До момичетата в Бургас - информация за гинеколог - 8

  • 87 730
  • 752
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 4 087
От Бургасмед съм доволна от екипа и акушерките след това, но неонатологията им е отврат. Особено има една Кристина Стоянова.......да не дава Господ.

Може ли да споделиш защо? Може и на лично, както прецениш?

# 361
  • Мнения: 4 087
Благодаря! А след операция кога дават бебетата? Явно практиката е различна от ДМ преди 6 години. И още нещо - по колко легла са в стая?

По две легла са в стая, лежала съм за задържане, но е мн тясно, акъла ми не го побира как ще се набутам с две бебета аз и още едно на друга мама.

# 362
  • Бургас
  • Мнения: 175
Здравейте момичета Hug
Моля ви препоръчайте ми добър АГ от Бургас/Поморие за следене на бременност Simple Smile

# 363
  • Мнения: 2 683
Здравейте момичета Hug
Моля ви препоръчайте ми добър АГ от Бургас/Поморие за следене на бременност Simple Smile

Д-р Димитрова. До преди година и малко работеше и в Поморие и в Бургас. Аз ходих за биохимичния скрининг и фетална морфология при нея и останах доста доволна. Не се следях при нея, защото не изражда.

# 364
  • Мнения: 2 883
За Маргарита Димитрова ли става въпрос или за друга Димитрова?

# 365
  • Бургас
  • Мнения: 1 640
Здравейте момичета Hug
Моля ви препоръчайте ми добър АГ от Бургас/Поморие за следене на бременност Simple Smile
Аз съм при Татарова и ЖК и на частно. Доволна съм и при нея ще раждам.

# 366
  • Across the Multiverse
  • Мнения: 1 104
Маргарита Димитрова нали е педиатър, едва ли за нея става въпрос. Но е хубаво наистина и малко име да има или координати, особено като препоръчваме някой Иванов, Димитров или Георгиева Simple Smile

# 367
  • бургас
  • Мнения: 624
Аз съм доволна от д-р Ирмов, при него бях на ЖК и при него родих.

# 368
  • Мнения: 1 513
Маргарита Димитрова нали е педиатър, едва ли за нея става въпрос. Но е хубаво наистина и малко име да има или координати, особено като препоръчваме някой Иванов, Димитров или Георгиева Simple Smile
Съвпадение и на двете имена е. И гинеколожката е Маргарита Димитрова.

# 369
  • Мнения: 2 683
Ако не се лъжа и тя е Маргарита, но си е АГ и не е Димитрова педиатъра. Simple Smile Просто съвпадение.
Работеше миналата година в кабинета на Калчева в Зорница. А в Поморие в болницата. Аз звънях там на сестрата и тя ми записваше часовете. На този номер звънях тогава: 0886401522.
Иначе и за Мануелян съм чувала добри отзиви.

# 370
  • Мнения: 2 883
Ох ако е същата, за която си мисля д-р Димитрова преди години бях на преглед и тя яко неглижира един огромен проблем, който имах. Беше през 2013г и ходих на преглед в болница в гр. Поморие.
За съжаление не помня лицето и, а специално я загледах веднъж, докато чаках за преглед в клиниката на д-р Калчева. Ако е същата - изобщо не я препоръчвам.
Аз си следих моята бременност и раждах при д-р Татарова и се чувствах доста спокойна при нея. Чувала съм мнения, че в началото била дръпната и си избирала пациентите, но не съм усетила нещо такова. Усети ми няколко проблема в зародиш и реагира адекватно за отстраняването им.
Иначе хвалят още най-вече д-р Мануелян и д-р Кироваков, но за там преки наблюдения нямам. Успех, лека и безпроблемна бременност 🌸

# 371
  • Бургас
  • Мнения: 175
Момичета много благодаря за бързите отговори Kiss
И да попитам някой има ли мнение за АГ Богданов от болницата в Поморие?

# 372
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Не знам дали Татарова "подбира" пациентки. Просто като човек е нормално да харесва някои пациентки повече от други и да се държи различно.

# 373
  • Мнения: 2 883
Казвам го само, защото редовно чета такива мнения във фейсбук групата на мамите в Бургас, а освен това и докато си търсех АГ и споделях с приятелки попаднах на такива изказвания.
Аз лично, както казах, съм очарована от нея като човек и като професионалист.

# 374
  • Мнения: 6 991
Здравейте нямам лични наблюдения, но в момента 3 мои познати се следят при Мануелян и са доволни

Общи условия

Активация на акаунт