Лунна диета 27.05/08.25

  • 1 470
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 103
И аз съм в списъка, значи утре от 08,25 сутринда до неделя до 08,25 нищо нетрябва да се яде така ли??
Никога не съм я правила. newsm78

# 16
  • Мнения: 5 647
И аз съм в списъка, значи утре от 08,25 сутринда до неделя до 08,25 нищо нетрябва да се яде така ли??
Никога не съм я правила. newsm78

По принцип е така. Кара се само на вода, чайове и прясно изцедени сокове. Но аз, защото не мога да карам на пълен глад разнообразявам кога с кисело мляко, кога с плодове.  Crazy

# 17
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Този път мърдане нямааааа
Тук съм, ей ме на Hug Hug Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 10 858
Момичета, как сте? Одържате ли фронта Grinning
Аз до тук съм на едно - две кафета и вода Sick

# 19
  • Мнения: 5 647
Момичета, как сте? Одържате ли фронта Grinning
Аз до тук съм на едно - две кафета и вода Sick

Аз сутринта изядох една кифла. Ама нещо напоследък не мога да не закусвам, най-вече защото ми става лошо от кафето. На обяд един таратор. Ама нали аз не я спазвам стриктно, та реших, че и сега ще действам така. Ефект пак има.  Crazy

# 20
  • София
  • Мнения: 10 858
Четох преди малко в линка, който дадохте, че на новолуние всички храни се усвоявали пълноценно? А на пълнолуние е най-подходящо да се започват диети. Защо тогава сега гладуваме? Нещо не разбирам newsm78

# 21
  • Мнения: 5 647
Четох преди малко в линка, който дадохте, че на новолуние всички храни се усвоявали пълноценно? А на пълнолуние е най-подходящо да се започват диети. Защо тогава сега гладуваме? Нещо не разбирам newsm78

Ами, защото след пълнолунието започва луната да намалява и така се изхвърлят по-лесно токсините от организа. А сега е намаляваща луната.

# 22
  • Мнения: 686
И аз съм с вас!

# 23
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Замалко този път да забравя за гладуването! ooooh!
И аз съм с вас! Peace

# 24
  • Мнения: 241
Включвам се и аз! Миналия път пропуснах, че свеки беше у нас и дебнеше какво ям. Не ми се обасняваше с какво се занимавам  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 76
Този път и аз съм с вас, дано подейства и без това съм на лимонената диета а след една голяма доза лимони нищо не ми се хапва, смятам че ще се справя с 24 часа глад Simple Smile Тъкмо съм си направила кафето и то с 2 лъжички захар ама има още 15 минути Simple Smile

# 26
  • Мнения: 1 765
Този път и аз се сетих навреме  newsm44 До сега съм пила само вода и едно кафе витаголд без подсладител....
Стискам палци на всички да успеем newsm10

# 27
  • София
  • Мнения: 10 858
Аз пък се обърках и гладувах вчера #Cussing outМного съм зле! #2gunfire
Другият път ще погледна календара, а не така

# 28
Момичита и аз сам с вас но днес изядох една ябълка и пих кафе с мяко. newsm78 Дали пак ще действа какво ще кажете

# 29
  • Мнения: 5 647
Аз пък се обърках и гладувах вчера #Cussing outМного съм зле! #2gunfire
Другият път ще погледна календара, а не така

Е, нищо де. Ефектът така е по-голям, защото е хубаво тази диета да е един ден преи и един ден след луната. Аз така миналата седмица свалих 2-та заветни килограма и сега съм в идеална форма - 55кг.  newsm68 newsm44

Общи условия

Активация на акаунт