Откраднат живот - ТЕМА 38 Критична точка... Празнотата е стихия

  • 49 740
  • 744
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 6 833
Ваня вече имам чувството, че го прави защото се забавлява да им гледа сеира на Мазови, а не че иска да отмъкне Стефан.

# 151
  • Мнения: 9 624
Ваня май ще е нещо луда, жената като каза, че са били в една стая си помислих психодиспансер.

# 152
  • Мнения: 9 374
Ванилия, аз така и не разбрах точно за какво прави всичко това, но мнооого ми лази по нервите.

Много напрежение у Зори и Марио, имах чувството, че ще се награбят от яд аххахахаха

Жалко, нямаше как от пациента, който сигурно се е чудил в тоя момент какво се случва и къде се намира. Joy
Искам да се награбят по време на някой спор и поне една целувка да си открадне от яд, ама да са някъде сами и никой да не ги прекъсва. Grinning

# 153
  • Мнения: 338
Офффф, защо сега вместо да оплюват в ДВА епизода полицаите, не дадат още един откраднат живот 😡😡😡 мрън. Това засега

# 154
  • Мнения: X
Ванилия, аз така и не разбрах точно за какво прави всичко това, но мнооого ми лази по нервите.

Много напрежение у Зори и Марио, имах чувството, че ще се награбят от яд аххахахаха

Жалко, нямаше как от пациента, който сигурно се е чудил в тоя момент какво се случва и къде се намира. Joy
Искам да се награбят по време на някой спор и поне една целувка да си открадне от яд, ама да са някъде сами и никой да не ги прекъсва. Grinning

Аха, аха! Зорница знае къде са стаите без пациенти, правила е разни неща в тях, да се задейства по бързичко по въпроса!

# 155
  • Мнения: 9 374
Днешният епизод ми хареса - започна силно и така завърши. Обаче през цялото време, докато вървяха сцени със Зорница и Тони се напрягах. Все си мислех, че Тони пак ще й се нахвърли да я целува, той и без това само някакви намеци й правеше. Зорница, не знам дали осъзнава, но това, че изобщо не скъсява дистанцията поне малко и продължава по същия начин да се държи с него, не е добре за Тони. Аз лично, ако бях на нейно място щях да се въздържам повече в такава ситуация.

Така, така Дона. Да вземе една тортичка, да напише бележка, че го чака и да я остави в шкафчето му. После да става каквото ще. Малко заигравка не ни е излишна, да видим. Grinning

# 156
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 843
Когато онзи пациент започна да се тресе с ММ започнахме да викаме "Хайде, Калине, ставай, ставай!" Направо с него се напрегнахме.

Зорница не слага точни граници и се усмихва много, ама много на Тони. Лично аз постоянно си мисля, че му поддава, и след това тя свива в друга посока, но поведението й не чертае граница приятел/интерес.

Първата сцена в ресторанта между всички, т.е. между Зорница и Марио и сие, бе чудесна.

# 157
  • Мнения: 9 624
Страхотни сцени в бара, лицата им  казаха всичко Heart :

# 158
  • Мнения: 9 374
Когато онзи пациент започна да се тресе с ММ започнахме да викаме "Хайде, Калине, ставай, ставай!" Направо с него се напрегнахме.

Зорница не слага точни граници и се усмихва много, ама много на Тони. Лично аз постоянно си мисля, че му поддава, и след това тя свива в друга посока, но поведението й не чертае граница приятел/интерес.

Първата сцена в ресторанта между всички, т.е. между Зорница и Марио и сие, бе чудесна.

Дори парализиран, лекарят в Калин не спи. Помислих си какво му е на него в този момент - до него стои човек, който се нуждае от помощ, но той е единственият лекар там в момента, а не може да му помогне. Упорит човек е и вярвам, че ще има сила да се възстанови.

Това, което Зорница прави, явно несъзнателно не ми допада. Много е наивно да мисли, че само с натякване, че са приятели и нищо повече, и едно отрязване в бара, ще го откаже от себе си. Трябваше още в бара, когато реши да си тръгне, да го направи, а тя остана. Добре, че поне не прекрачи границата, че така се беше отчаяла заради Марио и си помислих, че ще направи грешката да спи с него. Надявам се Тони да не се озлоби от вечните откази и натяквания за приятелството им и да не започне да го играе лошо.

Последна редакция: пт, 23 мар 2018, 21:27 от yanitsa.s

# 159
  • Мнения: X
Съгласна съм , че Зорница трябва да е по-рязка с Тони. Хем го реже, хем после си се закачат и тя му пуска усмивки.
Еми как да се откаже човека? Като му видях десктопа със звездите иииииииииии......искаше ми се да го прегърна Grinning

Майче, дай ми снимка с навлажнените очи на моя човек Wink

Марио и Зори да се вземат по-бързо, как се гледат само.
Яница, то онова вино още седи в шакфчето й Wink Тамън!

# 160
  • Мнения: 3 818
Зорница си мисли, че като го е казала, вече е ясно и Тони е разбрал от една дума. Сложила е някаква граница, ама Бамби е напорист, бута я с рогцата постоянно. Гледа да му щади чувствата и прави още по-голямо мазало. Тия неща се режат рязко, от веднъж и безкомпромисно. Иначе е още по-гадно. Надявам се малко да се отдръпне Зорница.

# 161
  • Мнения: 2 364
И аз през цялото време се напрягах на сцените между Тони и Зорница и очаквах Mарио да изcкочи отнякъде. Aко досега е разчитала погрешно някои знаци на внимание, след признанието му, трябваше да увеличи малко дистанцията.
Ванчето чете книги за отглеждане на бебета  Thinking няма лесно да го даде това дете  Tired

Последна редакция: пт, 23 мар 2018, 22:08 от Zlati***

# 162
  • Мнения: 1 211
Много мъчно ми стана за Наталия. Тежко изживява спирането на кърмата и точно тогава трябваше Жени да влезе.... защо не си хване гората.

На Ванчето вече й почна обратното броене.

Само Фотева ми липсваше в този епизод.

# 163
  • Мнения: 2 708
За Ванчето в къщи единия залог е за психиатрия, другия за затвор Simple Smile. Да видим кой ще спечели.

# 164
  • Мнения: 3 818
Аз залагам на психиатрията, Ванчето си е напълно ненормална.

Общи условия

Активация на акаунт