Къде в Бургас? (53)

  • 73 881
  • 749
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Къде има хубави и здрави детски чадъри ?
Аз последно взех за мен и детето от DM - доволна съм.

# 16
  • Мнения: 668
Някъде виждали ли сте да продават от турския шампоан с чесън?

# 17
  • Мнения: 2 838
Помоли някой от Одринската тема, който ще пътува да ти го вземе. Скоро една мацка от Бургас питаше за Та, която ходи до Одрин, та със сигурност ще има пътуващи нататък.

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 6 498
Или си ги поръчай от Фейсбук, има група Продавам турски стоки или нещо от сорта.

# 19
  • Бургас / UK
  • Мнения: 1 594
Здравейте!Може би не съм много по темата,а може би е коментирано и се извинявам  Blush
Знаете ли на летището дали има нормални таксита или трябва да се обаждам за такова?
Благодаря ви  bouquet

Някъде виждали ли сте да продават от турския шампоан с чесън?

Преди няколко дена,някой го сподели в темата за пазар в Тр,а ако наистина има кой да го купи направо от там излизал към 11 ТЛ,което е към 5-6 лв,а тук гледам 10лв.Преценете си  Peace

https://www.olx.bg/ad/turski-shampoani-ID74TdW.html

# 20
  • Мнения: 788
Чефи-то, няколкото пъти, които съм била там, не съм виждала нормални таксита. Не казвам, че няма по принцип. А може и мен да поръчаш, че няма и да те таксувам даже.  Heart Eyes

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Здравейте!Може би не съм много по темата,а може би е коментирано и се извинявам  Blush
Знаете ли на летището дали има нормални таксита или трябва да се обаждам за такова?
Благодаря ви  bouquet

по-добре като кацнеш да се обадиш и да си поръчаш.  Peace
Другият вариант е да дебнеш, ако такси кара пътник и като слиза и плаща, да го хванеш него.
Има уговорка на летище да стоят само Кепитал такси.

# 22
  • Бургас / UK
  • Мнения: 1 594
LaDiDa Благодаря  bouquet

# 23
  • Мнения: 277
   Къде такова цвете?Как се казва?

# 24
  • Мнения: 1 511
   Къде такова цвете?Как се казва?
На мен на фрезия ми прилича. Цъфнало по това време - в цветарските магазини. Поне по 8-ми март имаше.

# 25
  • Мнения: 2 430
Момичета, спешно си търся детегледачка за Бургас за дете на 1год и 10 месеца, целодневна. Някой знае ли къде мога да намеря?

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 7 314
Има агенция "Трета баба". Не съм ползвала услугите им, обаче.

# 27
  • Мнения: 2 430
Благодаря, пробвах там, но не съм много убедена до каква степен ще намерят някой. Затова и си търся алтернатива. Ако някой може да помогне с препоръка ще съм супер благодарна, защото работата е спешна.

# 28
  • Мнения: 5 998
Сутринта на таблото за съобщения видях обява от детегледачка, че търси работа. Бих могла да пратя контакт, ако желаете.

# 29
  • Мнения: 2 430
Да, много съм благодарна на всички, които могат да помогнат!

Общи условия

Активация на акаунт