До момичетата в Бургас - информация за гинеколог - 8

  • 87 466
  • 752
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 118
Момичета, мина прегледа ми при д-р Татарова. Знам,че има много положителни мнения за нея из форумите и въпреки това, искам само да споделя ,че или тя не обича да говори или аз задавам много въпроси. Може би няма нищо лошо и затова не коментира излишно.. Rolling Eyes Чувствам се малко неловко ,чак съм обезпокоена и не знам дали при нея да се запиша на ЖК. Rolling Eyes


Следя се при нея и определено д-р Татарова е по- обрана откъм емоции и предпочита едно нещо ако може да се каже с 2-3 думи да не разтяга локуми. Но откъм реакция според състояните ми никога не съм се съмнявала в преценката й.Определено е особена на моменти, но аз й свикнах вече. 😁

# 466
  • Мнения: 105
Момичета, мина прегледа ми при д-р Татарова. Знам,че има много положителни мнения за нея из форумите и въпреки това, искам само да споделя ,че или тя не обича да говори или аз задавам много въпроси. Може би няма нищо лошо и затова не коментира излишно.. Rolling Eyes Чувствам се малко неловко ,чак съм обезпокоена и не знам дали при нея да се запиша на ЖК. Rolling Eyes


Следя се при нея и определено д-р Татарова е по- обрана откъм емоции и предпочита едно нещо ако може да се каже с 2-3 думи да не разтяга локуми. Но откъм реакция според състояните ми никога не съм се съмнявала в преценката й.Определено е особена на моменти, но аз й свикнах вече. 😁

Oсобена е точното определение Simple Smile Moже би още не съм и свикнала... "Някакви оплаквания?"-пита тя.Аз: "Никакъв апетит нямам" , тя: "Много хубаво!" Grinning

Последна редакция: ср, 13 мар 2019, 12:56 от dennny_1989

# 467
  • Мнения: 1 511
Момичета, мина прегледа ми при д-р Татарова. Знам,че има много положителни мнения за нея из форумите и въпреки това, искам само да споделя ,че или тя не обича да говори или аз задавам много въпроси. Може би няма нищо лошо и затова не коментира излишно.. Rolling Eyes Чувствам се малко неловко ,чак съм обезпокоена и не знам дали при нея да се запиша на ЖК. Rolling Eyes
Сега ще скочат върху мен, но аз лично не я харесвам. Един единствен път съм ходила при нея, но пропусна да види нещо, което се оказа фатално. Не казвам, че не е добър специалист, но в дадения случай ако бях отишла на преглед другаде, нещата най-вероятно няма да се стекат по такъв начин...

# 468
  • Мнения: 105
Момичета, мина прегледа ми при д-р Татарова. Знам,че има много положителни мнения за нея из форумите и въпреки това, искам само да споделя ,че или тя не обича да говори или аз задавам много въпроси. Може би няма нищо лошо и затова не коментира излишно.. Rolling Eyes Чувствам се малко неловко ,чак съм обезпокоена и не знам дали при нея да се запиша на ЖК. Rolling Eyes
Сега ще скочат върху мен, но аз лично не я харесвам. Един единствен път съм ходила при нея, но пропусна да види нещо, което се оказа фатално. Не казвам, че не е добър специалист, но в дадения случай ако бях отишла на преглед другаде, нещата най-вероятно няма да се стекат по такъв начин...

Съжалявам ...
При мен проблема е ,че не съм от тук и като цяло всички АГ са ми супер непознати.. Повечето ми приятелки се следяха при Кироваков, но знам ,че не е много обстоен при прегледите, траели по 5мин. и т.н. Реших да отида при Татарова, тъй като четох много положителни неща за нея из форума. Просто вчера някак ми се стори толкова ненормално обрана откъм емоции, та чак се почувствах неудобно,че задавам въпроси, а си плащам за прегледа.. Pensive

Последна редакция: ср, 13 мар 2019, 13:13 от dennny_1989

# 469
  • Мнения: 5 998
Обрана е, особена. Ходила към няколко пъти при нея, също ми беше станало  неудобно да питам. На прегледите все имах чувството, че бърза и аз отнемам от ценното й време. Имаше случай даже да се изсмее на въпросите ми, вместо да отговори, но да допуснем, че са били глупави. И при мен пропусна нещо да види, терапията за друго пък не се оказа ефективна. 
Но като специалист отзивите за нея са отлични, има много доволни момичета, тъй че всеки си решава. Аз специално държа да имам и лични симпатии към лекаря си, не само спокойствие, че е един какъв си професионалист.

# 470
  • Мнения: 105
Обрана е, особена. Ходила към няколко пъти при нея, също ми беше станало  неудобно да питам. На прегледите все имах чувството, че бърза и аз отнемам от ценното й време. Имаше случай даже да се изсмее на въпросите ми, вместо да отговори, но да допуснем, че са били глупави. И при мен пропусна нещо да види, терапията за друго пък не се оказа ефективна. 
Но като специалист отзивите за нея са отлични, има много доволни момичета, тъй че всеки си решава. Аз специално държа да имам и лични симпатии към лекаря си, не само спокойствие, че е един какъв си професионалист.
Вчера в центъра на Калчева докато чаках реда си, една дама на около 40 също чакаше и ми каза: "Татарова е уникален човек, много естествена, много ме кефи". Стоя си аз след прегледа и си мисля, кое беше естественото, защо не го долових и дали нещо аз не си вкарвам филма Satisfied

Последна редакция: ср, 13 мар 2019, 13:49 от dennny_1989

# 471
  • Мнения: 1 694
Нямам лични впечатления от доктор Татарова, но от проучването ми за тоза кой да избера за ЖК, не избрах нея. Не знам за какъв професионализъм говорим, при условие, че пршема с насмешка въпроси от пациенти, това за мн е недопустимо.

# 472
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
И с мен се е шегувала и аз съм се шегувала. Като бях бременна исках да си пусна де що има изследвания и тя ми се подхилваше и ми казваше да го давам по-кротко и че няма нужда. Отбирането на емоции при нея го отдавам само на умора и на това, че е човешко същество и не е длъжна да харесва всички, които ходят при нея. Аз като ходя, винаги си говорим приятелски, разказкаме си разни случки и пр.
Ако е удобно да попитам - какво фатално нещо не е видяла? 

# 473
  • Мнения: 5 998
Джули, ако е към мен питането ти - не към казала никъде, че е нещо фатално, т.нар "раничка" беше, която в последствие трябваше да третирам при друг лекар оперативно.

# 474
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Джули, ако е към мен питането ти - не към казала никъде, че е нещо фатално, т.нар "раничка" беше, която в последствие трябваше да третирам при друг лекар оперативно.
Не, беше по повод поста на Zlat_na

# 475
  • Мнения: 105
И с мен се е шегувала и аз съм се шегувала. Като бях бременна исках да си пусна де що има изследвания и тя ми се подхилваше и ми казваше да го давам по-кротко и че няма нужда. Отбирането на емоции при нея го отдавам само на умора и на това, че е човешко същество и не е длъжна да харесва всички, които ходят при нея. Аз като ходя, винаги си говорим приятелски, разказкаме си разни случки и пр.
Ако е удобно да попитам - какво фатално нещо не е видяла?  

Много благодаря за мнението! Може и да не ме е харесала жената, знам ли Simple SmileА Вие при нея ли раждахте?

# 476
  • Мнения: 4 087
Такава си е Татарова.Това не значи че е лош лекар, напротив добър е, просто не е по обясненията ного.

# 477
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
И с мен се е шегувала и аз съм се шегувала. Като бях бременна исках да си пусна де що има изследвания и тя ми се подхилваше и ми казваше да го давам по-кротко и че няма нужда. Отбирането на емоции при нея го отдавам само на умора и на това, че е човешко същество и не е длъжна да харесва всички, които ходят при нея. Аз като ходя, винаги си говорим приятелски, разказкаме си разни случки и пр.
Ако е удобно да попитам - какво фатално нещо не е видяла?  

Много благодаря за мнението! Може и да не ме е харесала жената, знам ли Simple SmileА Вие при нея ли раждахте?
Да, раждах при нея, но тя си ми е гинеколог доста преди да забременея.

# 478
  • Мнения: 105
И с мен се е шегувала и аз съм се шегувала. Като бях бременна исках да си пусна де що има изследвания и тя ми се подхилваше и ми казваше да го давам по-кротко и че няма нужда. Отбирането на емоции при нея го отдавам само на умора и на това, че е човешко същество и не е длъжна да харесва всички, които ходят при нея. Аз като ходя, винаги си говорим приятелски, разказкаме си разни случки и пр.
Ако е удобно да попитам - какво фатално нещо не е видяла? 

Много благодаря за мнението! Може и да не ме е харесала жената, знам ли Simple SmileА Вие при нея ли раждахте?
Да, раждах при нея, но тя си ми е гинеколог доста преди да забременея.

Имам нужда от впечатленията точно на пациент като Вас...Много благодаря,че се включвате, тъй като съм страшно объркана и изплашена, което не знам дали е нормално..

# 479
  • Мнения: 2 883
Дени, и аз го отдавам на умора и/или кофти ден.
Не я защитавам, в никакъв случай, и аз съм чела такива мнения за нея, но бях изненадана, че беше приятелски настроена още на първия ми преглед при нея. Но и аз не търсех лекар-майка, който ще ме гали по главата и ще ме успокоява (макар, че се случи на няколко пъти), а някой, който да си разбира от работата, ако види проблем да знае как да реагира с твърда ръка така, че да има положителен финал за мен и за бебето ми.
Но, ти можеш да си прецениш и усетиш най-добре. Аз също не бих се доверила ако лекаря не ме е изкефил 😄 Имам много познати, доволни от Кироваков, но не бих си го причинила бременна да чакам в един коридор с болни дечица (споделят коридор с педиатрията), и то за по 5 Мин. На преглед.
А, като заговорих за времетраенето на прегледа - стояла съм в кабинета на Татарова по над час когато се е налагало и търпеливо е отговаряла и на най-малоумните ми въпроси.

Общи условия

Активация на акаунт