До момичетата в Бургас - информация за гинеколог - 8

  • 85 282
  • 752
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1
Здравейте! Може ли мнение за д-р. Ралица Николова от Бурсгасмед относно ЖК, следене на бременост и раждане?

# 151
  • Мнения: 7
Здравейте. Някой знае ли доктор Матей Попов в Поморие до кога ще е в отпуска?

# 152
  • вкъщи
  • Мнения: 2 453
Момичета някоя от вас сбъсквала ли се е с проблем полип на шийката на матката? Вчера д-р Мануелян ми го видя, също и киста на единия яйчник 4 см. Симптоми нямам, освен кървави нишки в цервикалната слуз по време на овулация, както и често уриниране. Докторката каза, че щяла да го маха в кабинета, но аз четох и предпочитам с пълна упойка и в болница. Не съм се занимавала с проблеми досега в тази област и не знам на кого да се доверя в Бургас и изобщо мога ли или да търся лекар в София.Всяко мнение ще ми е от полза.

# 153
  • Мнения: 7
В Плевен правихме на майка ми операция с пълна упойка. Всичко мина добре.
Здравейте! Може ли мнение за д-р. Ралица Николова от Бурсгасмед относно ЖК, следене на бременост и раждане?

# 154
  • София
  • Мнения: 388
Момичета някоя от вас сбъсквала ли се е с проблем полип на шийката на матката? Вчера д-р Мануелян ми го видя, също и киста на единия яйчник 4 см. Симптоми нямам, освен кървави нишки в цервикалната слуз по време на овулация, както и често уриниране. Докторката каза, че щяла да го маха в кабинета, но аз четох и предпочитам с пълна упойка и в болница. Не съм се занимавала с проблеми досега в тази област и не знам на кого да се доверя в Бургас и изобщо мога ли или да търся лекар в София.Всяко мнение ще ми е от полза.
На мен такъв полип ми го махна Гамишев в Бургасмед - лапароскопски, с пълна упойка, въпреки че аз съм противник на пълните упойки и след това се чувствах ужасно зле точно от упойката. Ако можех да избирам, не бих избрала пълна упойка за такава операция. На мен и секциото ми е правено с местна упойка. До колко Мануелян прави такива операции обаче не знам. Когато Димитров ми видя полипа при прегледа ми препоръча или Гамишев или Недялков - каза че те двамата правели такива операции - лапароскопски в Бургас..
Но е хубаво да се махне, за да не нарастне, а и създава проблеми с кървене извън цикъл например и тн. Освен това се изследва задължително. На мен Димитров още при прегледа на цветния доплер каза, че е доброкачествен - там оцветяването е различно за злокачествените клетки..

# 155
  • Мнения: 302
Здравейте, някой може ли да изкаже мнение за др Ромил Ангелов? В 8ми месец съм, може да се наложи секцио и се чудя към кого да се обърна.. Някой да му е правено секцио от Ангелов? И още нещо имате ли информация за цена на избор на лекар в окръжна?

# 156
  • Мнения: 5 992
400 лв. е избора на екип в Окръжна.

# 157
  • Мнения: 2 883
Не е ли 400лв. за избор на лекар? За избор на екип е 600 - поне ми е такава информацията на мен.

# 158
  • Мнения: 5 992
Ох, да. Грешка. Като го написах се сетих, че и за анестезиолог и сестра се доплащаше 200 лв.
Но не е необходимо да е предварително, т.с, ако лекарят ти е на смяна не плащаш.

# 159
  • Мнения: 1 497
600 лв.беше изборът на екип до скоро, вече е 650 доколкото знам.
За секцио или Кироваков, или Горанов. За Ангелов не знам, но гледайте да не сте при Душепеев.

# 160
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Някой знае ли каква е цената на преглед
+ взимане на материал за микробиология и течно базирана цитонамазка в частния кабинет на Татарова в центъра на Калчева?

# 161
  • Мнения: 5 992
Някой знае ли каква е цената на преглед
+ взимане на материал за микробиология и течно базирана цитонамазка в частния кабинет на Татарова в центъра на Калчева?
За цялостен преглед не знам, но аз ходих да ми вземе материал за микробиология - 20 лв., отделно в Лината като оставих пробата платих 12.

# 162
  • Мнения: 7
Аз ходя при Попов в Поморие , но е в отпуска. Обаждах се за Калчева след 13.8 има часове! Също ще правя микробиология но не знам вече къде да запиша по скоро час Sad 
Някой знае ли каква е цената на преглед
+ взимане на материал за микробиология и течно базирана цитонамазка в частния кабинет на Татарова в центъра на Калчева?
За цялостен преглед не знам, но аз ходих да ми вземе материал за микробиология - 20 лв., отделно в Лината като оставих пробата платих 12.

# 163
  • Бургас
  • Мнения: 620
Душепеев ми махна две миоми с бебето и ми спести още една операция.

# 164
  • Бургас
  • Мнения: 620
Разбира се и Кироваков беше там изключително съм доволна от него, но предпочете  Душепеев да ме оперира

Общи условия

Активация на акаунт