До момичетата в Бургас - информация за гинеколог - 8

  • 87 860
  • 752
  •   2
Отговори
# 315
  • Мнения: 190
Здравейте, предстои ми секцио което съм планирала в София. Разбира се винаги има риск нещата да се случат по- рано от предвиденото, иска ми се да се срещна с лекар, който ако се наложи би дошъл да ме оперира. Можете ли да ми препоръчате лекар  от Бургасмед, който би спазил такава уговорка, за да се чувствам спокойна?

# 316
  • бургас
  • Мнения: 624
Здравейте, предстои ми секцио което съм планирала в София. Разбира се винаги има риск нещата да се случат по- рано от предвиденото, иска ми се да се срещна с лекар, който ако се наложи би дошъл да ме оперира. Можете ли да ми препоръчате лекар  от Бургасмед, който би спазил такава уговорка, за да се чувствам спокойна?

Да дойде в София ли да те оперира?

# 317
  • Мнения: 190
Лекар от Бургасмед, ако тръгне раждане да му се обадя да дойде в болницата в Меден Рудник да ми обърне внимание.

# 318
  • Мнения: 2 683
Гамишев или Минчев и двамата работят в Бургасмед и смятам, че ще изпълнят уговорката.

# 319
  • Мнения: 25
Добър оператор е и д-р Недялков!

# 320
  • Мнения: 317
Здравейте, предстои ми секцио което съм планирала в София. Разбира се винаги има риск нещата да се случат по- рано от предвиденото, иска ми се да се срещна с лекар, който ако се наложи би дошъл да ме оперира. Можете ли да ми препоръчате лекар  от Бургасмед, който би спазил такава уговорка, за да се чувствам спокойна?
Доктор Минчев на 100% и по всяко време

# 321
  • Мнения: 190
Благодаря ви, ще си запазя час да говоря с д-р Минчев. Знаете ли кога може да се разгледа отделението, така наречените отворени врати, и дали става със записване?

# 322
  • Мнения: 317
Благодаря ви, ще си запазя час да говоря с д-р Минчев. Знаете ли кога може да се разгледа отделението, така наречените отворени врати, и дали става със записване?
Всяка сряда мисля, или след лекциите за бременни

# 323
  • Мнения: 108
Здравейте, предстои ми секцио което съм планирала в София. Разбира се винаги има риск нещата да се случат по- рано от предвиденото, иска ми се да се срещна с лекар, който ако се наложи би дошъл да ме оперира. Можете ли да ми препоръчате лекар  от Бургасмед, който би спазил такава уговорка, за да се чувствам спокойна?
Доктор Минчев на 100% и по всяко време

Ама стискаш палци да не е пил... Че историята помни и такива случаи.

# 324
  • Мнения: 2
Здравейте,
Бихте ли ми дали информация къде преглежда д-р Татарова в момента?
Ако може и актуален телефон
Благодаря предварително,

# 325
  • Бургас
  • Мнения: 1 644
Здравейте,
Бихте ли ми дали информация къде преглежда д-р Татарова в момента?
Ако може и актуален телефон
Благодаря предварително,
В кабинета на др.Калчева /на частно/-
в сайта и има телефони за записване. И в Лайф Хоспитъл по ЗК- там пак тел. на регистратурата за часове.

# 326
  • Мнения: 6 005
Момичета, бихте ли ми дали координати на д-р Павел Добрев? Преди няколко дни се коментираше в темата.

# 327
  • Бургас
  • Мнения: 6 056
0889467367 - МЦ "Зорница", бл.58, каб.15. Звъни му по обяд или следобед, сутрин оперира. Но връща обаждания.

# 328
  • Мнения: 6 005
Много благодаря!

# 329
  • Мнения: 8
Момичета, здравейте! Аз ви пиша от болницата, чакам да ми взимат бебето в 22 г. с.😢, много ми е мъчно за този случай, много тежко го преживявам затова реших да ви информирам, за да се предпазите. Първоначално бях в София, но понеже мъжа ми е от Бургас, като забременях решихме да се преместим в Бургас. Тогава бях 3 месец бременна и отидох при доктор Татарова в Бургас. Тя прегледа резултатите и ме пренасочи към доктор Троянчев за фетална морфология, Татарова беше казала, че размерите излизат с две седмици назад при нея. На прегледа при Троянчев всичко беше наред и ми каза, че може да имам прекламсия в напреднали седмици затова да внимавам и да си направя изследвания за тромбофилия. Така доктор Татарова реши да ме лекува с терапия за теомбофилия, без да имам резултати от излседването все още. Аз попитах какво ще правим ако нямам тромбофилия и тя каза, че ще приемам лекарствата, каквито и резултати да имам. Терапията беше с инжекции фраксипарин и таплетки - аспирин протект. След една седмица реших да ме изследва за всеки случай, бях доста притеснена, тя ме прегледа час и поливина най-малко и ми каза, че вече бебето расте и че и да не е перфектната бременност, всичко изглежда норнално. Само да допълня за тези, които не знаят, доктор Татарова работи по здравна каса уж, но никога не ме прегледа в болницата мен, обяснението и беше, че апарата там не показвало ясно и добре, затова ми записваше часове в частния и кабинет... както и да е. Още, като бях в София си бях запазила час за втора фетална морфология при доктор Сигридов и отидох на преглед в София. Доктор Сигридов, е толкова професионален и добър, без да ме прегледа още погледна резултстите от предишните изследвания на доктор Троянчев и доктор Татарова, каза че има проблеми. Казах му за терапията и той много ядосано каза, че няма как да ме лекува с такава терапия, аз съм на 28г., това е опасно и за бебето и за мен, от него научих. Започна прегледа и аз попитах за състоянието на бебето и доктор Сигридов каза, че бебето ни умира 😢 вече има мозъчна смърт, сърцето не работи добре, в червата има бримки. Освен това има дефекти в тялото, понеже след мозъчна смърт не е успяло да се развива моето момиченце 😢😢 Няма да ви опиша този момент момичета, надявам се да не изпитвате това никога, много е тежко. Всичко това се виждало и на предишните прегледи при доктор Троянчев и при доктор Татарова. След това доктор Сигридов ме пренасочи към доктор Мануелян и тя потвърди тези проблеми. Сега съм в болницата за да ми взимат момиченцето😢 съжелявам много, че не успях да го пазя. Пиша тук, защото знам, че има много майки. Внимавайте и не се доверявайте на доктор Татарова, която само говори с някакви термини, за да звучи по-разбираща.  А на Троянчев не си доверявайте децата, защото дори с такава апаратура не вижда нищо. Пазете се  и си пазате децата!
.  Здравейте, съжалявам за случилото се и аз бях с фраксипарин и аспирин протект почти до края родих спешно секцио 28 седмица с преекламсия и високо кръвно др Троянчев и др Кироваков виждаха всички проблеми и благодарение на тях и на екипа на неонатология имам живо и здраво момиченце всичко е индивидуално моето момиченце се роди 700 гр човек трябва да вярва.Така че не бих казала че не трябва да се доверяваме на др Троянчев

Общи условия

Активация на акаунт