До момичетата в Бургас - информация за гинеколог - 8

  • 85 290
  • 752
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 1 497
Здравейте,бъдещи мамчета!
След положителен тест и 6-дневно закъснение на МЦ,реших да посетя д-р Татарова за частен преглед с ехограф, за да провери дали всичко е окей.
Знае ли някой колко струва прегледа при нея? Simple Smile
Изчакай още седмица, за да хванете и пулс евентуално. Иначе аз последно платих 80 лв, но включваше преглед, ехограф, взимане ня микробиология и изследване на цитонамазка

Благодаря! Много се притеснявам, тъй като съм с обърната матка и като че ли искам да отида на 10-11ти ден закъснение на МЦ, за да види дали ембриончето се намира на правилното място Sad
Иначе, в края на януари тя ми пуска изследвания -микробиология и цитонамазка. Не знам дали не е по-удачно след като си взема направление за ЖК,тогава да правя каквито и да било изследвания..Ако, разбира се, имам право на избор Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Можете да вземете направление веднъж за установяване на бременност и още веднъж за ЖК.

# 451
  • Мнения: 105
А всъщност изследванията по ЗК с направление за ЖК се правят в трети месец,нали?т.е дали ще имам направление или не на този първи преглед само ще установят бременността с ваг. ехограф? Извинявам се за вероятно тъпите въпроси,но изобщо не съм наясно и съм леко в паника Rolling Eyes

# 452
  • Мнения: 2 883
Тя ще ти каже дали имаш нужда спешно от изследвания или не. Записват по ЗК след 10-11 г.с.
Щом като скоро си правила микробиология и цитонамазка не мисля, че ще изисква, но пак може би според ситуацията.
Не се притеснявай, всичко ще е наред 🤗 Умишлено ти е казала да отидеш по-натам, за да има какво да се види.

# 453
  • Мнения: 105
страшно много ти благодаря! Flowers Hibiscus

# 454
  • Мнения: 20
Здравейте бъдище мамчета дали има някоя която ще ражда края на март в окръжна или някоя мама която е раждала скоро там да ми каже мнение

# 455
  • Мнения: 105
Здравейте бъдище мамчета дали има някоя която ще ражда края на март в окръжна или някоя мама която е раждала скоро там да ми каже мнение
Здравей! Моя много близка приятелка роди наскоро в Окръжна със секцио при Кироваков и Душепеев.
Впечатленията й от болницата са ужасни като отношение и атмосфера. Иначе, самото секцио е протекло нормално. Спомена,че Душепеев е бил изключително груб и вулгарен с нея, а и не само..Neutral Face

# 456
  • Мнения: 1 497
Здравейте бъдище мамчета дали има някоя която ще ражда края на март в окръжна или някоя мама която е раждала скоро там да ми каже мнение
Здравей! Моя много близка приятелка роди наскоро в Окръжна със секцио при Кироваков и Душепеев.
Впечатленията й от болницата са ужасни като отношение и атмосфера. Иначе, самото секцио е протекло нормално. Спомена,че Душепеев е бил изключително груб и вулгарен с нея, а и не само..Neutral Face
За Душепеев сигурно няма човек, който да не го знае какъв е. Най-добрия вариант е да го игнорираш и толкова, все едно не присъства. Почнеш ли да му репликираш, почва да се заяжда с теб. Та съвета ми е - тотален игнор. Иначе от останалите аз лично нямам лоши впечатления, а постояхме доста с малката.

# 457
  • Мнения: 105
Здравейте бъдище мамчета дали има някоя която ще ражда края на март в окръжна или някоя мама която е раждала скоро там да ми каже мнение
Здравей! Моя много близка приятелка роди наскоро в Окръжна със секцио при Кироваков и Душепеев.
Впечатленията й от болницата са ужасни като отношение и атмосфера. Иначе, самото секцио е протекло нормално. Спомена,че Душепеев е бил изключително груб и вулгарен с нея, а и не само..Neutral Face
За Душепеев сигурно няма човек, който да не го знае какъв е. Най-добрия вариант е да го игнорираш и толкова, все едно не присъства. Почнеш ли да му репликираш, почва да се заяжда с теб. Та съвета ми е - тотален игнор. Иначе от останалите аз лично нямам лоши впечатления, а постояхме доста с малката.


Явно е напълно основателен прякора, който му се носи - "душеВАДЕВ"  Simple Smile Simple Smile

# 458
  • Мнения: 2 570
Няма ли кой да го постави на мястото му този ?
Големите лекари на първо място са ХОРА!
Обиколила съм 4 репродуктивни клиники където док са на светлинни години преди този "талант" и никъде не съм попадала на такова отношение.
Ако не му харесва работата да се разкара!

# 459
  • Мнения: 105
Няма ли кой да го постави на мястото му този ?
Големите лекари на първо място са ХОРА!
Обиколила съм 4 репродуктивни клиники където док са на светлинни години преди този "талант" и никъде не съм попадала на такова отношение.
Ако не му харесва работата да се разкара!
Явно длъжността “завеждащ отделение” го брани от това някой да го постави на мястото. Не съм го посещавала,но съм чувала ужасяващи неща ...Confounded

# 460
  • Мнения: 6 539
Момичета Сашо Георгиоски има ли частен  кабинет ?

# 461
  • Мнения: 288
Добро утро

# 462
  • Сливен
  • Мнения: 825
Момичета Сашо Георгиоски има ли частен  кабинет ?
Ами преглежда в  МЦ Света София

# 463
  • Мнения: 105
Момичета, мина прегледа ми при д-р Татарова. Знам,че има много положителни мнения за нея из форумите и въпреки това, искам само да споделя ,че или тя не обича да говори или аз задавам много въпроси. Може би няма нищо лошо и затова не коментира излишно.. Rolling Eyes Чувствам се малко неловко ,чак съм обезпокоена и не знам дали при нея да се запиша на ЖК. Rolling Eyes

# 464
  • Мнения: 288
Момичета, мина прегледа ми при д-р Татарова. Знам,че има много положителни мнения за нея из форумите и въпреки това, искам само да споделя ,че или тя не обича да говори или аз задавам много въпроси. Може би няма нищо лошо и затова не коментира излишно.. Rolling Eyes Чувствам се малко неловко ,чак съм обезпокоена и не знам дали при нея да се запиша на ЖК. Rolling Eyes

Какво искате да коментира?

Общи условия

Активация на акаунт