Дениз Чакър "EDHO", Ибрахим Челиккол "Черно-бяла любов" (Siyah Beyaz Aşk) №57

  • 52 566
  • 740
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 572
не мисля, че ще се отрази веднага...има малко време между самата продажба и "действителното влизане във владение"...няма да тръгнат да го спират веднага....

ПП.прическата на аслъ е умопомрачителна...все едно коте я е близало...с кого говори/ малкоо прилича на абидин, но е твърде зализан??

# 241
  • Мнения: 4 706
Както казват дано да е за добро.

Четох в инста, че снимат бракоразводния процес. Ако е така сигурно Аслъ му е казала, че е направила аборт, но тя няма да е.
Само се надявам да не изчезне някъде с бебето и да се срещнат отново, когато е пораснало, защото е много мелодраматично и жалко.

Чакам си фрагман... днес или утре?

Колко е сладкоооо
https://www.instagram.com/p/Bglbaq-FtZn/

Последна редакция: ср, 21 мар 2018, 15:12 от morella allan poe

# 242
  • Мнения: 1 069
Както казват дано да е за добро.

Четох в инста, че снимат бракоразводния процес. Ако е така сигурно Аслъ му е казала, че е направила аборт, но тя няма да е.
Само се надявам да не изчезне някъде с бебето и да се срещнат отново, когато е пораснало, защото е много мелодраматично и жалко.

Чакам си фрагман... днес или утре?

Колко е сладкоооо
https://www.instagram.com/p/Bglbaq-FtZn/
         аууу, много сладко, от къде е , какво е това! Чак се размечтах! А иначе за развода, че снимат, направо щях да падна като прочетох, не се стърпях и влизам от работа - мислите ли че Аслъ ще излъже, че е направила аборт и ще забегне нанякъде? Ще се стигне ли до скок във времето и Ферхат след 5 години да разбере, че има дете? Ще падна от стола!!!!

Последна редакция: ср, 21 мар 2018, 15:38 от Poli_Mircheva

# 243
  • Мнения: 21 201
Всичко кофти като действия очаквам от Аслъ, вече с нищо не би ме изненадала.

# 244
  • Мнения: 33 400
Всичко кофти като действия очаквам от Аслъ, вече с нищо не би ме изненадала.
Peace Peace Peace

# 245
  • Мнения: 4 706
Искам убийства и нежности. Защо трябва да е мелодрама?
Поли, това е от kucuk aga. Някакъв сериал, в който е участвала с бившия си мъж.

# 246
  • Мнения: 1 069
Morella,  жалко! Много ми хареса като за сцена от Черно -бяла любов! Дано да я видим и тук в такава светлина, повече и отива от хладнокръвието в болницата

# 247
  • Мнения: 1 572
да ви кажа, че се надявам поне ние да знаем,, че не е направила аборт, а не да каже направих го и след 3 серии ние да разберем, че всъщност не е , защото няма да мога да го приема

# 248
  • Мнения: 9 388
Много хубави коментари и новини сте написали. Ново попълнение към коментиращите, с удоволствие те прочетох, Диди. Добре дошла!

Наистина се надявах да не стигнат до бракоразводен процес, да няма лъжи от рода махнах бебето, ама всъщност не съм. Но всъщност за да има истинска промяна в тяхната ситуация, трябва катаклизъм. Защото половинчати отстъпки от двете страни отново ще ги доведат до това кръстовище. Абидин не си измъчва съвестта, стреля си, отглежда си детето, но нашият Ферхат е с особена душевност, затова всичко при него е по-трудно. И жената, която хареса, не е като Гюлсюм и Йетер да живее редом с престъпник.

И аз искам фраг този път много.

# 249
  • Мнения: 5 442
Ще коментирам прибързано, но да излъжеш, че си направил аборт, да се разведеш и да родиш- това не е ли като да откраднеш детето на човек? Много странно...

# 250
  • Мнения: 1 572
уж чакам фраг, но нямам никакво желание...мисля, че оттук ще става по-зле -  1 2 серии мъка....малко ми се уби желанието за сериала, като главна причина вижда усещането у мен, че аслъ се очерни сам сама

виктория, напълно си права. (да добавя, че и е такова клише за турските сериали)

# 251
  • Мнения: 9 388
Ще коментирам прибързано, но да излъжеш, че си направил аборт, да се разведеш и да родиш- това не е ли като да откраднеш детето на човек? Много странно...
Да се надяваме, че такива глупотевини нашият сценарист дори няма в главата си. Защото това веднага причислява Аслъ в редиците на жестоките хора, престъпници по морал, а не по закон.

За мен разводът е катаклизъм, но стига да не са намесени лъжи за бебето там. Развод, но без лъжи и според правилата на играта може, за да направи драмата още по-дълбока, съединението им един ден още по-вълнуващо за нас зрителите.

Аз такива раздели между влюбени мога да гледам спокойно, дори с вълнение, но когато вкарат трети между двама толкова влюбени хора и единият на инат показва внимание на този трети, тогава губя сън и спокойствие и започвам да се ядосвам наистина, та чак се ядосвам на себе си за това ядосване.  Grinning Трети в нашата история не искам.

# 252
  • Мнения: 251
Мацки, вие представяте ли си какъв ПАНАИР ще направи Ферхат ако разбере след развода, че Аслъ не е махнала бебето?Аслъ дали е готова за това?

# 253
  • Мнения: 4 706
Не исках да вкарвам такава лоша "муха". Още преди бях писала, че се надявам такова нещо да няма, защото е ужасно и бащата както има отговорности, така и има права.
Просто за да има драми сценаристите и режисьори са способни на всичко.
Но аз продължавам да съм влюбена в Асфер Heart

# 254
  • Мнения: 9 388
Не исках да вкарвам такава лоша "муха". Още преди бях писала, че се надявам такова нещо да няма, защото е ужасно и бащата както има отговорности, така и има права.
Просто за да има драми сценаристите и режисьори са способни на всичко.
Но аз продължавам да съм влюбена в Асфер Heart

О, това са турски сценаристи. Всякакви врътки може да очаква човек от тях, така че по-добре да се подготвим психически за това.  Grinning Че напълно в стила на Аслъ може да бъде - да вярва, че за да е щастливо това дете, не бива дори да знае за престъпния си баща, който не може да се откаже от пистолетите.

Общи условия

Активация на акаунт