До момичетата в Бургас - информация за гинеколог - 8

  • 87 355
  • 752
  •   1
Отговори
# 495
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Дори и бременна с първо дете не съм чакала гинекологът да ми честити. Това е лекар, не приятел или роднина. А и какво има за честитене особено в началото, когато голям процент от жените помятат. Не съм и очаквала да ми казват да отида и на фетална морфология. Това е изследване, което дори от обща култура е редно да знаете, че се прави. Лекарите се отплесват понякога и не могат да напомнят на всички поотделно. Както и за изследването на щитовидна жлеза, което е също препоръчително да се проконтролира през бременността. Никой не ви е виновен, че не четете и не се осведомявате!

# 496
  • Мнения: 2 570
Репродуктивните се радват и честитят 😉(ин витро клиниките)
За кварталните  Аг сме поредните клиенти ....щото с тези цени на прегледите сме по скоро такива от колкото пациенти .

Чудно ми е циганите с по 8 деца дали се интересуват от ФМ , ТСХ,  вит и т.н
Не всяка жена забременяла по НОРМАЛЕН начин си мисли за такива изследвания.
При ин витро е друго , гледам косъм да не падне от мен без да дам разрешение и пак куца нещо! Пак имам 100 неща да оправям и следя .
Лекаря който води ЖК е хубаво да даде насоки , да казва кое е желателно да се провери (кой ще приеме е друг въпрос)

# 497
  • Мнения: 105
Репродуктивните се радват и честитят 😉(ин витро клиниките)
За кварталните  Аг сме поредните клиенти ....щото с тези цени на прегледите сме по скоро такива от колкото пациенти .

Чудно ми е циганите с по 8 деца дали се интересуват от ФМ , ТСХ,  вит и т.н
Не всяка жена забременяла по НОРМАЛЕН начин си мисли за такива изследвания.
При ин витро е друго , гледам косъм да не падне от мен без да дам разрешение и пак куца нещо! Пак имам 100 неща да оправям и следя .
Лекаря който води ЖК е хубаво да даде насоки , да казва кое е желателно да се провери (кой ще приеме е друг въпрос)

Съгласна съм с теб ! Аз лично винаги разчитам лекаря да ми даде насока за изследвания за каквото и да било. Вярно е,че из нета има страшно много информация за кое - как-защо,но колкото пъти съм се опитала да споделя, лекарите гледат с насмешка на това ,че се информираме от форуми и т.н., а в същото време те някак си куцат по веригата с информация. Не съм съгласна ,че  трябва да са хладни като отношение. Знам,че професията им е изтощителна и т.н., но съм се натъквала и на лекари (не АГ), които посрещайки те с усмивка и човешко отношение, винаги предразполагат човека отсреща да погледне с други очи на ситуацията. Струва ми се ,че леко тази професия изгуби Човешкото и много лекари забравят ,че преди всичко са ХОРА .

# 498
  • Мнения: 106
Ин витро специалистите честитят, защото за тях е важна успеваемостта- Вашият успех е техен успех и с това се вдига имиджа им. Дето се вика, това бебе те са го направили. Кварталните нямат много общо с бременността на която и да е от нас, та само констатират факта Grinning
Ама да се казва, че за едните сме клиенти, а за другите пациенти е обидно за нашите лекари (обикновените АГ, на които ние се доверяваме). Все пак и ин витро лекарите взимат пари, не го правят за чест и слава.

# 499
  • Мнения: 175
Ха ха ха! Да честитят Laughing Преди 8 години след планирана бременност и голяма радост от положителния тест отивам да ме видят на ехограф. И д-р Люцканов ми казва "Да, за съжаление сте бременна, но не се притеснявайте вие сте в 6 г.с. имате време да направите аборт"

# 500
  • Мнения: 1 691
Ха ха ха! Да честитят Laughing Преди 8 години след планирана бременност и голяма радост от положителния тест отивам да ме видят на ехограф. И д-р Люцканов ми казва "Да, за съжаление сте бременна, но не се притеснявайте вие сте в 6 г.с. имате време да направите аборт"

Моооооля!!!!

# 501
  • Мнения: 2 570

Ама да се казва, че за едните сме клиенти, а за другите пациенти е обидно за нашите лекари (обикновените АГ, на които ние се доверяваме). Все пак и ин витро лекарите взимат пари, не го правят за чест и слава.

В ин витрото к-ка отивам с пари , подгответа съм ( преглед 50 лв ) и при кварталното отивам с пари  за цито или МБ или фоликулометрия 50 лв ...И кво ? 😉

Точно заради това го казах. Няма база за сравнение м/у едните и другите , но пък за сметка на това кварталните се мислят за Специалисти! 
 

# 502
  • Мнения: 1 691

Ама да се казва, че за едните сме клиенти, а за другите пациенти е обидно за нашите лекари (обикновените АГ, на които ние се доверяваме). Все пак и ин витро лекарите взимат пари, не го правят за чест и слава.

В ин витрото к-ка отивам с пари , подгответа съм ( преглед 50 лв ) и при кварталното отивам с пари  за цито или МБ или фоликулометрия 50 лв ...И кво ? 😉

Точно заради това го казах. Няма база за сравнение м/у едните и другите , но пък за сметка на това кварталните се мислят за Специалисти! 
 

Точно!

# 503
  • Across the Multiverse
  • Мнения: 1 104
 #Cussing out Той Люцканов имам чувството, че е тотално неадекватен на моменти !

# 504
  • Мнения: 277
Здравейте момичета, какво ви е мнението за д-р Ангел Недялков от Бургас?

# 505
  • Мнения: 4 087
Следя се при него от близо 7 години, изроди първата ми дъщеря, сега ми предстои да родя втори път близнаци при него. Аз лично съм изключително благодарна за грижите му и професионализма, до момента.

# 506
  • Където морето целува небето...
  • Мнения: 2 652
Здравейте момичета, какво ви е мнението за д-р Ангел Недялков от Бургас?


Следя се при него в момента и сме почти на финала. За момента не мога да кажа нищо негативно.

# 507
  • Мнения: 277
Благодаря Ви Simple Smile
Беше ми препоръчан от една моя позната, която му е пациентка и реших да си запазя час, а между временно писах тук, за да прочета мнения за него и от  други момичета.

# 508
  • Мнения: 3 972
И аз се следя при него и съм много доволна,Благодаря на момичетата тук че ми го препоръчаха!Много внимателен и много подробен,обяснвва всичко и отговаря на всички въпроси,много спокойно ми минават консултациите при него! 

П.с:да ви попитам правили ли сте фм при него и доволни ли сте?

Последна редакция: чт, 21 мар 2019, 08:09 от likeawind

# 509
  • Мнения: 2 570
И аз съм при Недялков.  Разбираме се .
Аз говоря , той слуша и се съгласява 😂 ...каквото съм поискала като преглед /изследвания /направление не ми е отказано. 👍
ММ не е доволен , че не го чува какво говори , но аз го правя за двамата.

Общи условия

Активация на акаунт