До момичетата в Бургас - информация за гинеколог - 8

  • 87 509
  • 752
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 4 087
Не беше насочено към теб изобщо, просто ми става лично обидно в такива ситуации и си казах защо.

А иначе за 2ро мнение в София, мога да помогна, защото както казах тук само и единствно на Недялков и Попов бих се дала да ме режат. В София- Калчев/Адела/ и Ковачев/ВМА/, харесва ти или не, според мен ти трябва добър гинеколог, хирург.

Калчев е по емоционален, защото работи с жени с репродуктивни проблеми.....но и е много добър с миомите. Ковачев е по-хард и от Недялков, но пък е също безупречен оператор.

# 301
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Не беше насочено към теб изобщо, просто ми става лично обидно в такива ситуации и си казах защо.

А иначе за 2ро мнение в София, мога да помогна, защото както казах тук само и единствно на Недялков и Попов бих се дала да ме режат. В София- Калчев/Адела/ и Ковачев/ВМА/, харесва ти или не, според мен ти трябва добър гинеколог, хирург.
Shocked Не помня да съм търсила помощ, ма щом казваш...

# 302
  • Мнения: 553
Ясно! Чичо ти е от тези лекари, които реагират човешки, освен професионално ( като тези в графата ми чудо).
 
Аз срещнах цяло отделение- детско с такива хора-лекари. Държавата не ги субсидира, реже им отпуските, реже им от отделението... Сина ми беше опериран в пригодена от тях болнична стая, а не опперационна! Но само любовта им към професията ги задържа в Бг , за да лекуват тук. И това е добре, защото само те правят подобни операции в Бг.

Преди да го диагностицират, бях обиждана системно ( току що родила), дори на мен ми лепнаха родилна депресия, заради молбите ми да прегледат отново и отново сина ми. А той бързо си отиваше... Преживях огромен стрес не , ами Стрес!

# 303
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
Аз не оспорвам качествата на д-р Недялков като лекар, но имам проблем с неприемливото за мен  отношение и е хубаво предварително жените, които ще го посещават тепърва, да го имат предвид. Нито искам да ме дондуркат, нито да ме глезят, само че начинът, по който ми беше поднесена първоначално информацията, беше груб и безцеремонен, а на контролния преглед, на който се установи, че ми няма нищо - пълно безразличие. Аз обаче изживях две адски седмици в ужас, че няма да си видя  децата порастнали. В моята работа също се налага да поднасям неприятни новини, но нямам никакъв проблем с това, че клиент няма да хареса начина ми на изразяване, вероятно и д-р Недялков няма Simple Smile - лекарската му практика е успешна и дано продължи да е такава, затова няма нужда от чак такава пламенна защита. 

# 304
  • Мнения: 4 087
Чичо ми е най-циничният човек, който познавам/всъщност не знам дали циничен е точната дума, обаче нетактичен на думи ....охо, особено с близките като се отпусне се казва право куме в очи и има такъв хумур, дето не е лесен за преглъщане/....имено защото го познавамот близо   LaughingLaughingLaughing , но е много добър човек и лекар.

# 305
  • Бургас
  • Мнения: 6 007
Здравейте! Може ли да ми препоръчате опитен онкогинеколог с колпоскоп, от когото сте доволни?

Д-р Павел Добрев. Много внимателен и опитен. Аз съм доволна, много обстойно преглежда. Реши и проблем на моя позната, на която много лекари не успяха да помогнат дотогава.

Благодаря много. Ще потърся негови координати. Дали има колпоскоп?

Има видеоколпоскоп. Работи в поликлиника "Зорница" в един кабинет с майка си - д-р Нина Добрева. Работи и в КОЦ-а. Има страница с телефон във Фейсбук.

# 306
  • Мнения: 553
Мс отново за отговора! Случайно попаднах на негови колеги при планово лечение и също се изказаха положително за практиката му.
Ще се обърна към него за профилактиката.

# 307
  • Сливен
  • Мнения: 825
Израстнала съм в лекарско семейство, нямам нужда от подобна лирика. Нещо не можеш да ме нацелиш Wink От София съм, но от няколко години живея тук. Та си мислех, че поне за контролни прегледи мога да си спестя ходенето до там. Ма, явно не би....
абсурд ходи си до Сф и да ти е мирна главата!
А кой от коя страна е няма значение всеки лекар който с лека ръка поставя диагнози за мен не е лекар.Чери виждам но не се заяждам просто от много дълго време ти заставаш и защитаваш Недялков.Всеки има право на мнение и всеки се изказва едно и също за него и ти твърдиш постояно че той не е такъв и брб т.н Разбрах ме обичай си го уважавай си го ама 60 % от пациентките излезнали от неговия кабинет са потресени от диагнозите му.А й да не говорим колко кабинета смени...Сега с Ризова са си лика прилика

# 308
  • Бургас
  • Мнения: 1 639
Кой ли не е сменял кабинети...

# 309
  • Сливен
  • Мнения: 825
Кой ли не е сменял кабинети...

е чак като неговото обикаляне дръг нз но това няма значение.Само знам че когато някой от лекарите го прехвалят и се наяде с пациенти к слава и после го кара през просото!

# 310
  • Мнения: 4 087
Защитавам лекари, от които съм била доволна и които не съм чула да са допускали лекарски грешки, това с циничното......обясних защо им се получава, а това с наяждането с пациенти пък няма нищо общо, казвам пак- при чичо ми се изсипва цяла България......дреме му на шапката за пари, честно, има ги колкото ще и то не от пациенти, а от работа,болен народ сме масово и операции се НАЛАГАТ всякакви, колкото и да ни се иска да оттървем кожата. Много е трудно да си намериш читав лекар, що гинеколози съм обиколила за 10 години проблеми репродуктивни, особено пък в Бургас......Но човек сам трябва да си очука главата, че да види явно. Съветът ми е само да не търсите съчувствие от лекаря и да не търсите инфо в разни форуми кой колко плашил , а бил мил, като поставял диагнози,  оглеждайте се за крайните резултати, след проведено лечение, какви резултати дават лекарите. Добротата и тактичността я оставете за приятели и психолози. Толкова от мен,

Последна редакция: пт, 23 ное 2018, 07:30 от Cherry^Blossom

# 311
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Защитавам лекари, от които съм била доволна и които не съм чула да са допускали лекарски грешки, това с циничното......обясних защо им се получава, а това с наяждането с пациенти пък няма нищо общо, казвам пак- при чичо ми се изсипва цяла България......дреме му на шапката за пари, честно, има ги колкото ще и то не от пациенти, а от работа,болен народ сме масово и операции се НАЛАГАТ всякакви, колкото и да ни се иска да оттървем кожата. Много е трудно да си намериш читав лекар, що гинеколози съм обиколила за 10 години проблеми репродуктивни, особено пък в Бургас......Но човек сам трябва да си очука главата, че да види явно. Съветът ми е само да не търсите съчувствие от лекаря и да не търсите инфо в разни форуми кой колко плашил , а бил мил, като поставял диагнози,  оглеждайте се за крайните резултати, след проведено лечение, какви резултати дават лекарите. Добротата и тактичността я оставете за приятели и психолози. Толкова от мен,
Ох, дано...

# 312
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
Съветът ми е само да не търсите съчувствие от лекаря и да не търсите инфо в разни форуми кой колко плашил , а бил мил, като поставял диагнози,  оглеждайте се за крайните резултати, след проведено лечение, какви резултати дават лекарите. Добротата и тактичността я оставете за приятели и психолози. Толкова от мен,
И от мен за последно - да постъпваш човешки Е част от лечението, да не вредиш, като докараш до лудост пациента си - също.

Последна редакция: пт, 23 ное 2018, 11:44 от Marid

# 313
  • Сливен
  • Мнения: 825
За да си лекар трябва да имаш и сърце най-вече.Никога не съм търсила съчувствие от лекарите.За мен повечето лекари са бизнесмени минала съм през много и мога да говоря че в Бг лекарите който са човечни с пациентите си се броят на пръсти.Аха и ако нямаш връзки или познати няма и качествено обслужване.Много може да се говори по тази тема и всеки си има негово мнение.

# 314
  • Бургас
  • Мнения: 44
Момичета, имате ли информация в Бургас някой лекар да прави трансабдоминалния серклаж освен Етко? Дори да е гостуващ в някоя болница. Благодаря ви

Общи условия

Активация на акаунт