До момичетата в Бургас - информация за гинеколог - 8

  • 87 606
  • 752
  •   1
Отговори
# 180
  • Бургас
  • Мнения: 172
Здравейте, момичета!  Записах си онлайн час при доктор Ангел Недялков в кабинета му на ул. Места, но се чудя дали работи там по здравна каса.

# 181
  • Мнения: 5 129
Здравейте, д-р Маркова /мисля, че работи в Бургасмед, поне така ми казаха преди година/, бихте ли я препоръчали за преглед, добър диагностик ли е при наличие на проблеми /миоми/ и като цяло като лекар? 

# 182
  • София
  • Мнения: 389
Работи, да - но мисля, че самата онлайн платформа за записване на час ти дава възможност да си избереш дали си по ЗК или не. Поне аз като си записвах час преди година беше така.

# 183
  • Burgas
  • Мнения: 4
Д-р Недялков работи с направления, ехографа се заплаща независимо от това!

# 184
  • Бургас
  • Мнения: 172
Много ви благодаря за отговорите ! Надявам се да съм направила правилния избор на лекар.

Последна редакция: чт, 09 авг 2018, 11:18 от eli_q

# 185
  • Burgas
  • Мнения: 4
Аз съм много доволна от Недялков! С безброй проблеми и обикаляне по доктори единствено той ми откри проблема. Внимателен, отношение, комуникация всичко е ок. Надявам се да останете доволна!

# 186
  • Across the Multiverse
  • Мнения: 1 104
Къде на Места се подвизава, да не е при Ризова ?

# 187
  • Мнения: 1 511
Къде на Места се подвизава, да не е при Ризова ?
Точно там е!

# 188
  • Across the Multiverse
  • Мнения: 1 104
Благодаря ! А той по принцип в коя болница практикува ?

# 189
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Недялков е в Бургасмед.

# 190
  • Мнения: 1 694
Момичета отностно раждане имате ли впечатления, мнения, отзиви относно д-р Кироваков и д-р Добрин Иванов?

# 191
  • Мнения: 5 998
Д-р Кироваков е много предпочитан сред родилките, насърчава естественото раждане и е много внимателен. Моя приятелка роди при него съвсем скоро и е много доволна, както и от цялото му отношение по време на бременността.
Друга близка в момента се следи при него, тя също е с отлични впечатления.

# 192
  • Мнения: 121
Можете ли да ми препоръчате гинеколог, който е наясно с лекуването на витаминен дефицит по време на бременност и по-конкретно б12 и витамин д?

# 193
  • Мнения: 5 129
Здравейте, д-р Маркова /мисля, че работи в Бургасмед, поне така ми казаха преди година/, бихте ли я препоръчали за преглед, добър диагностик ли е при наличие на проблеми /миоми/ и като цяло като лекар? 

Да попитам пак, бихте ли препоръчали д-р Маркова? И къде работи в момента, в сайта на Бургасмед не фигурира в екипа...

# 194
  • Across the Multiverse
  • Мнения: 1 104
Не фигурира, защото е „гостуващ“ лекар, но там работи, да. Мисля, че от Русе пътува. Щом никой не се е включил вероятно никой няма преки впечатления от нея. Аз я знам само защото една моя колежка се следеше и роди при нея. Доволна беше, но никакви подробности не знам.

Общи условия

Активация на акаунт