Къде в Бургас? (53)

  • 74 095
  • 749
  •   1
Отговори
# 75
  • Бургас
  • Мнения: 157
Къде има каса на Изи пей в центъра възможно най-близо до общината? Утре сутрин трябва да платя един ваучер, но май няма да успея, така че ще пратя друг човек и искам да му е на максимално лесно място.

# 76
  • Бургас
  • Мнения: 40
В Билата

# 77
# 78
  • Мнения: 6 015
Благодаря на всички за тортените препоръки!

# 79
  • Мнения: 13
Здравейте мами,искам да попитам бургаските мами от къде ще си купуват всичко необходимо за бебето?
Кошара,количка,принадлежности абе всичко ?
Ще бъда много благодарна!!!

# 80
  • Мнения: 2 498
Айко, Хиполенд, Слънчо в центъра. Аз си бях купила от Айко повечето неща и като цяло си беше ок всичко. Сега пазаръваме от Хиполенд

# 81
  • Бургас
  • Мнения: 7 430
Благодаря на всички за тортените препоръки!

Ако не е късно добавям и сладкарница "Чар" -намира се на Кирил и Методи. Имат страница във Фейсбук. Аз поръчвам пета торта за повод от там и съм доволна.

# 82
  • Мнения: 1 114
Здравейте, къде има дамски дрехи в големи размери, без магазините на главната за макси дрехи. Там дрехите са ужасни и като модел и като цена.  Също и маратонки маркови, на по изгодни цени.

# 83
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Здравейте мами,искам да попитам бургаските мами от къде ще си купуват всичко необходимо за бебето?
Кошара,количка,принадлежности абе всичко ?
Ще бъда много благодарна!!!
За съжаление няма такова място. В отделните магазини има различни неща и марки, но голям и добре зареден магазин няма. И аз сега се ядосвам,  че искам да видя на живо столче за кола на Бритакс,  ама няма. За сметка на това в Хипото има 10 страници с боклукчавите столчета на Лорели. Съветвам те да следиш промоции из чуждестранните сайтове, защото е в пъти по-евтино от тук.

# 84
  • Бургас
  • Мнения: 7 017
Здравейте.
Къде продават мебели за баня от бамбук освен в Айко? Продават ли се някъде пластмасови шкафове за баня? Имам предвид долни шкафове или колона, не тези, дето се слагат над мивката с огледалце.

# 85
  • Бургас
  • Мнения: 6 202
В Икеа имат бамбукови серии.
ПВЦ шкафове за баня има във всички големи строителни - Практикер, Мастерхаус, Бриколаж, Баумакс...

# 86
  • Мнения: 1 525
В Икеа имат бамбукови серии.
ПВЦ шкафове за баня има във всички големи строителни - Практикер, Мастерхаус, Бриколаж, Баумакс...
В Лидл също има разни бамбукови за баня в момента.

# 87
  • Мнения: 790
Скрит текст:
За съжаление няма такова място. В отделните магазини има различни неща и марки, но голям и добре зареден магазин няма. И аз сега се ядосвам,  че искам да видя на живо столче за кола на Бритакс,  ама няма. За сметка на това в Хипото има 10 страници с боклукчавите столчета на Лорели. Съветвам те да следиш промоции из чуждестранните сайтове, защото е в пъти по-евтино от тук.
[/quote]

Бих съдействала, ако желаеш да видиш нашето Бритакс. Simple Smile

# 88
  • Мнения: 1 557
От Практикер са нашите ПВЦ мебели за баня, но обкова ръждяса, та гледайте  и пантичките, и крачетата, и дръжките от какъв материал са.

# 89
  • Бургас
  • Мнения: 7 017
В Икеа имат бамбукови серии.
ПВЦ шкафове за баня има във всички големи строителни - Практикер, Мастерхаус, Бриколаж, Баумакс...

Всичките ги обиколих (без Икея), но всички шкафове бяха с мивка, а аз искам без. Отделно, че ги водят ПВЦ, а всъщност са МДФ облепен с някакъв пвц фурнир.

Общи условия

Активация на акаунт