Къде в Бургас? (53)

  • 73 910
  • 749
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 147
Здравейте, откъде в Бургас мога да купя стягащ колан за кръста?

# 211
  • Мнения: 886
Знам, че се е коментирало, но не знам в коя тема беше... Бихте ли ми препоръчали часовникар, имам два часовника за смяна на батерията и каишка, моят е до края на седмицата в отпуск, а ми трябват.
Лазур, центъра най би ме устроило.

Ако те устройва района около старата поща- от другата страна, тръгваш посока операта и малко по- нагоре в един двор има ателие. Двама мъже работят, много съм доволна. Близо до Лазур- ако те устройва в Братята- на  светофара срещу механото- посока към комплекса има доста будки- едната е часовникар. В една от пресечките в района на стоматологията има също, ако ти е близо ще потърся името на улицата.

# 212
  • Мнения: 5 998
Благодаря за отговорите. Аз точно до часовникаря в близост до механото ходя, но е в отпуск.

# 213
  • Бургас
  • Мнения: 85
Здравейте! Трябва да прекарам колата на Годишен технически преглед. Да ми препоръчате някой пункт?

# 214
  • Бургас / UK
  • Мнения: 1 595
Здравейте! Трябва да прекарам колата на Годишен технически преглед. Да ми препоръчате някой пункт?

Аз от години ходя до Кауфланд,цената е 30 лв.,само че трябва да се запазва предварително час.Предпочитам този сервиз,защото оставям колата,те си я вкарват и след половин час е готова.Преди ходих на други места ,но там аз трябваше да минавам канала с колата и изпитвах голям ужас  Mr. Green ,та за това предпочитам този до Кф.

# 215
  • Бургас
  • Мнения: 85
Здравейте! Трябва да прекарам колата на Годишен технически преглед. Да ми препоръчате някой пункт?

Аз от години ходя до Кауфланд,цената е 30 лв.,само че трябва да се запазва предварително час.Предпочитам този сервиз,защото оставям колата,те си я вкарват и след половин час е готова.Преди ходих на други места ,но там аз трябваше да минавам канала с колата и изпитвах голям ужас  Mr. Green ,та за това предпочитам този до Кф.

Извинявай, ама до кой Кауфланд? И знаеш ли име или номер, за да звънна да проверя имат ли свободен час?

# 216
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Готишен технически преглед съм минавала и в Пежо и във Фулда (Ситроен), без непременно автомобилите да са били от тази марка.
Пежо бяха с една идея по-скъпи, има възможност да ти издадат карта - лоялен клиент, с която толзваш отстъпка от цената и около седмица преди да ти изтече прегледа, ти прозвъняват да те подсетят и съответно да си запазиш час.
При Фулда-Ситроен платих около 30 лв., при тях предимство се оказа, че има възможност прегледа да се мине и в събота, разбира се при предварителто уговорен час!
При всички случаи, питай за цените - защото може да има някаква промяна!


Пежо (цени и телефони за контакт):
http://www.burgas.peugeot.bg/bg/godishni-tehnicheski-pregledi
ТЕЛ: 056 860 111
ПОНЕДЕЛНИК - ПЕТЪК: 9.00 - 18.00
СЪБОТА: 9.00 - 13.00
НЕДЕЛЯ: ПОЧИВЕН ДЕН

Фулда - Ситроен

http://www.citroen.bg/tsentrove-na-citroen/fulda-blgariya-ood/

Успех!

# 217
  • Бургас / UK
  • Мнения: 1 595
Здравейте! Трябва да прекарам колата на Годишен технически преглед. Да ми препоръчате някой пункт?

Аз от години ходя до Кауфланд,цената е 30 лв.,само че трябва да се запазва предварително час.Предпочитам този сервиз,защото оставям колата,те си я вкарват и след половин час е готова.Преди ходих на други места ,но там аз трябваше да минавам канала с колата и изпитвах голям ужас  Mr. Green ,та за това предпочитам този до Кф.

Извинявай, ама до кой Кауфланд? И знаеш ли име или номер, за да звънна да проверя имат ли свободен час?

Извинявай Heart Eyes в Славейков.Аз живея на близо и ходя на място да си запазвам час и нямам телефонен номер.

# 218
  • Мнения: 131
Някой може ли да ме насочи за фирма за почистване на прозорци (но за апартамент, не много голям)?

# 219
  • Бургас / UK
  • Мнения: 1 595
Здравейте!Трябва ми бензинова косачка за трева под наем ,някой знае ли ,някъде в Бургас да има такава фирма от която да наема за ден ?  newsm78

PS:В Бургас има ли BAUHAUS ?

Бързам да се редактирам,че открих най-накрая
Хубав ден  Peace

Последна редакция: пн, 28 май 2018, 13:33 от Чефи-то

# 220
  • Мнения: 276
Къде може да се хапне в центъра на Бургас, да е чисто и с вкусна храна?

# 221
  • у нас
  • Мнения: 5 717
Къде може да се хапне в центъра на Бургас, да е чисто и с вкусна храна?
Хепи, пицария Палас, бързо хранене, Адонис, пицария Романс.

# 222
  • Мнения: X
Здравейте. Наскоро след преглед от службата по Трудова медицина, ме препращат на офталмолог, със съмнения за глаукома.Можете ли да ми препоръчате добър очен лекар в Бургас? За Балимезова знам, че много я препоръчват, но аз съм ходила и не съм очарована.

# 223
  • Мнения: 28 083
Здравейте. Наскоро след преглед от службата по Трудова медицина, ме препращат на офталмолог, със съмнения за глаукома.Можете ли да ми препоръчате добър очен лекар в Бургас? За Балимезова знам, че много я препоръчват, но аз съм ходила и не съм очарована.

Проданова. Има апаратура, каквато и в отделението нямаха.

http://zdravenregister.com/%D0%B4-%D1%80-%D1%85%D1%80%D1%83%D1%8 … %BD%D0%B8-%D0%B1/

Последна редакция: вт, 29 май 2018, 21:52 от LU4IQ

# 224
  • Бургас
  • Мнения: 4 068
Здравейте. Наскоро след преглед от службата по Трудова медицина, ме препращат на офталмолог, със съмнения за глаукома.Можете ли да ми препоръчате добър очен лекар в Бургас? За Балимезова знам, че много я препоръчват, но аз съм ходила и не съм очарована.
аз бих препоръчала някоя от очните клиники - там имат всякаква скъпа апаратура, която никой лекар не може да си позволи сам - аз ходих наскоро в новата клиника на д-р Хубанов до Мол Галерия и съм доволна, моя позната ходи в клиниката на Иванови в Славейков -  и също е доволна

Общи условия

Активация на акаунт