До момичетата в Бургас - информация за гинеколог - 8

  • 87 669
  • 752
  •   2
Отговори
# 255
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Д-р Хрусанов не преглежда в Дева Мария. 
Преди няколко години преглеждаше и правеше операции там, сега къде е?

# 256
  • Бургас
  • Мнения: 620
Хрусанов няма ли кабинет на ул.Морска

# 257
  • Мнения: 7
Доктор Троянчев не е успешен лекар, не му се доверявайте, защото при мен не забеляА забавянето на развитието на бебето с две седмици. Доктор Татарова на пръв поглед е добра, но и тя си следи по един и също начин, ако си нов случай за нея може да те остави без да ти помогне. Мен лично тя ме преглеждаше, винаги в частния и кабинет, с обяснението че в болницата апаратурата е стара и като открихме проблема при друг лекар даже не попита какво се случва, лекувала ми е с грешни лекарства доктор Татарова. Доктор Кироваков е добър и директен, но съм била само на един преглед при него, после за жалост не остана причиня да ходя. И последно за доктор Горанов, който е в болницата МБАЛ Бургас, постоянно говори колко добри неща е е правил за теб и тайничко иска пари, докато не ги получи не те оставя, а и нищо не прави реално. Доктор Мануелян е много разбрана преди всичко и е с най-добрата апаратура за сега в Бургас, стискам палци при всички нещата да са наред

# 258
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Хрусанов няма ли кабинет на ул.Морска
Точно така, грешката е моя, понеже темата е за гинеколози и съм прочела грешно, че става дума за д-р Хубчев, извинявам се  Mr. Green
Хрусанов има кабинет на ул.Морска, но много рядко си вдига телефона, за млечни жлези чудесна работа върши и д-р Ангелов  Peace

# 259
  • Мнения: 7
Здравейте, може ли да препоръчате добър специалист в Бургас за кюретаж при мисед аборт.

# 260
  • Мнения: 4 087
Д-р Недялков, много добър оператор е.

# 261
  • Мнения: 30
Здравейте 😉Интересува ме раждане в Дева Мария секцио с избор на лекар д-р Татарова каква е цената ?

# 262
  • Мнения: 36
Здравейте 😉Интересува ме раждане в Дева Мария секцио с избор на лекар д-р Татарова каква е цената ?

800 лв ( 500лв избор на екип + 300лв болничен престой)

# 263
  • гр.Бургас
  • Мнения: 152

500лв е за избор на лекар , не на екип.
Вижте на сайта има подробно описани цени за всичко.
Здравейте 😉Интересува ме раждане в Дева Мария секцио с избор на лекар д-р Татарова каква е цената ?

800 лв ( 500лв избор на екип + 300лв болничен престой)

# 264
  • Мнения: 5 998
Моля препоръчайте ми гинеколог, имам направена цитонамазка, искам консултация и да се отстрани проблема свързан с раничка на шийката. Ирмов ми я откри, но не съм сигурна, че искам да отида пак при него, отношението му беше отвратително.

# 265
  • Бургас
  • Мнения: 212
Аз съм доволна от Димитров в транспортна.има колпоскоп на който да те погледне.ако има нещо ще те изпрати на онколог

# 266
  • Бургас
  • Мнения: 909
Аз съм доволна от Др.мануелян.

# 267
  • Мнения: 5 998
Благодаря ви, момичета Simple Smile Досега не са ме гледали (ако това се прави) с колпоскоп. По желание или по преценка е? Също така, имате ли впечатления от третирането на подобен род заболявания?

# 268
  • Мнения: 2 883
В случай като този аз бих се доверила единствено на д-р Попов от Поморие.

# 269
  • Мнения: 5 998
Той само в поморийската болница ли преглежда или има и частен кабинет? И координати ще са ми от полза. За него съм чувала много добри отзиви.

Общи условия

Активация на акаунт