Сезонно разкрасяване

  • 1 192
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Грижа се за себе си, по един и същ начин целогодишно, с тази разлика, че се обезкосмявам по-често лятото, по-често се грижа за петидюра и си купувам си малко повече дрехи.

# 16
  • по Пътеката
  • Мнения: 180

     
       Има си научно обяснение GrinningПрез слънчевия сезон нивото на ендорфина(хормона на щастиетo)се повишава.Оттам и нашите нужди Laughing

# 17
  • Мнения: 3 388
аз съм на периоди, но общо взето почти винаги имам желание за разкрасяване  Laughing епилиране, гримиране, лакиране, грижи за косата ...
А навън никога не излизам без грим!  Sunglasses
Много ми е кеф след душ да си се мацкам в банята с най-различни мазилца. Мъжа ми е ужас се вижда и се чуди как не им обърквам предназначението  Laughing антицелулитен крем, крем за крака, после лосион за тяло ... и така нататък и така нататък ... доста мебели имаме в банята и всички пълни с мазилца и кремчета  Laughing истински домашен козметичен салон  Laughing

# 18
  • София
  • Мнения: 5 828
Усещам се, че зимно време нямам такова желание за гримиране, епилиране, лакиране, отслабване и всякакви подобни процедури. Пекне ли слънцето и веднага ми прихваща мания за сваляне на килца, пудрене, червосване и разкрасяване. Това ми желание обикновено трае до късна есен.
При вас има ли подобна сезонност или аз съм единствената, дето зимата я мързи да се плеска с мазилца?

И аз съм като теб, зимата се е случвало цял месец да си ходя космата, докато не ме хване срам от мене си  Embarassed
А сега ела да видиш какво става - диетки, маски, гримове, дрешки  newsm03  кеф ми е  Grinning

# 19
  • Мнения: 1 006
сезонно  - само диетките, че зимата и без това ми е криво и гадно и .... Embarassedмного гладно, та лятото - мога да се пробвам с диетка, обаче грим, прическа, лак, прочее поддръжка - Целогодишно Peace Ако не съм гримирана и в приличен вид, направо не мога и боклука да изхвърля Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 8 917
Усещам се, че зимно време нямам такова желание за гримиране, епилиране, лакиране, отслабване и всякакви подобни процедури. Пекне ли слънцето и веднага ми прихваща мания за сваляне на килца, пудрене, червосване и разкрасяване. Това ми желание обикновено трае до късна есен.
При вас има ли подобна сезонност или аз съм единствената, дето зимата я мързи да се плеска с мазилца?
Не, не ме мързи, но когато е лято, или въобще топла - ми идва едно такова желаниеееее зе светли, нежни цветове и  въобще всичка веселко Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт