преслушам.

# 301
  • Велико Търново
  • Мнения: 107
Здравейте.Знаете ли от къде мога да купя имитации на парфюми David Walker?

# 302
  • Мнения: 427
Да похваля Доброто момиче от Заг, мноооого голяма трайност. Вчера се напръсках в 10 часа и до вечерта ухаеше. На моята кожа рядко се случва това. Когато го купих преди месец като че ли не беше чак толкова траен, но и аз го носих няколко дни и го зарязах. Сега го преоткривам, много съм доволна.
И да питам кои са сполучливите муудчета? Вчера открих в нашия град. Няма значение дали са летни или зимни аромати, цената е смешна - 3,20 лв. Мисля да се запася. Ще съм благодарна за помощта.

# 303
  • Deutschland
  • Мнения: 5 555
И Отровното момиче на Заг е добре направено.
От мууд каквото и да съм взела ми е харесало. Като номера не ги помня, но имена ще ти кажа - Адикт, Императрицата, класическия Бърбъри, Магнетизъм ( особено любим), Ябълката на DKNY и още много. Само Лайт Блу не ми хареса, а съм пробвала почти всички Аромати

# 304
  • Стара Загора
  • Мнения: 171
В Стара Загора намерих още едно място, където предлагат Сан Сиро, ако някой се интересува. Магазинът се намира в началото на  кв. Самара, малко след новия Кауфланд , за препарилни препарати и козметика е. До него има фризьорски салон и май плод и зеленчук. Имат доста аромати в наличност и жената каза,че мисли да поръчва още.

# 305
  • Мнения: 427
Благодаря, Фрау, ще ги прослушам. Има и от 50 мл. големи разфасовки, предполагам, че ароматите са същите като мууд версията.

# 306
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Адикта на Диор наистина им е направен добре,но аз не мога да го дишам,чудя се на славата/поотминала вече и по-добре/ на този парфюм,при мен избива една ужасяваща нотка дразнеща,която направо ми се впива в мозъка,супер неприятен Адиккт..vuv,виж на Роксан от 50мл. Манифестото на Лоран е супер качествено,ако го харесваш де. Grinning Аз все повече се изумявам колко добра е Обувката на Сан Сиро,имам подарен оригинала,но и така не го обикнах,но пък и не го размених,нито продадох,ползвам го от дъжд на вятър.Имитацията не отстъпва за мен на оригинала и няма нужда някой да пръска пари за него/според мен/

# 307
  • Мнения: 654
В Стара Загора намерих още едно място, където предлагат Сан Сиро, ако някой се интересува. Магазинът се намира в началото на  кв. Самара, малко след новия Кауфланд , за препарилни препарати и козметика е. До него има фризьорски салон и май плод и зеленчук. Имат доста аромати в наличност и жената каза,че мисли да поръчва още.

Благодаря! В посока Самара и пешеходния мост ли имаш предвид?

# 308
  • Стара Загора
  • Мнения: 171
perfectr,  да от Кауфланд в посока Самара,завива се наляво. В близост има и заградено футболно игрище. Не съм много добра в обясненията..

# 309
  • Мнения: 1 070
perfectr,  да от Кауфланд в посока Самара,завива се наляво. В близост има и заградено футболно игрище. Не съм много добра в обясненията..
Много хубаво магазичне не само заради парфюмите. Съпругата ми пазарува и перилни препарати оттам.

# 310
  • Стара Загора
  • Мнения: 171
perfectr,  да от Кауфланд в посока Самара,завива се наляво. В близост има и заградено футболно игрище. Не съм много добра в обясненията..
Много хубаво магазичне не само заради парфюмите. Съпругата ми пазарува и перилни препарати оттам.
Да, ние с майка ми също си купуваме оттам доста неща. Добре зареден е и с много добри цени. Hug

# 311
  • Мнения: 1 493
Някой случайно да знае да се правят имитации на парфюми на Кристина Агилера и на коя марка?

# 312
  • Мнения: 2 846
Предложете хубава имитация на Нощния Трезор,моля!

# 313
  • Мнения: 2 622
Аз съм доволна от Рефанската версия, но съм го купувала в началото, когато излезе. Дано не са го развалили.

# 314
  • София
  • Мнения: 4 493
Моите предложения - имитациите на Рефан и Заг.

Общи условия

Активация на акаунт