Къде в Бургас? (53)

  • 73 875
  • 749
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 781
Здравейте! Търся представител на Грийн Мастър в Бургас. Имах някакъв телефон на една жена за поръчки, но съм го изгубила

# 316
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Момичета, някъде до центъра виждали ли сте да продават дъски за плуване? Джъмбо ми е далече...

# 317
  • някъде по морето
  • Мнения: 809
Здравейте! Търся представител на Грийн Мастър в Бургас. Имах някакъв телефон на една жена за поръчки, но съм го изгубила
Писах на лични bouquet

# 318
  • Бургас
  • Мнения: 268
Къде в Центъра или Възраждане продават торбички за прахосмукачка. Дали в Чичо Сам има...

# 319
  • Бургас
  • Мнения: 176
Здравейте,
Някъде по магазините да сте засичали тази рокля?

# 320
  • Мнения: 4 941
Къде мога да си направя гел лак с декорация за 15-20лв в центъра?

# 321
  • Мнения: 5 998
При моята маникюристка Joy взима 16 лв., ако не е нещо много сложно и завъртяно.

# 322
  • Мнения: 4 941
При моята маникюристка Joy взима 16 лв., ако не е нещо много сложно и завъртяно.
Може ли координати и някакви снимки ако има, за да придобия представа?

# 323
  • Бургас
  • Мнения: 7 314
Аз ходя на Цар Самуил 22.
Пиши във ФБ doni_nails

# 324
  • Мнения: 5 998
Тинити, писах ти лично съобщение.

# 325
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Момичета, някъде до центъра виждали ли сте да продават дъски за плуване? Джъмбо ми е далече...

Днес видях на павилиончето за плувни принадлежности до пешеходната пътека на Пантеона. Предполагам и на Флората ще има.

# 326
  • Мнения: 4 941
Тинити, писах ти лично съобщение.
Мира, мерси!
Лина, при твоята колко лева струва?
И момичета, лака включва ли декорации?

# 327
  • Бургас
  • Мнения: 7 314
При моята е 20 лв -плащам толкова без значение дали съм с един цвят или ме е рисувала. Издържа ми над месец лака, ако има значение

# 328
  • Мнения: 5 998
При моята включва, също така не те таксува допълнително за сваляне на кожички и оформяне, както съм чувала че правят някои. Само ако си със стар лак и го сваля доплащаш.

# 329
  • Мнения: 3 137
Продават ли някъде качествени шишета за вода от безвредна пластмаса?

Общи условия

Активация на акаунт