До момичетата в Бургас - информация за гинеколог - 8

  • 87 355
  • 752
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 316
Аз само за раждането искам при него, ама горе- долу коя седмица да взема да ходя при него?
Сега коя си?

26 г.с.
Рано е още. Аз ще раждам октомври и не сме говорили още, само знам че ще е секцио. Мисля че като влезеш в 9 става уговорката. Отиваш на преглед и се разбирате. Тъкмо ще ти кажа дотогава как е минало. Ако някой друг има впечатление да пише...

# 211
  • Мнения: 4 087
Има ли прясно раждали в Бургасмед, да споделят отзиви? Има ли отделна тема?

# 212
  • Мнения: 1 410
Бихте ли ми препоръчали добър гинеколог  за 4 д при бременност. Благодаря предварително

# 213
  • бургас
  • Мнения: 624
Бихте ли ми препоръчали добър гинеколог  за 4 д при бременност. Благодаря предварително

Д-р Троянчев и д-р Мануелян

# 214
  • Мнения: 1 410
Бихте ли ми препоръчали добър гинеколог  за 4 д при бременност. Благодаря предварително

Д-р Троянчев и д-р Мануелян

Много ти благодаря, а за Калчева някакви отзиви. Чувала съм, че имала добра апаратура но ....

# 215
  • Мнения: 106
Бихте ли ми препоръчали добър гинеколог  за 4 д при бременност. Благодаря предварително

Хвалят много проф. д-р Малинова от Пловдив, ама лични впечатления нямам. Това е новата лекарка, която прави фетална в Дева Мария

# 216
  • Мнения: 16
Здравейте! Вчера разбрах, че съм бременна за втори път. Изненадващо, неочаквано, притеснително, предвид възрастта ми, но като дошло, няма да го връщам Simple Smile Мина доста време от първата ми бременност и съм забравила какво - що. Тогава бях на консултации при д-р Мърмърова/едва се съгласи, много мами имаше/, в последствие Ризова ми направи секциото, от който нямам белег дори вече, още беше в Девата. Сега съм в голяма чуденка при кого да се запиша за ЖК. Нямам идея как е при Ризова за следене. Дали пуска всичко необходимо като изследвания - кръв, урина, цито, микробиология. Направо при нея да си почна консултациите и пак тя да в за финала. Също и при д-р Татарова нямам представа как е. Ако има мами, които са се следили при тях, споделете!

# 217
  • Мнения: 2 883
Честито Simple Smile без да се натрапвам, за Ризова съм чувала само лоши неща последните години. Аз съм при Татарова, но тя вече не работи в Девата, само изражда там.
За сега моите наблюдения са, че бъдещите майки ходят много при Кироваков, но бил много зает (1ва поликлиника), Георгиоски (Девата). Според мен набора от специалисти в Девата в момента е много добър,за Ирмов също съм чувала хубави неща, доста мои познати са раждали при него последните години.
Лека бременност 🤗

# 218
  • Бургас
  • Мнения: 1 637
Аз също съм при Татарова. Прекрасен човек и добър специалист. Все ще питам тя прави ли секцио или само естествено раждане?

# 219
  • Мнения: 4 087
Само при Ризова недей. Татарова е добра, Недялков практикува в нейният кабинер, Ирмов.....ама нея не избирай.

# 220
  • Мнения: 2 883
Тя Ризова вече е в Меден Рудник, не е в Девата.
Татарова прави секцио, да, даже в понеделник една родилка я похвали в "мамите в Бургас"

# 221
  • Мнения: 16
Ох, не знам. Аз лично останах доволна от Ризова. Посещаваше ме, интересуваше се на визитациите. Само тя ми обърна внимание на температурата в болницата. А успоредно с това слушам много лоши неща за нея, най-вече като отношение. А как е при Татарова? Пуска ли каквото е необходимо като изследвания, защото не ми е малка възрастта и искам да съм по-спокойна, като се следи всичко. Много добре си бях при Мърмърова с първата бременност. Но ако откаже да ме следи е добре да съм помислила за вариант.

# 222
  • Across the Multiverse
  • Мнения: 1 104
Аз също съм при Татарова. Прекрасен човек и добър специалист. Все ще питам тя прави ли секцио или само естествено раждане?
Тя основно секцио прави, тъй като си е по график в Родилното в Девата, а естественото трудно се планира Wink
gogona, честито ! Последния месец аз ходя на частно при Татарова в клиниката на д-р Калчева, ако искаш при нея по ЗК- в Лайф-а. Не мога да кажа какво пуска като изследвания, но не би трябвало да има някакъв проблем. Иначе по каса се следих при Мануелян и съм много доволна, но тя не практикува в никоя родилна зала за момента. За Ризова и аз не мога да кажа, че са цветущи впечатленията ми ... Съгласна съм с мнението на RainDanceMaggie, че повечето в Девата в момента са на ниво. За Кироваков обаче напоследък чувам, че меко казано доста се е напрегнал покрай многото си работа. Ако дършиш на Окръжна- при него, иначе- има доста алтернативи. Ако не е тайна- на колко си години ?

# 223
  • Бургас
  • Мнения: 1 637
Ох, не знам. Аз лично останах доволна от Ризова. Посещаваше ме, интересуваше се на визитациите. Само тя ми обърна внимание на температурата в болницата. А успоредно с това слушам много лоши неща за нея, най-вече като отношение. А как е при Татарова? Пуска ли каквото е необходимо като изследвания, защото не ми е малка възрастта и искам да съм по-спокойна, като се следи всичко. Много добре си бях при Мърмърова с първата бременност. Но ако откаже да ме следи е добре да съм помислила за вариант.
Следя се на частно и по ЗК при Татарова, с проблемна бременност съм и в напреднала възраст - 41г. Лично за мен пуска всякакви изследвания, даже в повече ми се струва на моменти, но по добре така от колкото нищо.

# 224
  • Мнения: 316
gogona честито! Какво ти има на възрастта? Щом се е случило значи си здрава, млада и годна да станеш майка. Аз също съм на 41 и бях в шок, когато научих, но сега съм много щастлива и вече с нетърпение чакам. Препоръчвам ти да избереш някой гинеколог, който ще ти е удобен, ще те изслушва винаги,когато имаш нужда и му звъниш, няма да споменавам имена,да не стане прехвалена работа. Понякога от много препоръки оставаш разочарован. Щом си доволна от Ризова, ходи при нея. За Мърмарова не съм сигурна че работи вече по касата,аз преди също ходих само при нея, но не на женска консултация. Направления ти се полагат, ще си искаш, много обичат да се правят на луди...А, живот и здраве после за раждането ще си се уговориш с някой доктор за секциото. Никой няма да ти откаже. И аз в момента съм на кръстопът при кого да отида за секцио.

Общи условия

Активация на акаунт