До момичетата в Бургас - информация за гинеколог - 8

  • 87 514
  • 752
  •   1
Отговори
# 135
  • Бургас
  • Мнения: 212
Здравейте.миналата седмица ходих на колпоскопия при д-р Димитров.след прегледа не ми даде никакъв лист или нещо подобно как е минала колпоскопия.той ми обясни горе долу но не трябва ли да ми даде документ?пусна ми днк високорискови.в петък трябва да излязат и ще ходя пак при него.и ще го попитам дали трябва да ми даде нещо като диагноза но реших първо ходещите при него да попитам

# 136
  • Бургас
  • Мнения: 1 639
Миналата седмица си запазих час за преглед през онлайн формата за д-р Гамишев. Получих имейл да чакам потвърждение. Часът ми е утре, а такова все още нямам. Да не си остана без преглед утре , че ми е много важен Simple Smile
Защо не пробваш да му звъннеш?
Аз също ходя при него, но дори не знаех, че съществува такава платформа. По принцип ми е казал да звъня в понеделник сутрин за запазване на час.
Да помоля за телефон.

# 137
  • Мнения: 2 682
Миналата седмица си запазих час за преглед през онлайн формата за д-р Гамишев. Получих имейл да чакам потвърждение. Часът ми е утре, а такова все още нямам. Да не си остана без преглед утре , че ми е много важен Simple Smile
Защо не пробваш да му звъннеш?
Аз също ходя при него, но дори не знаех, че съществува такава платформа. По принцип ми е казал да звъня в понеделник сутрин за запазване на час.
Да помоля за телефон.
Пробвай след 19ч да звъннеш, мисля, че в сряда е нощна в болницата - 0898619289.

# 138
  • Бургас
  • Мнения: 1 639
Телефона му е изключен, щом нямам потвърждение за утре и преглед няма да имам, така не бях се самопрецаквала скоро. По какъв начин мога да си запазя час при д-р Тататрова, някакви координати да ми дадете?

# 139
  • Мнения: 5 998
Ето номера на Татарова:
Скрит текст:
0899944714

# 140
  • Бургас
  • Мнения: 1 639
Ето номера на Татарова:
Скрит текст:
0899944714
Искрени благодарности. Обадих се , още утре ще ме приеме. Flowers Rose

# 141
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Момичета, а в коя болница е др Гамишев сега?

# 142
  • Бургас
  • Мнения: 212
Бургасмед

# 143
  • Мнения: 3 937
Аз също съм била на колпоскопия при Димитров. Документи няма, но подробни разяснения  - да.  То това си е Микроскоп  - той вижда  обстойно и медицински обяснява.

# 144
  • Мнения: 106
Аз също съм била на колпоскопия при Димитров. Документи няма, но подробни разяснения  - да.  То това си е Микроскоп  - той вижда  обстойно и медицински обяснява.

Подробните разяснения я ги запомниш, я не, какво остава да ги препредадеш след една година, например. Здравният статус е нещо важно, според мен за всяко изследване и интервенция трябва документ, за да знаеш, че например през 2018, юни си бил в такова състояние, а през 2019, юли си в еди си какво.
Дори не мисля, че е законно да не ти издава амбулаторен лист.

# 145
  • Бургас
  • Мнения: 212
и аз така мисля.вярно ,обясни ми доста подробно , но сега ако ме питате не помня въобще какво ми е казал.само запомних изменени клетки , но не били атипични ,вследствие от горене на раничка.и ми пусна микробиология,което се оказа чиста и днк високорискови ,които чакам да излязат утре.но подробности от колпоскопията не помня....

# 146
  • гр.Бургас
  • Мнения: 152
Аз винаги си записвам часове онлайн на сайта на болницата ,в която ми следят бременността. Там пише ,че трябва да получа потвърждение по телефона, което досега ( вече 8- ми месец) не се е случвало, но часът за преглед си ми стои и винаги си ме преглеждат. Не знам за конкрегния доктор дали е така , но може би трябваше да проверите. Simple Smile
Телефона му е изключен, щом нямам потвърждение за утре и преглед няма да имам, така не бях се самопрецаквала скоро. По какъв начин мога да си запазя час при д-р Тататрова, някакви координати да ми дадете?

# 147
  • Across the Multiverse
  • Мнения: 1 104
Да, и на мен ми се случвало доста пъти да имам час без да ми звъннат за потвърждение. Даже аз съм звъняла да ги питам и те се чудят защо.
Абсолютно съм съгласна, че трябва при преглед/интервенция да се издава амбулаторен лист, епикриза или друг документ, който да описва състоянието на пациента и да отрзява ИСТИНАТА. Че коректната епикриза в България е като бяла лястовица - изключително рядкосрещано явление.

# 148
  • Бургас
  • Мнения: 212
ами при следващия преглед другата седмица ще си поискам.поне да знам диагноза

# 149
  • Мнения: 5 215
Кой ще ми препоръчате за фоликулометрия?

Общи условия

Активация на акаунт